głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xnolovex

To  że zdobyłeś dziewczynę i jesteście razem nie znaczy że możesz przestać o nią walczyć  na każdym kroku powinieneś jej pokazywać że jest ważna  najważniejsza. Bo kiedy chociaż na chwilę odpuścisz znajdzie się inny który pokaże jej  że jest w stanie walczyć  a ona sama poczuje się niekochana przez Ciebie  łapiesz ?

zapachjegoperfum dodano: 13 luty 2013

To, że zdobyłeś dziewczynę i jesteście razem nie znaczy że możesz przestać o nią walczyć, na każdym kroku powinieneś jej pokazywać że jest ważna, najważniejsza. Bo kiedy chociaż na chwilę odpuścisz znajdzie się inny który pokaże jej, że jest w stanie walczyć, a ona sama poczuje się niekochana przez Ciebie, łapiesz ?

i to też moje. teksty zapachjegoperfum dodał komentarz: i to też moje. do wpisu 13 luty 2013
też moje. teksty zapachjegoperfum dodał komentarz: też moje. do wpisu 13 luty 2013
To Ty się musisz dostosować do mnie  nie odwrotnie kotek.

zapachjegoperfum dodano: 12 luty 2013

To Ty się musisz dostosować do mnie, nie odwrotnie kotek.

Kiedy nie pozwalam sobie na uczucia wychodzi lepiej  zdecydowanie łatwiej jest wtedy być wredną zarozumiałą suką.

zapachjegoperfum dodano: 12 luty 2013

Kiedy nie pozwalam sobie na uczucia wychodzi lepiej, zdecydowanie łatwiej jest wtedy być wredną zarozumiałą suką.

Odszedł  tak po prostu bez wyjaśnień  jak by to wszystko dla Niego było takie proste.

zapachjegoperfum dodano: 12 luty 2013

Odszedł, tak po prostu,bez wyjaśnień, jak by to wszystko dla Niego było takie proste.

mogłabyś podpisywać moje wpisy ? teksty zapachjegoperfum dodał komentarz: mogłabyś podpisywać moje wpisy ? do wpisu 11 luty 2013
Skoro tak łatwo Ci mnie zastąpić to droga wolna.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Skoro tak łatwo Ci mnie zastąpić to droga wolna.

Nie chcę świata bez uczuć.    Buka

gieenka dodano: 11 luty 2013

Nie chcę świata bez uczuć. // Buka
Autor cytatu: pannikt

  Pamiętaj o mnie gdybym ja kiedyś zapomniał.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

" Pamiętaj o mnie gdybym ja kiedyś zapomniał. "

Nieważne co dobrego Cię spotka  zawsze doszukasz się powodów żeby być nieszczęśliwym.

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Nieważne co dobrego Cię spotka, zawsze doszukasz się powodów żeby być nieszczęśliwym.

Przyjaciół się nie dostaje   nawet nie zawsze się ich wybiera. Przyjaciół się znajduje  jak skarb  jak talizman  jak czterolistną koniczynę. Często myślę  jak to dobrze  że można kochać więcej niż jedną osobę naraz i jak różne są tej miłości piętra i poziomy. Ale trudno jest o tej miłości opowiadać   czasem po prostu się do niej przyznać. Łatwo pamiętać o zmarłych  trudniej o żywych   zbyt często się zmieniają i nie zawsze są tacy  jakimi chcemy ich widzieć. Ale dobrze jest czasem powiedzieć ''dziękuję''. I nie wiadomo  czy im  czy nam bardziej tego potrzeba.  JUSTYNA :

jachcenajamaice dodano: 11 luty 2013

Przyjaciół się nie dostaje - nawet nie zawsze się ich wybiera. Przyjaciół się znajduje, jak skarb, jak talizman, jak czterolistną koniczynę. Często myślę, jak to dobrze, że można kochać więcej niż jedną osobę naraz i jak różne są tej miłości piętra i poziomy. Ale trudno jest o tej miłości opowiadać - czasem po prostu się do niej przyznać. Łatwo pamiętać o zmarłych, trudniej o żywych - zbyt często się zmieniają i nie zawsze są tacy, jakimi chcemy ich widzieć. Ale dobrze jest czasem powiedzieć ''dziękuję''. I nie wiadomo, czy im, czy nam bardziej tego potrzeba. JUSTYNA :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć