głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xmiyoshix

Toksyczne staje się Twoje oddalanie się ode mnie milczenie brak obecności brak słów brak gestów telefonów i smsów. Toksyczne jest uczucie które ogarnia mnie w miejscach gdzie byliśmy razem gdzie pierwszy raz mnie pocałowałeś a gdzie złapałeś za rękę. Wiesz że teraz nie można kłaść głowy na moim ramieniu? Bo to tylko miejsce Twojej głowy która już chyba na nie wróci. Nie wolno mi spać bo po zamknięciu oczu widzę znów Twoje morskie oczy . Mi nawet nie wolno słuchać muzyki bo cała moja play lista składa się z tego co słuchałam w ostatnich miesiącach  a Ty w nich byłeś i nagle Cię nie ma. Nie tuszuję już rzęs a zakładam okulary przeciwsłoneczne żeby nikt nie widział moich ciągle zaszklonych oczu. Toksyczna ta moja rozpacz za Tobą to już koniec prawda?  pf

magicznaaa dodano: 11 lipca 2017

Toksyczne staje się Twoje oddalanie się ode mnie, milczenie, brak obecności, brak słów, brak gestów, telefonów i smsów. Toksyczne jest uczucie, które ogarnia mnie w miejscach, gdzie byliśmy razem, gdzie pierwszy raz mnie pocałowałeś a gdzie złapałeś za rękę. Wiesz, że teraz nie można kłaść głowy na moim ramieniu? Bo to tylko miejsce Twojej głowy, która już chyba na nie wróci. Nie wolno mi spać, bo po zamknięciu oczu widzę znów Twoje morskie oczy . Mi nawet nie wolno słuchać muzyki, bo cała moja play lista składa się z tego co słuchałam w ostatnich miesiącach - a Ty w nich byłeś, i nagle Cię nie ma. Nie tuszuję już rzęs a zakładam okulary przeciwsłoneczne, żeby nikt nie widział moich ciągle zaszklonych oczu. Toksyczna ta moja rozpacz za Tobą, to już koniec, prawda? ~`pf

Pięć lat temu naprawdę cierpiałam z Twojego powodu. Cztery lata temu tylko wtedy gdy Cię widziałam. Trzy lata temu nie ruszył mnie fakt że masz dziewczynę.Dwa lata temu traktowałam Cię tak jak każdego innego. Lecz wtedy już podejrzewałam co się ze mną dzieje. Rok temu już nawet nie myślałam o Tobie zbyt często ale znałam już prawdę: nie potrafiłam się od Ciebie uwolnić. Dzisiaj żyję tym co jest teraz ale dalej szukam Ciebie w słowach gestach drugich osób. Szukam Cię w zapachach innych mężczyzn i ich ubraniach. Szukam Cię w zachowaniu moich znajomych i szukam Cię w każdej osobie którą mijam na ulicy. Wypatruje cząstki Ciebie w każdy możliwy sposób. I za każdym razem kiedy znajdę coś wspólnego z Tobą uśmiecham się do moich wspomnień. I mimo że oboje już żyjemy własnym życiem łączą nas tylko te wspomnienia i przyjacielskie rozmowy od czasu do czasy ja nigdy nie przestanę Cię szukać. A kiedy znowu Cię znajdę uśmiechnę się do wspomnień i pójdę dalej. Tak jak robię to ciągle.

landriina dodano: 18 października 2016

Pięć lat temu naprawdę cierpiałam z Twojego powodu. Cztery lata temu tylko wtedy, gdy Cię widziałam. Trzy lata temu nie ruszył mnie fakt, że masz dziewczynę.Dwa lata temu traktowałam Cię tak, jak każdego innego. Lecz wtedy już podejrzewałam, co się ze mną dzieje. Rok temu już nawet nie myślałam o Tobie zbyt często, ale znałam już prawdę: nie potrafiłam się od Ciebie uwolnić. Dzisiaj żyję tym, co jest teraz, ale dalej szukam Ciebie w słowach, gestach drugich osób. Szukam Cię w zapachach innych mężczyzn i ich ubraniach. Szukam Cię w zachowaniu moich znajomych i szukam Cię w każdej osobie, którą mijam na ulicy. Wypatruje cząstki Ciebie w każdy możliwy sposób. I za każdym razem, kiedy znajdę coś wspólnego z Tobą, uśmiecham się do moich wspomnień. I mimo, że oboje już żyjemy własnym życiem, łączą nas tylko te wspomnienia i przyjacielskie rozmowy od czasu do czasy, ja nigdy nie przestanę Cię szukać. A kiedy znowu Cię znajdę, uśmiechnę się do wspomnień i pójdę dalej. Tak, jak robię to ciągle.

Mam trochę lat i pusto w głowie. Kilka ciekawych pomysłów których nigdy nie zrealizuję. W pamięci tylko te ważne pyski na półce pudełko z ogromną ilością zdjęć na których twarze są jeszcze uśmiechnięte. Telefon a w nim coraz więcej numerów ale z upływem czasu coraz mniej tych naprawdę ważnych które znam na pamięć. Kilka błędów których już nigdy nie naprawię. Znajomych których nie chce znać i tych za których bym dał rękę uciąć. Uśmiech na twarzy gdy słyszę ten second warning a w sercu kilka osób które na zawsze odeszło. Przyjaciół w których zwątpiłem których zawiodłem ale też takich co mnie zawiedli.

magicznaaa dodano: 19 stycznia 2015

Mam trochę lat i pusto w głowie. Kilka ciekawych pomysłów, których nigdy nie zrealizuję. W pamięci tylko te ważne pyski, na półce pudełko z ogromną ilością zdjęć na których twarze są jeszcze uśmiechnięte. Telefon, a w nim coraz więcej numerów ale z upływem czasu coraz mniej tych naprawdę ważnych które znam na pamięć. Kilka błędów których już nigdy nie naprawię. Znajomych których nie chce znać i tych za których bym dał rękę uciąć. Uśmiech na twarzy gdy słyszę ten second warning, a w sercu kilka osób które na zawsze odeszło. Przyjaciół w których zwątpiłem, których zawiodłem ale też takich co mnie zawiedli.

Wszystko dla Ciebie jak wiele może nawet nie wiesz.

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 28 sierpnia 2014

Wszystko dla Ciebie, jak wiele, może nawet nie wiesz.

 Nadzieja nie wystarczy żeby kogoś zmienić.

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 28 sierpnia 2014

"Nadzieja nie wystarczy żeby kogoś zmienić."

Spaliłam stare zdjęcia napisałam list którego nikt nigdy już nie przeczyta zamknęłam tamte drzwi. Czekam na jutro.. może będzie wyjątkowe.

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 28 sierpnia 2014

Spaliłam stare zdjęcia, napisałam list, którego nikt nigdy już nie przeczyta, zamknęłam tamte drzwi. Czekam na jutro.. może będzie wyjątkowe.

'Szanuj wspomnienia nie wystawiaj ich na próbę bo tylko one nie odchodzą tak jak ludzie.

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 28 sierpnia 2014

'Szanuj wspomnienia nie wystawiaj ich na próbę bo tylko one nie odchodzą tak jak ludzie.

Karzą Ci być sobą a czerpia przykład z innych :

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 28 sierpnia 2014

Karzą Ci być sobą a czerpia przykład z innych : )

Chciałabym zapomnieć bo cholernie tęsknię. Chciałabym ponownie wsiąść z Tobą do samochodu i pojechać na jakieś zadupie gdzie będziemy tylko we dwie. Chciałabym żeby te czasy kiedy obydwie miałyśmy wszystko głęboko w tyłku wróciły. Chciałabym żeby te ostatnie pół roku nie miało miejsca. Chciałabym wybaczyć i już jestem tego bliska a potem przypominam sobie jak to zwaliłaś cała winę na mnie jak to mówiłaś każdemu że to ja zepsułam naszą relację jak to ja jestem tą najgorszą. Zaraz potem przypominam sobie Twój wzrok na mieście kiedy idziesz ze swoimi koleżankami i mówisz że zajechało śmieciami. Wtedy wszystko pryska. Wtedy cała moja tęsknota przeistacza się w jedną wielką nienawiść. Wtedy dopiero czuje jak to jest mieć wroga w swoim najlepszym przyjacielu.

landriina dodano: 13 maja 2014

Chciałabym zapomnieć, bo cholernie tęsknię. Chciałabym ponownie wsiąść z Tobą do samochodu i pojechać na jakieś zadupie, gdzie będziemy tylko we dwie. Chciałabym, żeby te czasy, kiedy obydwie miałyśmy wszystko głęboko w tyłku wróciły. Chciałabym, żeby te ostatnie pół roku nie miało miejsca. Chciałabym wybaczyć i już jestem tego bliska, a potem przypominam sobie, jak to zwaliłaś cała winę na mnie; jak to mówiłaś każdemu, że to ja zepsułam naszą relację; jak to ja jestem tą najgorszą. Zaraz potem przypominam sobie Twój wzrok na mieście, kiedy idziesz ze swoimi koleżankami i mówisz, że zajechało śmieciami. Wtedy wszystko pryska. Wtedy cała moja tęsknota przeistacza się w jedną, wielką nienawiść. Wtedy dopiero czuje, jak to jest mieć wroga w swoim najlepszym przyjacielu.

Pamiętasz jak obiecywałyśmy sobie że nic nas nie rozdzieli? Że nie rozstaniemy się nigdy? Przypominasz sobie może jak śmiałyśmy się że faceci są tylko dodatkiem do życia? Jak byłyśmy we dwie zawsze i wszędzie? Chyba nie zapomniałaś jak przyjeżdżałam do Ciebie w nocy bo potrzebowałaś z kimś pogadać prawda? Przypomnij sobie ile razem przeszłyśmy i ile sobie obiecałyśmy. A teraz jak Ci tam? Wystarczył mój były chłopak abyś zapomniała o swojej najlepszej przyjaciółce? Dobrze Ci jest z nim? Nie mów że zapomniałaś jak to sama wyzywałaś go od największych szmat i denerwowałaś się na samą myśl o tym że ja się z nim widzę. Nie zapominaj jeszcze że to dzięki mnie wyszłaś ze swojego bagna dzięki mnie stanęłaś na nogi dzięki mnie masz o co walczyć. Ale słowa są niczym prawda?

landriina dodano: 21 kwietnia 2014

Pamiętasz, jak obiecywałyśmy sobie, że nic nas nie rozdzieli? Że nie rozstaniemy się nigdy? Przypominasz sobie może, jak śmiałyśmy się, że faceci są tylko dodatkiem do życia? Jak byłyśmy we dwie zawsze i wszędzie? Chyba nie zapomniałaś, jak przyjeżdżałam do Ciebie w nocy, bo potrzebowałaś z kimś pogadać, prawda? Przypomnij sobie, ile razem przeszłyśmy i ile sobie obiecałyśmy. A teraz jak Ci tam? Wystarczył mój były chłopak, abyś zapomniała o swojej najlepszej przyjaciółce? Dobrze Ci jest z nim? Nie mów, że zapomniałaś, jak to sama wyzywałaś go od największych szmat i denerwowałaś się na samą myśl o tym, że ja się z nim widzę. Nie zapominaj jeszcze, że to dzięki mnie wyszłaś ze swojego bagna, dzięki mnie stanęłaś na nogi, dzięki mnie masz o co walczyć. Ale słowa są niczym, prawda?

Jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie normalnie..

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 16 stycznia 2014

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..

http: www.radio 4you.com news.php zapraszam!:

ogarnijsiechlopiex3 dodano: 7 grudnia 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV