głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika xewela

Nieraz miałam w swoim życiu taką sytuację  że nie wiedziałam  co robić. Ale TERAZ jestem ewidentnie między młotem a kowadłem. Nie mam planów  nie wiem czego chcę  nie chce mi się decydować  nie mam siły.

take.me.away dodano: 1 maja 2013

Nieraz miałam w swoim życiu taką sytuację, że nie wiedziałam, co robić. Ale TERAZ jestem ewidentnie między młotem a kowadłem. Nie mam planów, nie wiem czego chcę, nie chce mi się decydować, nie mam siły.

Ty jesteś silny  ona jest subtelna. Ty ją poprowadź   będzie Ci wierna.

take.me.away dodano: 1 maja 2013

Ty jesteś silny, ona jest subtelna. Ty ją poprowadź - będzie Ci wierna.

I die everytime you walk away.   Alex Hepburn   Under

ciamciaramciaa dodano: 1 maja 2013

I die everytime you walk away. [ Alex Hepburn - Under ]

W końcu zostaje Ci już tylko krzyczeć do ściany z pezetem : ale kocham Cię  kocham  wciąż Cię kocham kurwa i nie znam już innych słów to jest zbyt trudne.  skejter

agunjaaxd dodano: 1 maja 2013

W końcu zostaje Ci już tylko krzyczeć do ściany z pezetem : ale kocham Cię, kocham, wciąż Cię kocham kurwa i nie znam już innych słów to jest zbyt trudne. /skejter

daj mi sie sobą zachłysnąć  przesiąknąć każdą chwilą do cna możliwości. pogryź moje usta  niech te małe ranki goją sie przez kolejne dni  kiedy ciebie już tu nie będzie. wbij w plecy paznokcie i zostawiaj czerwone krechy  ściskaj moje nadgarstki tak mocno  by powstały fioletowe ślady. żarzącym sie papierosem wypal mi swoje imię  pogryź  rozbij nad moim ciałem szklaną butelkę i przejeżdżając dłonią po moim brzuchu wbij ostre końcówki. chcesz to zerwij ze mnie skórę  pobij  wylej kwas  chce żeby bolało  żebym pamiętała  chce jakiś namacalny ślad po tobie  gdy po raz ostatni zatrzaśniesz drzwi i znikniesz.   slaglove   KOCHAM ♥

ciamciaramciaa dodano: 30 kwietnia 2013

daj mi sie sobą zachłysnąć, przesiąknąć każdą chwilą do cna możliwości. pogryź moje usta, niech te małe ranki goją sie przez kolejne dni, kiedy ciebie już tu nie będzie. wbij w plecy paznokcie i zostawiaj czerwone krechy, ściskaj moje nadgarstki tak mocno, by powstały fioletowe ślady. żarzącym sie papierosem wypal mi swoje imię, pogryź, rozbij nad moim ciałem szklaną butelkę i przejeżdżając dłonią po moim brzuchu wbij ostre końcówki. chcesz to zerwij ze mnie skórę, pobij, wylej kwas, chce żeby bolało, żebym pamiętała, chce jakiś namacalny ślad po tobie, gdy po raz ostatni zatrzaśniesz drzwi i znikniesz. [ slaglove - KOCHAM ♥ ]

ze łzami wypływają uczucia? co za bzdura...

agunjaaxd dodano: 29 kwietnia 2013

ze łzami wypływają uczucia? co za bzdura...

I szmer Jego serca słyszę już na klatce.

ciamciaramciaa dodano: 28 kwietnia 2013

I szmer Jego serca słyszę już na klatce.

Kiedy my tu siedzimy umiera kilkadziesiąt osób  kilkanaście się załamuje  kilkoro właśnie płacze a co niektórzy teraz się śmieją

ciamciaramciaa dodano: 28 kwietnia 2013

Kiedy my tu siedzimy umiera kilkadziesiąt osób, kilkanaście się załamuje, kilkoro właśnie płacze a co niektórzy teraz się śmieją

Nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie  nieważne ilu się podobam  nieważne jak przystojni oni będą   dla mnie najprzystojniejszym jesteś Ty i chcę podobać się tylko Tobie.

ciamciaramciaa dodano: 28 kwietnia 2013

Nieważne ilu chłopaków spojrzy się na mnie, nieważne ilu się podobam, nieważne jak przystojni oni będą - dla mnie najprzystojniejszym jesteś Ty i chcę podobać się tylko Tobie.

To nie brak miłości  to nie błędy  to nie sprzeczki sprawiły  że nie ma już mojego M i Twojego Y. To kłamstwa  które leciały jak najpiękniejsze ptaki z Twoich ust wprost do mnie. Zachwycały mnie swą nietuzinkowością  różnorodnością i oryginalnością. Sprawiały  że nie potrafiłem oddychać ani spać wciąż myśląc o każdym słowie i wyrazie Twojej twarzy wypowiadającej go. Biegłem za każdym wyrazem jak dziecko za motylem na łące. Chciałem je uchwycić i zachować już na zawsze w sercu wraz z Twoim spojrzeniem. Chciałem by były definicja Twojego imienia i Słońcem w pochmurne dni. Ale za chwilę obraz malowany Twoimi czerwonymi wargami spadł i rozpadł się na części. Miał na sobie pokrywę iluzji   która również zamieniła się na drobne fragmenty. Ptaki okazały się sępami. Jestem jak Prometeusz  ale różni nas to  że ja ukradłem Anioła Bogom  a oni za karę zesłali sępy by codziennie na nowo zjadały moje serce.

skejter dodano: 28 kwietnia 2013

To nie brak miłości, to nie błędy, to nie sprzeczki sprawiły, że nie ma już mojego M i Twojego Y. To kłamstwa, które leciały jak najpiękniejsze ptaki z Twoich ust wprost do mnie. Zachwycały mnie swą nietuzinkowością, różnorodnością i oryginalnością. Sprawiały, że nie potrafiłem oddychać ani spać wciąż myśląc o każdym słowie i wyrazie Twojej twarzy wypowiadającej go. Biegłem za każdym wyrazem jak dziecko za motylem na łące. Chciałem je uchwycić i zachować już na zawsze w sercu wraz z Twoim spojrzeniem. Chciałem by były definicja Twojego imienia i Słońcem w pochmurne dni. Ale za chwilę obraz malowany Twoimi czerwonymi wargami spadł i rozpadł się na części. Miał na sobie pokrywę iluzji, która również zamieniła się na drobne fragmenty. Ptaki okazały się sępami. Jestem jak Prometeusz, ale różni nas to, że ja ukradłem Anioła Bogom, a oni za karę zesłali sępy by codziennie na nowo zjadały moje serce.

widzę Cię  czuję twój zapach  w głowie milion wspomnień  w oczach ból  patrzysz na mnie chłodnym  przeszywającym spojrzeniem i czuję  że to  co było nigdy już nie wróci.

agunjaaxd dodano: 28 kwietnia 2013

widzę Cię, czuję twój zapach, w głowie milion wspomnień, w oczach ból, patrzysz na mnie chłodnym, przeszywającym spojrzeniem i czuję, że to, co było nigdy już nie wróci.

Kocham to uczucie   Gdy wplątuje mi się w umysł.   Bez reszty pochłania ciało i porywa duszę.   Gdy z żalu gryzę dłonie    A łzy cicho spływają po policzkach.  Uwielbiam  kiedy nie wytrzymuję już   krzyczę  modlę się  błagam o wysłuchanie.   Przez głowę przelatują mi tysiące myśli.   Ale nic nie może mnie uratować   Już nic nie pomoże.   Ona jest silniejsza  bo przecież   Tak bardzo ją kocham.  Kocham ją.   Kocham moją samotność.

agunjaaxd dodano: 27 kwietnia 2013

Kocham to uczucie, Gdy wplątuje mi się w umysł. Bez reszty pochłania ciało i porywa duszę. Gdy z żalu gryzę dłonie, A łzy cicho spływają po policzkach. Uwielbiam, kiedy nie wytrzymuję już, krzyczę, modlę się, błagam o wysłuchanie. Przez głowę przelatują mi tysiące myśli. Ale nic nie może mnie uratować, Już nic nie pomoże. Ona jest silniejsza, bo przecież Tak bardzo ją kocham. Kocham ją. Kocham moją samotność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć