głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika x_x

w końcu :D teksty psycholandiaaa dodał komentarz: w końcu :D do wpisu 1 listopada 2011
lubie to :D teksty psycholandiaaa dodał komentarz: lubie to :D do wpisu 1 listopada 2011
somers  weż kurwa ogarnij ryja bo nikt cie tu nie szanuje. pierwsza zaczełas wyzywac ją od szmat i pizd więc teraz  nie pierdol. jestes pusta jak kurwa wydmuszka na wielkanoc. teksty psycholandiaaa dodał komentarz: somers- weż kurwa ogarnij ryja bo nikt cie tu nie szanuje. pierwsza zaczełas wyzywac ją od szmat i pizd więc teraz nie pierdol. jestes pusta jak kurwa wydmuszka na wielkanoc. do wpisu 1 listopada 2011
chyba każdy tak ma    teksty psycholandiaaa dodał komentarz: chyba każdy tak ma ;> do wpisu 1 listopada 2011
Na przyszłość jak nie będziesz miał co robić w nocy  to proszę Cię nie wpierdalaj mi się w sny  tylko zajmij się czymś pożytecznym. Nie wiem  śmieci wynieś.

psycholandiaaa dodano: 1 listopada 2011

Na przyszłość jak nie będziesz miał co robić w nocy, to proszę Cię nie wpierdalaj mi się w sny, tylko zajmij się czymś pożytecznym. Nie wiem, śmieci wynieś.

po jaki chuj podpisujesz nie swoje wpisy swoim nickiem ? teksty psycholandiaaa dodał komentarz: po jaki chuj podpisujesz nie swoje wpisy swoim nickiem ? do wpisu 1 listopada 2011
znajome.    teksty psycholandiaaa dodał komentarz: znajome. ;> do wpisu 1 listopada 2011
Zestresowałam się własnym szczęściem nigdy wcześniej nawet nie pomyślałam  że mogłabym je mieć.

psycholandiaaa dodano: 1 listopada 2011

Zestresowałam się własnym szczęściem nigdy wcześniej nawet nie pomyślałam, że mogłabym je mieć.

W takich sytuacjach zdajemy sobie sprawę  że trzeba powiedzieć:  Nie  nie będziesz mnie tak traktował. bo ja sobie na to nie pozwolę . Mimo iż serce pęka.

psycholandiaaa dodano: 1 listopada 2011

W takich sytuacjach zdajemy sobie sprawę, że trzeba powiedzieć: "Nie, nie będziesz mnie tak traktował. bo ja sobie na to nie pozwolę". Mimo iż serce pęka.

Znowu wszystko się popierdoliło  znów się upiłam  znów zbyt późno wróciłam. Wstaję z kacem i czuję się fatalnie  ale chciałabym tylko  żeby było normalnie.

psycholandiaaa dodano: 1 listopada 2011

Znowu wszystko się popierdoliło, znów się upiłam, znów zbyt późno wróciłam. Wstaję z kacem i czuję się fatalnie, ale chciałabym tylko, żeby było normalnie.

Nigdy nie doczekam momentu  gdy w chłodny jesienny wieczór szepnę Ci do ucha  że jest mi zimno  a Ty przytulisz mnie do siebie mocno  aż brak mi będzie tchu i zapytasz cichutko: 'ciepło?'

psycholandiaaa dodano: 1 listopada 2011

Nigdy nie doczekam momentu, gdy w chłodny jesienny wieczór szepnę Ci do ucha, że jest mi zimno, a Ty przytulisz mnie do siebie mocno, aż brak mi będzie tchu i zapytasz cichutko: 'ciepło?'

I jeszcze jedno Ci powiem. Naprawdę chciałam z Tobą być.

psycholandiaaa dodano: 1 listopada 2011

I jeszcze jedno Ci powiem. Naprawdę chciałam z Tobą być.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć