głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wyjebanenato

Będę iść ciągle i będę kroki stawiać choćby bokiem będe szlaki przecierać nie będę tej drogi odkładać na potem. Nie zobaczysz mnie już Tobie pierwszemu zniknę za rogiem. just love

just_love dodano: 5 godzin temu

Będę iść ciągle, i będę kroki stawiać, choćby bokiem, będe szlaki przecierać, nie będę tej drogi odkładać na potem. Nie zobaczysz mnie już, Tobie pierwszemu zniknę za rogiem. /just_love

Pozdrawiam! : teksty just_love dodał komentarz: Pozdrawiam! :) do wpisu wczoraj o 11:11
Jesteś obok mnie oczy zwrócone w inną stronę niezmiennie... Widzę te dawne chwile kiedy szukasz mnie wzrokiem dłonią po omacku chcesz dotknąć byle tylko poczuć...Podnoszę dłoń czujesz moje palce na skroni i wiesz już...nie mogę się przed tym obronić. Miłość uwłacza trochę nie sądzisz? Tej nocy serce swoje sponiewieram następnej mi o tym przypomnisz. just love.

just_love dodano: wczoraj o 01:28

Jesteś obok mnie, oczy zwrócone w inną stronę niezmiennie... Widzę te dawne chwile, kiedy szukasz mnie wzrokiem, dłonią po omacku chcesz dotknąć, byle tylko poczuć...Podnoszę dłoń, czujesz moje palce na skroni i wiesz już...nie mogę się przed tym obronić. Miłość uwłacza trochę, nie sądzisz? Tej nocy serce swoje sponiewieram, następnej mi o tym przypomnisz. /just_love.

Tak jest. teksty just_love dodał komentarz: Tak jest. do wpisu przedwczoraj o 00:22
Zobaczyłem ją tam wśród ludzi we mgle. Stała twardo jak głaz blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca oczy wpatrzone w punkt tak jakby powietrza nie wpuszczała do płuc... I wiatr jej spojrzenie mi niósł wiatr jej spojrzenie mi niósł... just love.

just_love dodano: 3 dni temu

Zobaczyłem ją tam, wśród ludzi, we mgle. Stała twardo jak głaz, blada jak śmierć. Nie ruszała się z miejsca, oczy wpatrzone w punkt, tak jakby powietrza nie wpuszczała do płuc... I wiatr jej spojrzenie mi niósł, wiatr jej spojrzenie mi niósł... /just_love.

Z tym wstydem zostaniesz sam. Będziesz z nim szedł jak z bratem brat. just love.

just_love dodano: 4 dni temu

Z tym wstydem zostaniesz sam. Będziesz z nim szedł, jak z bratem brat. /just_love.

Umierałam na wznak umierałam pod wiatr umierałam przy brzegu wyrzucona na piach umierałam w bezdechu już od tylu lat umierałam ot tak.. just love.

just_love dodano: 4 dni temu

Umierałam na wznak, umierałam pod wiatr, umierałam przy brzegu wyrzucona na piach, umierałam w bezdechu już od tylu lat, umierałam ot tak.. /just_love.

Te smutne oczy wciąż patrzą chociaż mogłabym je zamknąć... just love.

just_love dodano: 5 dni temu

Te smutne oczy wciąż patrzą, chociaż mogłabym je zamknąć... /just_love.

Tęsknię niemożliwie! To najpiękniejsze lata mojego życia.. : Wielkie dzięki dla losu że wiedział gdzie nas posłać! Pozdrawiam wszystkich którzy to pamiętają! teksty just_love dodał komentarz: Tęsknię niemożliwie! To najpiękniejsze lata mojego życia.. :) Wielkie dzięki dla losu, że wiedział gdzie nas posłać! Pozdrawiam wszystkich, którzy to pamiętają! do wpisu 5 dni temu
Ubrałam się w zwątpienie. Usta zmalowałam milczeniem. Powieki pokryłam zmartwienia cieniem. Ty mówisz że ładnie mi tak mówisz że pasuje mi żal. just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Ubrałam się w zwątpienie. Usta zmalowałam milczeniem. Powieki pokryłam zmartwienia cieniem. Ty mówisz, że ładnie mi tak, mówisz, że pasuje mi żal. /just_love.

Proszę o podpis! just love. teksty just_love dodał komentarz: Proszę o podpis! /just_love. do wpisu 1 tydzień temu
Siema! Potrzebuję Was! Czy znacie a jestem pewna że tak! tytuły inspirujących książek dzięki którym przeżyję WEWNĘTRZNĄ REWOLTĘ??? Pomóżcie proszę :  just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Siema! Potrzebuję Was! Czy znacie (a jestem pewna, że tak!) tytuły inspirujących książek, dzięki którym przeżyję WEWNĘTRZNĄ REWOLTĘ??? Pomóżcie, proszę :) /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV