Kolejna szklanka rozbija się na drobne kawałki po zderzeniu ze ścianą. Kolejny raz skóra na kostkach u dłoni zalewa się krwią. Znów ze złości wargi ociekają krwią. Znów brak tchu by przeżyć normalnie kolejny dzień. / jamaica.
jachcenajamaice dodał komentarz: Dziękuję wam bardzo :) ciamciaramciaa@ potrzebowałam bardzo tej informacji bo dość długo pisała do mnie osoba podająca się za niego. Od początku wiedziałam, że to fejk. Ale teraz mam na to dowód. Dziękuję dziewczyny :* do wpisu
Znasz to uczucie, kiedy trzeba podjąć życiową decyzję, ale nie ma się żadnej pewności, że postępuje się słusznie ? Kiedy człowiek wybiera jedną z dróg , ale wciąż patrzy za siebie, na tę drugą, przekonany, że wybrał źle ?