głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wieszjakjest

' to takie proste ! ' szkoda  że tylko tymbark tak sądzi

schokoladenfarben dodano: 19 stycznia 2011

' to takie proste ! ' szkoda, że tylko tymbark tak sądzi

  co czujesz ?   tak właściwie.. to nic. czuję  że nie czuję nic. cholerna pustka

schokoladenfarben dodano: 19 stycznia 2011

- co czujesz ? - tak właściwie.. to nic. czuję, że nie czuję nic. cholerna pustka

może nie jest mi sądzone zaznać szczęście ale masz w sobie coś   co sprawia że chce zaryzykować .

schokoladenfarben dodano: 19 stycznia 2011

może nie jest mi sądzone zaznać szczęście ale masz w sobie coś , co sprawia że chce zaryzykować .

helloo ! ja tu próbuję o kimś zapomnieć ! najwidoczniej facebook tego nie rozumie.

schokoladenfarben dodano: 19 stycznia 2011

helloo ! ja tu próbuję o kimś zapomnieć ! najwidoczniej facebook tego nie rozumie.

i chociaż od tak dawna już do mnie nie piszesz   na dźwięk każdej nowej wiadomości zamykam oczy i z nadzieją myślę sobie   ' a może tym razem to Ty?

schokoladenfarben dodano: 19 stycznia 2011

i chociaż od tak dawna już do mnie nie piszesz , na dźwięk każdej nowej wiadomości zamykam oczy i z nadzieją myślę sobie , ' a może tym razem to Ty?

To właśnie  ona jest autorką każdego mojego uśmiechu.   m!

schokoladenfarben dodano: 19 stycznia 2011

To właśnie, ona jest autorką każdego mojego uśmiechu. | m!

najgorzej jest wieczorami   gdy siadasz na łóżku i czujesz   że tak na serio nie masz nic

schokoladenfarben dodano: 19 stycznia 2011

najgorzej jest wieczorami , gdy siadasz na łóżku i czujesz , że tak na serio nie masz nic

od tygodnia coś we mnie umarło. od tygodnia nie piszemy

schokoladenfarben dodano: 19 stycznia 2011

od tygodnia coś we mnie umarło. od tygodnia nie piszemy

może kiedyś zrozumiesz jak ciężko było mi nie napisać smsa z pytaniem 'dlaczego?'. ile trudu sprawiło mi by nie wybrać z listy Twojego numeru i nacisnąć opcje 'połącz'. każdego dnia walczyłam z samą sobą  błagając rozum by nie pozwolił sercu zrobić kolejnego głupstwa.

irememberyou dodano: 19 stycznia 2011

może kiedyś zrozumiesz jak ciężko było mi nie napisać smsa z pytaniem 'dlaczego?'. ile trudu sprawiło mi by nie wybrać z listy Twojego numeru i nacisnąć opcje 'połącz'. każdego dnia walczyłam z samą sobą, błagając rozum by nie pozwolił sercu zrobić kolejnego głupstwa.

ostatnimi czasy nie czuję się za dobrze .. mam doła z powodu nigdy niewyleczonej miłości  która jest we mnie .. czuję się jakbym bezpowrotnie została skażona ..

irememberyou dodano: 19 stycznia 2011

ostatnimi czasy nie czuję się za dobrze .. mam doła z powodu nigdy niewyleczonej miłości, która jest we mnie .. czuję się jakbym bezpowrotnie została skażona ..

po imprezie wrócili do jej domu. on  mimo że nie pije  z okazji 18  stki kumpla upił się jak jeszcze nigdy. zanim się położył podszedł do niej i wyszeptał: 'kocham cię'. rano  gdy zbierali się do szkoły powiedziała   jeju  nie pij już nigdy  nawet pojęcia nie masz jakie głupoty wczoraj gadałeś.   mogę sobie wyobrazić. ale kocham cię nadal.   pocałował ją w czoło i wyszedł .

irememberyou dodano: 19 stycznia 2011

po imprezie wrócili do jej domu. on, mimo że nie pije, z okazji 18 -stki kumpla upił się jak jeszcze nigdy. zanim się położył podszedł do niej i wyszeptał: 'kocham cię'. rano, gdy zbierali się do szkoły powiedziała - jeju, nie pij już nigdy, nawet pojęcia nie masz jakie głupoty wczoraj gadałeś. - mogę sobie wyobrazić. ale kocham cię nadal. - pocałował ją w czoło i wyszedł .

“Czy Ty wiesz  że oddałabym wszystko za jedną godzinę spędzoną z nim?!? Tą jedną  jedyną godzinę?! Żeby mu powiedzieć to czego nie zdążyłam. Czy Ty wiesz co powiedziałabym mu jako pierwsze?! Powiedziałabym mu  że najbardziej żałuje tych wszystkich grzechów  których nie zdążyłam z nim popełnić...”

irememberyou dodano: 18 stycznia 2011

“Czy Ty wiesz, że oddałabym wszystko za jedną godzinę spędzoną z nim?!? Tą jedną, jedyną godzinę?! Żeby mu powiedzieć to czego nie zdążyłam. Czy Ty wiesz co powiedziałabym mu jako pierwsze?! Powiedziałabym mu, że najbardziej żałuje tych wszystkich grzechów, których nie zdążyłam z nim popełnić...”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć