głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika wendytej

czasem ktoś coś wspomina  a ja mam dziurę w mózgu. czasem wypalam niepotrzebne wspomnienia  czasem to pomaga...

koffi dodano: 16 kwietnia 2012

czasem ktoś coś wspomina, a ja mam dziurę w mózgu. czasem wypalam niepotrzebne wspomnienia, czasem to pomaga...

spójrz na moją mordę  na moje wyniszczone ciało jakbym taplała się w węglu  a potem spójrz mi w oczy. Widzisz te przemęczone gały i źrenice małe jak ziarenka maku? widzisz? tego stanu powinnaś unikać  przed tym stanem się chować i gdy pojawi się człowiek  który Cię uszczęśliwia w magiczny sposób odejdź  zostaw go ... bo inaczej on to zrobi.

koffi dodano: 16 kwietnia 2012

spójrz na moją mordę, na moje wyniszczone ciało jakbym taplała się w węglu, a potem spójrz mi w oczy. Widzisz te przemęczone gały i źrenice małe jak ziarenka maku? widzisz? tego stanu powinnaś unikać, przed tym stanem się chować i gdy pojawi się człowiek, który Cię uszczęśliwia w magiczny sposób odejdź, zostaw go ... bo inaczej on to zrobi.

Chyba spełniło się moje marzenie ....poznałam kogoś przy  kim mogę być po porstu sobą   z kim mogę zarywać noce    łapać się za boki   gryść się   wygłupiać na tapczanie   szarpać    spiewać ulubione kawałki jednocześnie  rozmawiać o pogodzie  wykrzykując sobie jak bardzo się nienawidzimy  wracamy z podkulonymi ogonami stęsknieni za sobą .

koffi dodano: 16 kwietnia 2012

Chyba spełniło się moje marzenie ....poznałam kogoś przy kim mogę być po porstu sobą , z kim mogę zarywać noce , łapać się za boki , gryść się , wygłupiać na tapczanie , szarpać, spiewać ulubione kawałki jednocześnie rozmawiać o pogodzie ,wykrzykując sobie jak bardzo się nienawidzimy wracamy z podkulonymi ogonami stęsknieni za sobą .

nie mówmy o sobie źle  inni robią to za nas.

ol.l dodano: 16 kwietnia 2012

nie mówmy o sobie źle, inni robią to za nas.

doceń to  że jestem  mimo wszystkich Twoich błędów.

durexx dodano: 16 kwietnia 2012

doceń to, że jestem, mimo wszystkich Twoich błędów.

szczęście znajdzie nas raczej później niż wcześniej.

ol.l dodano: 16 kwietnia 2012

szczęście znajdzie nas raczej później niż wcześniej.

Całe życie czegoś szukamy. To zagubionych kluczy  telefonu  idealnej sukienki  wymarzonej pary butów  szczęścia  akceptacji  czy takiej tam miłości.

nenaa dodano: 15 kwietnia 2012

Całe życie czegoś szukamy. To zagubionych kluczy, telefonu, idealnej sukienki, wymarzonej pary butów, szczęścia, akceptacji, czy takiej tam miłości.

Nie  nie jest mi przykro. Za uczucia się nie przeprasza.

nenaa dodano: 14 kwietnia 2012

Nie, nie jest mi przykro. Za uczucia się nie przeprasza.

Chwytam ostrze noża i dźgam cię pieprzonym uchwytem

ol.l dodano: 12 kwietnia 2012

Chwytam ostrze noża i dźgam cię pieprzonym uchwytem

:   teksty ogarnijziomek dodał komentarz: :** do wpisu 10 kwietnia 2012
Rzuciłam palenie  bo dziewczyna z papierosem źle wygląda  bo zdrowie  bo coś tam. Żałuję  to była jedyna rzecz  która dawała ukojenie moim poszarpanym zmysłom.

nenaa dodano: 10 kwietnia 2012

Rzuciłam palenie, bo dziewczyna z papierosem źle wygląda, bo zdrowie, bo coś tam. Żałuję, to była jedyna rzecz, która dawała ukojenie moim poszarpanym zmysłom.

i pomyśleć  że kiedyś byłeś dla mnie najlepszy..   ogarnijziomek

ogarnijziomek dodano: 10 kwietnia 2012

i pomyśleć, że kiedyś byłeś dla mnie najlepszy.. / ogarnijziomek

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć