głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika vicckey

super ♥ teksty theroxii69 dodał komentarz: super ♥ do wpisu 4 marca 2011
Nawet 2012  Paranormal Activity  Strzelanina Bombardowanie czy zawalenie klasy nie jest straszniejsze od 7 nieodebranych sygnałów od mamy.♥

theroxii69 dodano: 4 marca 2011

Nawet 2012 ,Paranormal Activity ,Strzelanina,Bombardowanie czy zawalenie klasy nie jest straszniejsze od 7 nieodebranych sygnałów od mamy.♥

ej niunia!słyszałaś że zombie jedzą mózgi?więc...bez obaw  jesteś bezpieczna.♥

theroxii69 dodano: 4 marca 2011

ej,niunia!słyszałaś,że zombie jedzą mózgi?więc...bez obaw, jesteś bezpieczna.♥

a kiedy czytam te denne opisy w stronę tej dziuni  mam ochotę uderzyć głową w klawiaturę na tyle mocno  aby odbił mi się na czole cały alfabet.♥

theroxii69 dodano: 4 marca 2011

a kiedy czytam te denne opisy w stronę tej dziuni, mam ochotę uderzyć głową w klawiaturę na tyle mocno, aby odbił mi się na czole cały alfabet.♥

no dobrze   możesz o mnie mówić   że jestem ćpunką   pytanie tylko czy kiedykolwiek widziałeś jak brałam ? możesz oskarżać mnie o to   że jestem również dziwką   tylko udowodnij mi fakt iż widziałeś jak dawałam   ok ? wtedy pogadamy. ♥

theroxii69 dodano: 4 marca 2011

no dobrze - możesz o mnie mówić , że jestem ćpunką - pytanie tylko czy kiedykolwiek widziałeś jak brałam ? możesz oskarżać mnie o to , że jestem również dziwką - tylko udowodnij mi fakt iż widziałeś jak dawałam , ok ? wtedy pogadamy. ♥

nic nie boli bardziej niż fakt  że masz świadomość iż możesz zrobić ze mną dosłownie wszystko  a ja i tak Cię nie zostawię. w takich momentach zaczynam żałować  że przyznałam Ci się do miłości.

abstracion dodano: 3 marca 2011

nic nie boli bardziej niż fakt, że masz świadomość iż możesz zrobić ze mną dosłownie wszystko, a ja i tak Cię nie zostawię. w takich momentach zaczynam żałować, że przyznałam Ci się do miłości.

nic nie zabolało mnie bardziej jak moment  kiedy palcami zgasił palącą się świeczkę  mówiąc przy tym  że muszę wziąć z niego przykład. szkoda  że kiedy podniosłam pełna gotowości dłoń  uświadomił mnie  że miał na myśli moje uczucia  a nie płomień tej cholernej świeczki  która odbijała się w jego tęczówkach jak na jakimś ckliwym romansidle.  miałam ochotę rzucić nią mu w twarz  no ale nawet w takiej sytuacji nie miałam serca oszpecić jego ślicznej buźki.

abstracion dodano: 3 marca 2011

nic nie zabolało mnie bardziej jak moment, kiedy palcami zgasił palącą się świeczkę, mówiąc przy tym, że muszę wziąć z niego przykład. szkoda, że kiedy podniosłam pełna gotowości dłoń, uświadomił mnie, że miał na myśli moje uczucia, a nie płomień tej cholernej świeczki, która odbijała się w jego tęczówkach jak na jakimś ckliwym romansidle. miałam ochotę rzucić nią mu w twarz, no ale nawet w takiej sytuacji nie miałam serca oszpecić jego ślicznej buźki.

Kakao zawsze jest za gorące  biodra za szerokie  a mężczyzna zbyt napalony. Rozwiązanie tych wszystkich sytuacji za jednym zamachem jest następujące: wylać mu owe kakao na krocze  unikając tym samym zbędnych kalorii powodujących rozrost naszych kobiecych kształtów.

misspandora dodano: 3 marca 2011

Kakao zawsze jest za gorące, biodra za szerokie, a mężczyzna zbyt napalony. Rozwiązanie tych wszystkich sytuacji za jednym zamachem jest następujące: wylać mu owe kakao na krocze, unikając tym samym zbędnych kalorii powodujących rozrost naszych kobiecych kształtów.

Jeśli złamiesz mi serce  to stanę się lesbijką  żeby pieprzyć Twoją nową dziewczynę. ♥

theroxii69 dodano: 2 marca 2011

Jeśli złamiesz mi serce, to stanę się lesbijką, żeby pieprzyć Twoją nową dziewczynę. ♥

Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu. ♥

theroxii69 dodano: 2 marca 2011

Rzeczywistość to iluzja wywołana brakiem alkoholu. ♥

nic nie irytuje mnie bardziej niż moment  kiedy siedzę na znienawidzonej matmie i nie mogę rozwiązać zadania bo w myślach mam tylko Twoje wczorajsze słowa na pożegnanie. obliczam działanie  a zamiast wyniku zapisuję Twoje imię. przez tak prymitywne zajmowanie moich myśli skazujesz mnie na brak wykształcenia  skarbie.

abstracion dodano: 2 marca 2011

nic nie irytuje mnie bardziej niż moment, kiedy siedzę na znienawidzonej matmie i nie mogę rozwiązać zadania bo w myślach mam tylko Twoje wczorajsze słowa na pożegnanie. obliczam działanie, a zamiast wyniku zapisuję Twoje imię. przez tak prymitywne zajmowanie moich myśli skazujesz mnie na brak wykształcenia, skarbie.

ogarnij dzieco kurwa ! teksty theroxii69 dodał komentarz: ogarnij dzieco kurwa ! do wpisu 2 marca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć