 |
"Give a little time to me or burn this out
We'll play hide and seek to turn this around
And all I want is the taste that your lips allow
My, my, my, my, give me love (...)"
|
|
 |
Kocham to obietnica. Wypowiadając słowa "Kocham Cię" to tak jakbyś mówił: nie opuszczę, obronię, uszanuję.
|
|
 |
Uwielbiam dopijać zimną kawę z rana z myślą, że za parę godzin będę w najbezpieczniejszym miejscu na świecie - jego ramionach. W końcu osiągnęłam maksymalny stan szczęścia, bo mam wszystko co tworzy na mojej buzi ogromny uśmiech.
|
|
 |
Z wieloma z was gadanie zupełnie do niczego mi niepotrzebne
I ciekawe ilu z was teraz poczuje się od tego bezużytecznie / VNM
|
|
 |
Wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
|
|
 |
Nigdy nie jest za późno, aby być szczęśliwym.
|
|
 |
Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.
Jan Paweł II
|
|
 |
Wiele prawdziwych myśli mówi się jako żarty.
|
|
 |
Życie jest piękną telenowelą - przenoszoną drogą płciową. F.Kiepski
|
|
 |
Niektórzy są po prostu na chwilę. Może tą najważniejszą w życiu. Może tą jedyną, do której będzie się wracać przez lata. Nawet gdy ciało zapomni przelotny dotyk, gdy złożone obietnice przestaną mieć znaczenie, gdy deklarowana sobie miłość będzie, jak na wpół zapomniany sen..
|
|
 |
Może miał rację mówiąc, że kiedy coś przestaje nas boleć, przestaje mieć znaczenie..
|
|
 |
Za co byłam Mu najbardziej wdzięczna? Za to, że pokochał mnie wbrew
i pomimo wszystkiemu. Za to, że przypomniał mi ile jestem warta
i udowodnił, że potrafię zatrzymywać przy sobie ludzi na dłużej. Za to, że tak po prostu chciał być i jako jedyny wiedział, jak się ze mną obchodzić. Za to, że udowodnił mi, że prawdziwa miłość naprawdę istnieje. A byłam przekonana, że dziś nikt już tak nie kocha..
|
|
|
|