głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tygryseeek

 trochę lżej gdy wiem ze w swoim sercu wciąż nosisz mnie..

tygryseeek dodano: wczoraj o 19:07

`trochę lżej, gdy wiem ze w swoim sercu wciąż nosisz mnie..

 When you love someone like I loved him they're a part of you it's like you're attached by this invisible tether and no matter how far away you are you can always feel them. And now every time I reach for that tether I know there's no one on the other end and I feel like I'm falling into nothingness

tygryseeek dodano: przedwczoraj o 15:19

" When you love someone like I loved him, they're a part of you; it's like you're attached by this invisible tether and no matter how far away you are, you can always feel them. And now every time I reach for that tether I know there's no one on the other end and I feel like I'm falling into nothingness "

 That's the problem with heartbreak it's that to you it's like an atomic bomb and to the world it's just really cliche because in the end we all have the same experience.

tygryseeek dodano: 3 dni temu

"That's the problem with heartbreak; it's that to you it's like an atomic bomb, and to the world it's just really cliche because in the end we all have the same experience."

Łączyła nas relacja ta z rodzaju relacji o które człowiek zapytany z bólem serca przez zaciśnięte zęby kłamie wbrew sobie i odpowiada że to nic takiego.

xes dodano: 1 tydzień temu

Łączyła nas relacja, ta z rodzaju relacji, o które człowiek zapytany, z bólem serca, przez zaciśnięte zęby, kłamie wbrew sobie i odpowiada, że to nic takiego.

Dziwnie się śpi kiedy nikt nie chrapie nie zabiera kołdry nie rzuca się nie kaszle nie gada do siebie nie budzi nie marudzi nie rozwala na całe łóżko bo czyż nie o to chodzi żeby mimo wszystko lepiej było razem niż osobno? Smutno się śpi kiedy nikt nie przytula nie mówi dobranoc nie grzeje nie przykrywa nie budzi dzień dobry nie uśmiecha się nie odgania koszmarów bo przecież o to chodzi żeby takim niczym budować domy.

xes dodano: 1 tydzień temu

Dziwnie się śpi kiedy nikt nie chrapie, nie zabiera kołdry, nie rzuca się, nie kaszle, nie gada do siebie, nie budzi, nie marudzi, nie rozwala na całe łóżko, bo czyż nie o to chodzi, żeby mimo wszystko, lepiej było razem niż osobno? Smutno się śpi kiedy nikt nie przytula, nie mówi dobranoc, nie grzeje, nie przykrywa, nie budzi dzień dobry, nie uśmiecha się, nie odgania koszmarów, bo przecież o to chodzi, żeby takim niczym budować domy.

Mogłabym napisać wiele. Mogłabym ale nie chcę. Dziś wystarczy jedno słowo: tęsknię.

xes dodano: 1 tydzień temu

Mogłabym napisać wiele. Mogłabym, ale nie chcę. Dziś wystarczy jedno słowo: tęsknię.

Wylogować się z Ciebie nie potrafię. Blokuje mnie mój operacyjny system podtrzymywania nadziei.

xes dodano: 1 tydzień temu

Wylogować się z Ciebie nie potrafię. Blokuje mnie mój operacyjny system podtrzymywania nadziei.

Niby funkcjonuję lecz jakoś inaczej. Gorzej. Ciężej.  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

Niby funkcjonuję, lecz jakoś inaczej. Gorzej. Ciężej. / .xeS.

Karm się dalej obojętnością swą tylko zrozum że ludzie później płaczą krwią.

xes dodano: 1 tydzień temu

Karm się dalej obojętnością swą, tylko zrozum, że ludzie później płaczą krwią.

 Huragan zmian niech zacznie wiać nim zniszczymy siebie do końca. Czego się mam bać? Jak nie ma Ciebie będę się powtarzał bez końca.

xes dodano: 1 tydzień temu

"Huragan zmian, niech zacznie wiać nim zniszczymy siebie do końca. Czego się mam bać? Jak nie ma Ciebie, będę się powtarzał bez końca."

https: www.youtube.com watch?v=SuFjv2YVgf0  ten moment kiedy utożsamiasz się z każdym danym słowem w piosence.  .xeS.

xes dodano: 1 tydzień temu

https://www.youtube.com/watch?v=SuFjv2YVgf0 - ten moment kiedy utożsamiasz się z każdym danym słowem w piosence. / .xeS.

Zgadzam się drobna korekta: tępym chujem. teksty xes dodał komentarz: Zgadzam się, drobna korekta: tępym chujem. do wpisu 1 tydzień temu
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV