głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tygryseeek

https: m.facebook.com story.php?story fbid=1109516852515924 id=645951748872439

smaczna777 dodano: 3 dni temu

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1109516852515924&id=645951748872439

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: jesteś taka jakbym chciał .  onaa56.

xes dodano: 3 dni temu

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: "jesteś taka, jakbym chciał". / onaa56.

 40. Zanikasz powoli z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

xes dodano: 4 dni temu

#40. Zanikasz powoli, z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

 ... Potem zabijali tę miłość jak się tylko dało.

xes dodano: 6 dni temu

(...) Potem zabijali tę miłość, jak się tylko dało.

Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon który tłucze się a potem skleja z kawałeczków znowu tłucze i znowu skleja tak długo aż kawałki przestaną do siebie pasować.

xes dodano: 6 dni temu

Prawdziwe związki nie rozpadają się tak łatwo. Są jak cenny wazon, który tłucze się, a potem skleja z kawałeczków, znowu tłucze i znowu skleja, tak długo, aż kawałki przestaną do siebie pasować.

We wspomnieniach wszystko wydaje się lepsze.

tygryseeek dodano: 6 dni temu

We wspomnieniach wszystko wydaje się lepsze.

Nie ma Cię obok znowu nie ma Cie ze mną z kim dzisiaj jesteś?

xes dodano: 1 tydzień temu

Nie ma Cię obok, znowu nie ma Cie ze mną, z kim dzisiaj jesteś?

Znowu Cię nie ma czasem wstaję nad ranem i czuję twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś masz zamiar wracać?  Planet ANM.

xes dodano: 1 tydzień temu

Znowu Cię nie ma, czasem wstaję nad ranem i czuję twój zapach. Ale Cię nie ma i nie wiem gdzie jesteś, masz zamiar wracać? / Planet ANM.

Idę na balkon w ręku szlug telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknie.  Bonson.

xes dodano: 1 tydzień temu

Idę na balkon, w ręku szlug, telefon w drugiej. I napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie, ale wiem że tego nie chcesz. Wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie. / Bonson.

Nie wiem czemu ciągle wątpię chyba chciałbym już zapomnieć wybacz. Ile to się ciągnie spływam. Kiedy mamy problem gdybam. ... Co wątpię czy to jest istotne dla Ciebie. I skądże nie liczy się racja stron. Bo by zmądrzeć trzeba by to dobrze przegadać i dotrzeć do tego gdzie leży błąd.  Skip.

xes dodano: 1 tydzień temu

Nie wiem czemu ciągle wątpię, chyba chciałbym już zapomnieć, wybacz. Ile to się ciągnie, spływam. Kiedy mamy problem, gdybam. (...) Co, wątpię czy to jest istotne dla Ciebie. I skądże, nie liczy się racja stron. Bo by zmądrzeć, trzeba by to dobrze przegadać i dotrzeć do tego gdzie leży błąd. / Skip.

Ten facet mnie wykończy psychicznie fizycznie nerwowo i nie wiem jak jeszcze ale kocham go jak nikogo innego nigdy na świecie.  onaa56.

xes dodano: 1 tydzień temu

Ten facet mnie wykończy psychicznie, fizycznie, nerwowo i nie wiem jak jeszcze, ale kocham go, jak nikogo innego nigdy na świecie. / onaa56.

Wciąż nie potrafię zrozumieć tego jak ludzie mogą mieć w sobie tyle fałszu.  onaa56.

xes dodano: 1 tydzień temu

Wciąż nie potrafię zrozumieć tego jak ludzie mogą mieć w sobie tyle fałszu. / onaa56.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV