głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tygryseeek

 Zapraszałem ją do mieszkania kątem oka widzę jej stanik a rok później mamy się za nic na wieszaku ciągle jej szalik. Co za strata czasu..

xes dodano: przedwczoraj o 10:03

"Zapraszałem ją do mieszkania, kątem oka widzę jej stanik, a rok później mamy się za nic, na wieszaku ciągle jej szalik. Co za strata czasu.."

może i jestem dziwna ale wole być dziwna czy szalona niż nieszczęśliwa.

tygryseeek dodano: 2 dni temu

może i jestem dziwna, ale wole być dziwna czy szalona niż nieszczęśliwa.

 Sometimes the only choices are bad ones but you still have to choose..

tygryseeek dodano: 4 dni temu

`Sometimes, the only choices are bad ones, but you still have to choose..`

Zdumiewające jak niewiele się zmieniło gdy wszystko uległo zmianie.

xes dodano: 4 dni temu

Zdumiewające, jak niewiele się zmieniło, gdy wszystko uległo zmianie.

 Popłakałabym zatęskniłabym ale mój tusz kosztuje 40 złotych.

xes dodano: 4 dni temu

"Popłakałabym, zatęskniłabym, ale mój tusz kosztuje 40 złotych."

Zamiast pozwolić temu odejść to robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu bo zamiast postawić kropkę stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki.

xes dodano: 5 dni temu

Zamiast pozwolić temu odejść to robisz w swojej głowie szufladkę z napisem: „Chujowe doświadczenia, których nie chcę się pozbyć”. Nie idziesz do przodu, bo zamiast postawić kropkę, stawiasz same przecinki i babrasz się w przytłaczającym uczuciu porażki.

Osobno nam lepiej.

xes dodano: 5 dni temu

Osobno nam lepiej.

 84. Wiersz osiemdziesiąty czwarty jest dla niej ostatnim pożegnalnym. Dla mnie zaś pierwszym triumfalnym.  D. Lidzbarski opowiedziałam Ci to co widziały moje oczy i czuło serce. W podzięce.

xes dodano: 5 dni temu

#84. Wiersz osiemdziesiąty czwarty jest dla niej ostatnim, pożegnalnym. Dla mnie zaś pierwszym, triumfalnym. / D. Lidzbarski, opowiedziałam Ci to co widziały moje oczy i czuło serce. W podzięce.

Kiedy kobieta zaczyna milczeć to znaczy że przegrałeś bo kiedy się wkurwia kiedy rzuca talerzami kiedy krzyczy i płacze to znaczy że jej zależy. Milczenie jest oznaką tego że się poddała miłość z niej wyparowała nadszedł czas napisów końcowych.

xes dodano: 5 dni temu

Kiedy kobieta zaczyna milczeć, to znaczy, że przegrałeś, bo kiedy się wkurwia, kiedy rzuca talerzami, kiedy krzyczy i płacze, to znaczy, że jej zależy. Milczenie jest oznaką tego, że się poddała, miłość z niej wyparowała, nadszedł czas napisów końcowych.

Te wszystkie tatuże zasłaniają moje blizny po sercu które wyrwałeś. Buty bo chcę iść nową drogą ale każda prowadzi do Ciebie. Cierpię boję się życia po naszym wspólnym życiu. Nie chcę prosić o przebaczenie a go pragnę. Ideologicznej rzeczywistości powiązanej z Tobą. Chociaż wiem że jesteśmy jak dwie różne planety. Wiemy o swoim istnieniu ale niewiele więcej możemy z tym zrobić. Najbardziej jednak boli że niewiele więcej z Tobą to więcej niż wszystko z kimś innym.

xes dodano: 5 dni temu

Te wszystkie tatuże zasłaniają moje blizny po sercu, które wyrwałeś. Buty- bo chcę iść nową drogą, ale każda prowadzi do Ciebie. Cierpię, boję się życia po naszym wspólnym życiu. Nie chcę prosić o przebaczenie, a go pragnę. Ideologicznej rzeczywistości powiązanej z Tobą. Chociaż wiem, że jesteśmy jak dwie różne planety. Wiemy o swoim istnieniu, ale niewiele więcej możemy z tym zrobić. Najbardziej jednak boli, że niewiele więcej z Tobą to więcej niż wszystko z kimś innym.

Jest wam dobrze? Zawsze myślałem że między nami coś jest. Nasze kłótnie tak burzliwe tak rozbujaliśmy łódkę można było to przewidzieć że ktoś wypadnie za burtę.

xes dodano: 5 dni temu

Jest wam dobrze? Zawsze myślałem, że między nami coś jest. Nasze kłótnie tak burzliwe, tak rozbujaliśmy łódkę, można było to przewidzieć, że ktoś wypadnie za burtę.

“Hate is too strong an emotion to waste on someone that you don’t like”

tygryseeek dodano: 2 tygodnie temu

“Hate is too strong an emotion, to waste on someone that you don’t like”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV