głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tygryseeek

Mogę odejść i dalej Cię kochać. Zawsze będę Cię kochać. D.K. m o97

mocno-okaleczona97 dodano: 4 dni temu

Mogę odejść i dalej Cię kochać. Zawsze będę Cię kochać.~D.K./m-o97

 Wszystko w tej historii boli.

tygryseeek dodano: 1 tydzień temu

`Wszystko w tej historii boli. `

Tępe słowa ostro ranią.

mocno-okaleczona97 dodano: 1 tydzień temu

Tępe słowa ostro ranią.

Mówi się że miłość nie istnieje ale jak to możliwe że mimo tylu dni mimo tylu tygodni i miesięcy mimo tych lat które już minęły ja nadal za nią tęsknię. Jak to możliwe tęsknić za kimś aż tak bardzo że mimo upływu takiego czasu uczucia nadal trwają do tej jednej kobiety. Do tej kobiety która jako jedyna skradła moje serce. Chciałbym znaleźć odpowiedź dlaczego akurat Ona. Dlaczego to tyle trwa.

podjaaraany dodano: 25 lipca 2018

Mówi się, że miłość nie istnieje, ale jak to możliwe że mimo tylu dni, mimo tylu tygodni i miesięcy, mimo tych lat, które już minęły, ja nadal za nią tęsknię. Jak to możliwe, tęsknić za kimś aż tak bardzo, że mimo upływu takiego czasu uczucia nadal trwają do tej jednej kobiety. Do tej kobiety, która jako jedyna skradła moje serce. Chciałbym znaleźć odpowiedź, dlaczego akurat Ona. Dlaczego to tyle trwa.

czasami myślimy że łączy nas z kimś wyjątkowa więź gdy tak naprawdę tam nic nie ma.. można pomylić kilka chwil z całym życiem.. oj tyle przegrać. P.

tygryseeek dodano: 20 lipca 2018

czasami myślimy, że łączy nas z kimś wyjątkowa więź, gdy tak naprawdę tam nic nie ma.. można pomylić kilka chwil z całym życiem.. oj tyle przegrać. P.

W związku nie ma czegoś takiego jak wygrana kłótnia. Zawsze przegrywają obie strony. Moment kiedy ktoś Cię wkurwia i jako pierwszy zadajesz cios znaczy że już przegrałeś. To znaczy że przyznajesz że nie jesteś dostatecznie bystry aby rozwiązać ten problem głową.

xes dodano: 9 lipca 2018

W związku nie ma czegoś takiego, jak wygrana kłótnia. Zawsze przegrywają obie strony. Moment, kiedy ktoś Cię wkurwia i jako pierwszy zadajesz cios, znaczy, że już przegrałeś. To znaczy, że przyznajesz, że nie jesteś dostatecznie bystry, aby rozwiązać ten problem głową.

Ostatnio połamałam krzesło skleiłam je i dalej da się na nim siedzieć. Chociaż już mu nie mogę zaufać jak wcześniej bo boję się że znowu się połamie. Rozumiesz?

xes dodano: 9 lipca 2018

Ostatnio połamałam krzesło, skleiłam je i dalej da się na nim siedzieć. Chociaż już mu nie mogę zaufać jak wcześniej, bo boję się, że znowu się połamie. Rozumiesz?

Lubię być w półprzytomnym stanie bo wtedy myślę o Tobie kochanie. O tym co było.. I o tym co po nas zostanie.

xes dodano: 8 lipca 2018

Lubię być w półprzytomnym stanie bo wtedy myślę o Tobie kochanie. O tym co było.. I o tym co po nas zostanie.

Stałam się Tobą. Czarną żałobą. Nie ufam słowom: Nie mam nikogo. Przemykam nocą psocąc przemocą. Kłaniam się cieniom co za mną kroczą. Nie ufam myślom zbożnym życzeniom. Wierzę instynktom pierwotnym zmysłom. Dzikim spojrzeniom zwierzęcym oczom. Kłom mięśniom łapom sercu pazurom. Czuję Twój zapach mam Cię pod skórą. Nie dasz się złapać lecz biada szczurom.

xes dodano: 7 lipca 2018

Stałam się Tobą. Czarną żałobą. Nie ufam słowom: Nie mam nikogo. Przemykam nocą, psocąc przemocą. Kłaniam się cieniom, co za mną kroczą. Nie ufam myślom, zbożnym życzeniom. Wierzę instynktom, pierwotnym zmysłom. Dzikim spojrzeniom, zwierzęcym oczom. Kłom, mięśniom, łapom, sercu, pazurom. Czuję Twój zapach, mam Cię pod skórą. Nie dasz się złapać, lecz biada szczurom.

 Raniliśmy się zbyt często emocje brały górę przepraszaliśmy się tak często to magnetyzuje. To nas psuje mamy sobie już tak dużo za złe mimo pięknych słów to jednak czyny kurwa mówią jak jest. Setki razy mieliśmy zmienić coś wierzyć w to że wszystko jeszcze dobrze zabrzmi jak w Abbey Road ile można analizować obiecywać i się starać? Skoro po czasie wszytko wraca wypierdalaj! Zdrowy rozsądek każe mi o tobie myśleć przestać ale męczą mnie odgłosy które ciągle płyną z wnętrza.  SOLAR.

xes dodano: 7 lipca 2018

"Raniliśmy się zbyt często, emocje brały górę, przepraszaliśmy się tak często, to magnetyzuje. To nas psuje, mamy sobie już tak dużo za złe, mimo pięknych słów to jednak czyny kurwa mówią jak jest. Setki razy mieliśmy zmienić coś, wierzyć w to, że wszystko jeszcze dobrze zabrzmi jak w Abbey Road, ile można analizować, obiecywać i się starać? Skoro po czasie wszytko wraca, wypierdalaj! Zdrowy rozsądek każe mi o tobie myśleć przestać, ale męczą mnie odgłosy, które ciągle płyną z wnętrza." / SOLAR.

“Czy to ważne co mówią inni kiedy ja wiem dlaczego robię to co robię?”

tygryseeek dodano: 5 lipca 2018

“Czy to ważne, co mówią inni, kiedy ja wiem, dlaczego robię, to co robię?”

 W praktyce wygląda to tak że budzę się rano i jestem przerażona tym że nikt nie wie że istnieję oraz że nikomu mojego istnienia za bardzo nie brakuje.

tygryseeek dodano: 4 lipca 2018

`W praktyce wygląda to tak, że budzę się rano i jestem przerażona tym, że nikt nie wie, że istnieję oraz że nikomu mojego istnienia za bardzo nie brakuje.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV