głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tygryseeek

Zdrada dotyczy ciała niewierność duszy.  Krystyna Kofta.

xes dodano: wczoraj o 20:59

Zdrada dotyczy ciała, niewierność- duszy. / Krystyna Kofta.

Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba żeby pomóc nam porządkować życie pozbyć się tego co nam nie służy.  Suka . Z pamiętnika masochistki.

xes dodano: wczoraj o 20:51

Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę, która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba, żeby pomóc nam porządkować życie, pozbyć się tego, co nam nie służy. / "Suka". Z pamiętnika masochistki.

Nienawidzę kiedy ludzie mówią mi: Spróbuj o tym nie myśleć. Niesamowicie mnie to wkurwia mam ochotę wtedy wbić im nóż w udo i spytać: Boli? Spróbuj o tym nie myśleć.

xes dodano: wczoraj o 20:16

Nienawidzę kiedy ludzie mówią mi: "Spróbuj o tym nie myśleć." Niesamowicie mnie to wkurwia, mam ochotę wtedy wbić im nóż w udo i spytać: "Boli? Spróbuj o tym nie myśleć."

 Ale co może pójść nie tak jeśli ludzie się kochają? Absolutnie kurwa wszystko.

xes dodano: wczoraj o 18:54

-Ale, co może pójść nie tak jeśli ludzie się kochają? -Absolutnie kurwa wszystko.

Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego że bez względu na to co zdobywamy wcześniej czy później to tracimy.

xes dodano: wczoraj o 11:41

Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego, że bez względu na to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy.

 Kobiety uwielbiają fuck eye kontakt. Patrzysz jej prosto w oczy. Uśmiechasz się do niej. Później patrzysz na jej usta. Później znów w oczy. Nie spuszczasz wzroku. Wytrzymujesz jeszcze chwilę. Aż do momentu kiedy ona zacznie się czerwienić.

xes dodano: przedwczoraj o 22:18

"Kobiety uwielbiają fuck eye kontakt. Patrzysz jej prosto w oczy. Uśmiechasz się do niej. Później patrzysz na jej usta. Później znów w oczy. Nie spuszczasz wzroku. Wytrzymujesz jeszcze chwilę. Aż do momentu, kiedy ona zacznie się czerwienić."

Z mego życia z hukiem wyjdź. Z trzaskiem zamknij drzwi. Zabierz wszystkie swoje rzeczy. A jeszcze jedno.. Proszę.. Zabierz też mnie.  Hypnotic.

xes dodano: przedwczoraj o 22:03

Z mego życia z hukiem wyjdź. Z trzaskiem zamknij drzwi. Zabierz wszystkie swoje rzeczy. A, jeszcze jedno.. Proszę.. Zabierz też mnie. / Hypnotic.

Pomimo przeciwności. Na przekór wszystkim. W obliczu śmierci. Zawsze. Wszędzie.

xes dodano: przedwczoraj o 22:01

Pomimo przeciwności. Na przekór wszystkim. W obliczu śmierci. Zawsze. Wszędzie.

Dziesiątki wspólnych decyzji. Tysiące godzin spędzonych razem. Miliony czułych pocałunków. Nieskończone nadzieje. Jedna potrzeba. Jedna zdrada. Jedno odejście.

xes dodano: przedwczoraj o 21:59

Dziesiątki wspólnych decyzji. Tysiące godzin spędzonych razem. Miliony czułych pocałunków. Nieskończone nadzieje. Jedna potrzeba. Jedna zdrada. Jedno odejście.

Miłość nie polegała na byciu z kimś jedynie w słonecznych dniach. Oznaczała trwanie przy tym kimś nawet w burzowe noce.  Brittainy C. Cherry.

xes dodano: przedwczoraj o 21:54

Miłość nie polegała na byciu z kimś jedynie w słonecznych dniach. Oznaczała trwanie przy tym kimś nawet w burzowe noce. / Brittainy C. Cherry.

 I na pewno rozumie pan że zakochany człowiek nie ma wyboru. Ciągnie go to tej osoby choćby miał przez to cierpieć.

xes dodano: przedwczoraj o 21:14

"I na pewno rozumie pan, że zakochany człowiek nie ma wyboru. Ciągnie go to tej osoby, choćby miał przez to cierpieć."

Zbyt często odwracam głowę od teraźniejszości zbyt intensywnie wracam myślami wstecz.  Nie chcę bez Niego swojej przyszłości jednak wiem że znów nie mogę Go mieć.

xes dodano: 2 dni temu

Zbyt często odwracam głowę od teraźniejszości, zbyt intensywnie wracam myślami wstecz. Nie chcę bez Niego swojej przyszłości, jednak wiem, że znów nie mogę Go mieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV