głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika twoja_jedyna

Cierpieć we dwoje za własne błędy.

sprobuj_sobie_pomoc dodano: 5 dni temu

Cierpieć we dwoje za własne błędy.

Zwiastun burzy co przynosić tylko zal ból smutek...

sprobuj_sobie_pomoc dodano: 1 tydzień temu

Zwiastun burzy co przynosić tylko zal ból smutek...

:

sprobuj_sobie_pomoc dodano: 1 tydzień temu

:)

 Czas to bezlitosny sędzia. Dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach

kavu_zet dodano: 2 tygodnie temu

"Czas to bezlitosny sędzia. Dobre chwile ci zostawia tylko na nieostrych zdjęciach"

 Nazywanie rzeczy po imieniu jest niepoprawne. Dalej najdalej. Musisz sięgać po prawdę. Taa boję się co zobaczę za parę lat. Dzieci z dwoma tatusiami z których żaden nie ma jaj!

kavu_zet dodano: 2 tygodnie temu

"Nazywanie rzeczy po imieniu jest niepoprawne. Dalej, najdalej. Musisz sięgać po prawdę. Taa, boję się, co zobaczę za parę lat. Dzieci z dwoma tatusiami, z których żaden nie ma jaj!"

 Koniec z sentymentami sztucznymi uśmiechami wyrazami szacunku. Wszystko na nic. Życie to hazard będę oszukiwał.

kavu_zet dodano: 2 tygodnie temu

"Koniec z sentymentami, sztucznymi uśmiechami, wyrazami szacunku. Wszystko na nic. Życie to hazard, będę oszukiwał."

 Zapamiętają tylko nasze błędy. Zwycięstwa pominą.

kavu_zet dodano: 2 tygodnie temu

"Zapamiętają tylko nasze błędy. Zwycięstwa pominą."

Tak działa na mnie jesień albo niewyspanie.  Kavu Zet.

kavu_zet dodano: 2 tygodnie temu

Tak działa na mnie jesień, albo niewyspanie. / Kavu Zet.

Czemu nie dać szansy dzieciom z mniejszych miejscowości na rozwój na poznanie nowego środowiska innego niż ich zapyziałe wioski. Dodatkowe dwa lata to dużo a trzy lata spędzone w nowoczesnej placówce może sprawić że dziecko osiągnie w przyszłości sukces. A no tak. Zapomniałam. Głupim narodem łatwiej się rządzi.  Kavu Zet.

kavu_zet dodano: 2 tygodnie temu

Czemu nie dać szansy dzieciom z mniejszych miejscowości na rozwój, na poznanie nowego środowiska, innego niż ich zapyziałe wioski. Dodatkowe dwa lata to dużo, a trzy lata spędzone w nowoczesnej placówce może sprawić, że dziecko osiągnie w przyszłości sukces. A, no tak. Zapomniałam. Głupim narodem łatwiej się rządzi. / Kavu Zet.

Taka mała uwaga: zauważyłam że o patologii w gimnazjach i o tym że to zło miejsce godne potępienia i przeznaczone do likwidacji mówią głównie osoby które swoją wiedzę o tych placówkach czerpią z programów typu Szkoła .   Wiek dojrzewania to okres buntu prawda to też czas poszukiwania samego siebie i określania własnej drogi życiowej. Jako osoba która gimnazjum ukończyła i miała przygodę edukacyjną później w tej samej szkole uważam że jest coraz lepiej. Młodzież lubi gdy jest traktowana poważnie a planowana reforma edukacji kojarzy mi się w z gombrowiczowskim upupianiem. Już nie szkoła gimnazjalna a'a liceum z profilami odpowiadającymi zainteresowaniom uczniów a kolejne klasy podstawówki. Już nie nowoczesność a powrót do komuny.   Nie mówię że ośmioklasowe podstawówki były złe. Osoby które je pokończyły wyrosły na fantastycznych ludzi. Ale mamy inne czasy i inne możliwości. Czemu z nich nie korzystać?

kavu_zet dodano: 2 tygodnie temu

Taka mała uwaga: zauważyłam, że o patologii w gimnazjach i o tym, że to zło, miejsce godne potępienia i przeznaczone do likwidacji mówią głównie osoby, które swoją wiedzę o tych placówkach czerpią z programów typu "Szkoła". Wiek dojrzewania to okres buntu, prawda, to też czas poszukiwania samego siebie i określania własnej drogi życiowej. Jako osoba, która gimnazjum ukończyła i miała przygodę edukacyjną później w tej samej szkole, uważam, że jest coraz lepiej. Młodzież lubi, gdy jest traktowana poważnie, a planowana reforma edukacji kojarzy mi się w z gombrowiczowskim upupianiem. Już nie szkoła gimnazjalna a'a liceum z profilami odpowiadającymi zainteresowaniom uczniów, a kolejne klasy podstawówki. Już nie nowoczesność, a powrót do komuny. Nie mówię, że ośmioklasowe podstawówki były złe. Osoby, które je pokończyły, wyrosły na fantastycznych ludzi. Ale mamy inne czasy i inne możliwości. Czemu z nich nie korzystać?

 Dzisiaj wracam do wspomnień bo to zamknięty etap i patrzę światu w twarz zamiast przed nim uciekać

kavu_zet dodano: 4 listopada 2016

"Dzisiaj wracam do wspomnień, bo to zamknięty etap i patrzę światu w twarz zamiast przed nim uciekać"

 Świat wydaje się być piękny bezpieczny kiedy od prawdy dzielą nas milimetry. Dziś każdy problem może być rozwiązany gorzej gdy prawda jest prawdą o nas samych .

kavu_zet dodano: 29 października 2016

"Świat wydaje się być piękny, bezpieczny, kiedy od prawdy dzielą nas milimetry. Dziś każdy problem może być rozwiązany, gorzej, gdy prawda jest prawdą o nas samych".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV