 |
Po długich przemyśleniach mam ochotę parsknąć śmiechem. Nie umiem wyobrazić sobie jak mogłam nazwać cię 'Całym moim światem'.
|
|
 |
Życie jest piękne , jeszcze ci to udowodnię ! .
|
|
 |
Aż w głowie mi się jebie od tych ludzi i od Ciebie.
|
|
 |
`-Czy można kochać i nienawidzić tę samą osobę?- Można. Ale szybko gubisz się między 'wynoś się w cholerę' , a ' błagam, wróć.'
|
|
 |
Nie obawiaj się Damonie. Cokolwiek stanie się z nami wszystkimi Twoje ego na pewno przetrwa. | Pamiętniki Wampirów :3
|
|
 |
Od tamtej pory zawsze był gdzieś w pobliżu, nie narzucał się, nie plątał pod nogami. Po prostu był. Stał gdzieś z boku obserwując, w każdej chwili gotowy skoczyć jej na pomoc, gdyby tylko tego potrzebowała. Tak dla niego wyglądała miłość. Dla niej miłością były pocałunki przed grupą zazdrosnych dziewczyn.
|
|
 |
Kochał ja tak bardzo, że pozwolił jej odejść. Pragnął, by była szczęśliwa, a skoro on jej tego szczęścia nie mógł dać to dla czego miałby ją trzymać przy sobie na siłę?
|
|
 |
Ty też lubisz białą czekoladę?! Boże, kocham ją! A ja niewiele rzeczy kocham.. Czekoladę, happysad, Ciebie, Barcelonę, lato..
|
|
 |
Sekrety się przydają. Są bezpieczne dopóki nie mogą Cię zabić.
|
|
|
|