głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika trajturekognajsmi

z dnia na dzień uczę się uczuć. uczuć do samej siebie. uczę się samej siebie. żyć ze samą sobą. zostawić w tyle ludzi którzy odbierają mi tlen.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

z dnia na dzień uczę się uczuć. uczuć do samej siebie. uczę się samej siebie. żyć ze samą sobą. zostawić w tyle ludzi, którzy odbierają mi tlen.

dlaczego tak bardzo w życiu potrzeba nam przy sobie ludzi ? dlaczego nie potrafimy żyć sami dla siebie?

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

dlaczego tak bardzo w życiu potrzeba nam przy sobie ludzi ? dlaczego, nie potrafimy żyć sami dla siebie?

i wiem że czas który minął już nie wróci. ciężko jest się z tym pogodzić. jeszcze ciężej jest żyć z myślą że w najbliższej przyszłości nie czeka mnie nas nic dobrego..

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

i wiem, że czas który minął już nie wróci. ciężko jest się z tym pogodzić. jeszcze ciężej jest żyć z myślą, że w najbliższej przyszłości nie czeka mnie nas nic dobrego..

leżąc paląc kolejnego papierosa zastanawiam się jakby to było gdyby dało się cofnąć czas o dzień miesiąc a nawet rok. wszystkie swoje emocje zamieściłabym zupełnie gdzie indziej. obeszłabym bokiem obok ludzi przez których dziś kolejny raz cisną mi się łzy do oczu.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

leżąc, paląc kolejnego papierosa zastanawiam się, jakby to było gdyby dało się cofnąć czas, o dzień, miesiąc a nawet rok. wszystkie swoje emocje zamieściłabym zupełnie gdzie indziej. obeszłabym bokiem obok ludzi, przez których dziś kolejny raz cisną mi się łzy do oczu.

znajomi są ważni ciężko jest zostać samemu. jednak najgorzej byłoby gdybyś odszedł gdybym któregoś dnia obudziła się bez Ciebie koło mojego boku.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

znajomi są ważni, ciężko jest zostać samemu. jednak najgorzej byłoby, gdybyś odszedł, gdybym któregoś dnia obudziła się bez Ciebie koło mojego boku.

kiedyś zgaśnie nasza wspaniała gwiazda jeśli nie obudzimy się w porę  nadal się tląc.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

kiedyś zgaśnie nasza wspaniała gwiazda, jeśli nie obudzimy się w porę - nadal się tląc.

czasem warto wziąć pod uwagę stare znajomości które wnosiły w nasze życie wiele dobrego. zostawić za sobą teraźniejszość która tak bardzo od środka nas niszczy i wrócić do przyszłyszłości.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

czasem warto wziąć pod uwagę stare znajomości, które wnosiły w nasze życie wiele dobrego. zostawić za sobą teraźniejszość, która tak bardzo od środka nas niszczy i wrócić do przyszłyszłości.

wiedząc że miłość nigdy nie jest czymś pewnym wiem że tylko na niego mogę liczyć.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

wiedząc, że miłość nigdy nie jest czymś pewnym, wiem, że tylko na niego mogę liczyć.

i w końcu nadszedł dzień by odpowiedzieć za swoje dotychczasowe czyny. pogodzić się z całym złem które kierowało całym życiem. dzień w którym zostałam zupełnie sama  jednak nie. został on. mimo wszelkiej krzywdy którą mu wyrządziłam postanowił zostać. przyjaciele od melanży wszystko to wydarzyło się po coś być może po to żebym się w końcu obudziła z tego horroru.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

i w końcu nadszedł dzień by odpowiedzieć za swoje dotychczasowe czyny. pogodzić się z całym złem które kierowało całym życiem. dzień w którym zostałam zupełnie sama - jednak nie. został on. mimo wszelkiej krzywdy którą mu wyrządziłam postanowił zostać. przyjaciele od melanży, wszystko to wydarzyło się po coś, być może po to żebym się w końcu obudziła z tego horroru.

Mimo wszystko za każdym razem uśmiecham się gdy ze mną jesteś  za każdym razem dziękuję za to że jesteś  za każdym razem boję się że to tylko sen i zaraz znikniesz  za każdym razem uświadamiam sobie jaką jestem szczęściarą  za każdym razem proszę żebyś zawsze był .

kaatee18 dodano: 16 luty 2016

Mimo wszystko za każdym razem uśmiecham się gdy ze mną jesteś , za każdym razem dziękuję za to że jesteś , za każdym razem boję się że to tylko sen i zaraz znikniesz , za każdym razem uświadamiam sobie jaką jestem szczęściarą , za każdym razem proszę żebyś zawsze był .

 Dlaczego zakładamy że wszystkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś kto nie pozwoli żeby życie Ci uciekło kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednią osobą to wolność a nie ograniczenia. A czasami niewłaściwe rzeczy prowadzą nas do właściwych ludzi.

kaatee18 dodano: 16 luty 2016

"Dlaczego zakładamy że wszystkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli, żeby życie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenia. A czasami niewłaściwe rzeczy prowadzą nas do właściwych ludzi."

„Moje życie będzie miało taki sens jaki ja sam mu nadam.”  Paulo Coelho

kaatee18 dodano: 31 stycznia 2016

„Moje życie będzie miało taki sens, jaki ja sam mu nadam.” Paulo Coelho

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV