głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika toxic_junk

Spędzaliśmy ten grudniowy wieczór razem. Siedzieliśmy w kuchni piliśmy herbatę i jak to zawsze głodna para jedliśmy tosty. Wtedy on złapał mnie za rękę i powiedział  Nie chcę aby to był związek na 15 minut

pocketful_of_sunshine dodano: wczoraj o 12:33

Spędzaliśmy ten grudniowy wieczór razem. Siedzieliśmy w kuchni, piliśmy herbatę i jak to zawsze głodna para jedliśmy tosty. Wtedy on złapał mnie za rękę i powiedział ,, Nie chcę, aby to był związek na 15 minut"

I kiedy wszystko jest dobrze ja zaczynam szukać dziury w całym. Czuję zazdrość widząc jakie zdjęcia innych kobiet lubi. Może to nie zazdrość tylko brak pewności siebie ? Następnego dnia stroję się  żeby wyglądać jak najlepiej  a następnego dnia nie mam ochoty z nim gadać widząc kolejne lajki  bo zdaje sobie sprawę że nie jestem piękna jak inne kobiety. Ale przecież on jest ze mną ! Może dziś jest ze mną  a jutro już nie ... Muszę coś zrobić ze swoją psychiką bo ona pogarsza wszystko .

pocketful_of_sunshine dodano: 2 dni temu

I kiedy wszystko jest dobrze, ja zaczynam szukać dziury w całym. Czuję zazdrość widząc jakie zdjęcia innych kobiet lubi. Może to nie zazdrość tylko brak pewności siebie ? Następnego dnia stroję się , żeby wyglądać jak najlepiej , a następnego dnia nie mam ochoty z nim gadać widząc kolejne lajki , bo zdaje sobie sprawę, że nie jestem piękna jak inne kobiety. Ale przecież on jest ze mną ! Może dziś jest ze mną , a jutro już nie ... Muszę coś zrobić ze swoją psychiką, bo ona pogarsza wszystko .

Jest po prostu dobrze. Przy nim. Wsparcie. Bliskość. Trochę się boję bo taka relacja może być pierwsza w moim życiu. Taka poważna.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Jest po prostu dobrze. Przy nim. Wsparcie. Bliskość. Trochę się boję, bo taka relacja może być pierwsza w moim życiu. Taka poważna.

Oddaj swoje nagie ciało temu który pokochał twoją nagą duszę.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Oddaj swoje nagie ciało temu, który pokochał twoją nagą duszę.

Daj szanse innej osobie otwórz się na wsparcie troskę i pomoc. Na zbudowanie jakiejkolwiek relacji trzeba czasu na wszystko trzeba czasu.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Daj szanse innej osobie, otwórz się na wsparcie, troskę i pomoc. Na zbudowanie jakiejkolwiek relacji trzeba czasu, na wszystko trzeba czasu.

A może ja po prostu nie potrafię być w związku z nikim innym ...

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

A może ja po prostu nie potrafię być w związku z nikim innym ...

Mam Cię na dzień dobry i na dobranoc.

vanilla07 dodano: 2 tygodnie temu

Mam Cię na dzień dobry i na dobranoc.

Zakochałam się w Tobie bez granic.

vanilla07 dodano: 2 tygodnie temu

Zakochałam się w Tobie bez granic.

Dziś mogę powiedzieć że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie dzięki Niemu.

vanilla07 dodano: 2 tygodnie temu

Dziś mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, dzięki Niemu.

Miłego dnia :

pocketful_of_sunshine dodano: 18 listopada 2016

Miłego dnia :)

Jest dziwnie pięknie inaczej jestem szczęśliwa z kimś innym lecz wczoraj znalazlam naszyjnik od niego i się popłakałam  że życie potoczyło się inaczej. Moja pierwsza miłość zawsze będzie we mnie część niego została. Teraz próbuję czegoś nowego. Dokładnie próbuje walczyć sama z sobą z tym  że teraz mogę liczyć na drugą osobę że muszę myśleć co mówię co robię bo on dopiero mnie poznaje. Czas pokaże.

pocketful_of_sunshine dodano: 18 listopada 2016

Jest dziwnie pięknie, inaczej, jestem szczęśliwa z kimś innym lecz wczoraj znalazlam naszyjnik od niego i się popłakałam , że życie potoczyło się inaczej. Moja pierwsza miłość zawsze będzie we mnie, część niego została. Teraz próbuję czegoś nowego. Dokładnie próbuje walczyć sama z sobą z tym , że teraz mogę liczyć na drugą osobę, że muszę myśleć co mówię, co robię, bo on dopiero mnie poznaje. Czas pokaże.

Nie mogę się już doczekać lutego gdy nasza mała Julcia będzie już z nami.

dozylnie dodano: 10 listopada 2016

Nie mogę się już doczekać lutego, gdy nasza mała Julcia będzie już z nami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV