głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika totylkojaaa

 Znienawidziłaś mnie teraz wszystko mi jedno. A teraz uderzam w sedno i wiem to na pewno: Nie byłaś nie jesteś nie będziesz królewną. A moje uczucie do Ciebie to taka zwykła zależność a odbicie w lustrze bez Ciebie budzi we mnie lekką niepewność.

xes dodano: wczoraj o 20:31

"Znienawidziłaś mnie, teraz wszystko mi jedno. A teraz uderzam w sedno i wiem to na pewno: Nie byłaś, nie jesteś, nie będziesz królewną. A moje uczucie do Ciebie to taka zwykła zależność, a odbicie w lustrze bez Ciebie budzi we mnie lekką niepewność."

 Ale faceta poznaje się po tym czy będzie przy Tobie kiedy wasze dziecko będzie miało 40 stopni gorączki. Kiedy kobieta powie że jest chora a On będzie tuż obok. Kiedy wszystko w życiu się pierdoli a On mówi: zaczynamy od początku.  Pokolenie Ikea.

xes dodano: wczoraj o 19:41

"Ale faceta poznaje się po tym czy będzie przy Tobie kiedy wasze dziecko będzie miało 40 stopni gorączki. Kiedy kobieta powie, że jest chora a On będzie tuż obok. Kiedy wszystko w życiu się pierdoli, a On mówi: zaczynamy od początku." / Pokolenie Ikea.

To była dość wybuchowa para ale kochali się do szaleństwa. Spokojnie można stwierdzić że mogliby się nawzajem pozabijać ale na pewno nie rozstać.  Aleksandra Steć.

xes dodano: wczoraj o 19:37

To była dość wybuchowa para ale kochali się do szaleństwa. Spokojnie można stwierdzić, że mogliby się nawzajem pozabijać ale na pewno nie rozstać. / Aleksandra Steć.

Uwielbialiśmy się z miliona powodów rozstaliśmy bez żadnego.

xes dodano: wczoraj o 19:33

Uwielbialiśmy się z miliona powodów, rozstaliśmy bez żadnego.

Głowę mam w porządku ale wszystkie uczucia jakoś się stępiły. Niczego mi się nie chce  … nikogo nie kocham. No chyba tylko Ciebie.  Antoni Czechow.

xes dodano: wczoraj o 19:31

Głowę mam w porządku, ale wszystkie uczucia jakoś się stępiły. Niczego mi się nie chce, (…) nikogo nie kocham. No, chyba tylko Ciebie. / Antoni Czechow.

Raz jeszcze Cię pocałuję z nadzieją lecz dotykając zdrętwiałych Twych warg zrozumiem że już nic nie czujesz.  To ja piszę.

xes dodano: przedwczoraj o 19:43

Raz jeszcze Cię pocałuję z nadzieją, lecz dotykając zdrętwiałych Twych warg zrozumiem, że już nic nie czujesz. / To ja piszę.

Zdrada dotyczy ciała niewierność duszy.  Krystyna Kofta.

xes dodano: 5 dni temu

Zdrada dotyczy ciała, niewierność- duszy. / Krystyna Kofta.

Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba żeby pomóc nam porządkować życie pozbyć się tego co nam nie służy.  Suka . Z pamiętnika masochistki.

xes dodano: 5 dni temu

Warto czasem spojrzeć na konkurentkę jak na osobę, która robi nam ogromną przysługę. Jak na Anioła Stróża zesłanego z nieba, żeby pomóc nam porządkować życie, pozbyć się tego, co nam nie służy. / "Suka". Z pamiętnika masochistki.

Nienawidzę kiedy ludzie mówią mi: Spróbuj o tym nie myśleć. Niesamowicie mnie to wkurwia mam ochotę wtedy wbić im nóż w udo i spytać: Boli? Spróbuj o tym nie myśleć.

xes dodano: 5 dni temu

Nienawidzę kiedy ludzie mówią mi: "Spróbuj o tym nie myśleć." Niesamowicie mnie to wkurwia, mam ochotę wtedy wbić im nóż w udo i spytać: "Boli? Spróbuj o tym nie myśleć."

 Ale co może pójść nie tak jeśli ludzie się kochają? Absolutnie kurwa wszystko.

xes dodano: 5 dni temu

-Ale, co może pójść nie tak jeśli ludzie się kochają? -Absolutnie kurwa wszystko.

Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego że bez względu na to co zdobywamy wcześniej czy później to tracimy.

xes dodano: 6 dni temu

Musimy się nauczyć tracić. Musimy być świadomi tego, że bez względu na to, co zdobywamy, wcześniej czy później to tracimy.

 Kobiety uwielbiają fuck eye kontakt. Patrzysz jej prosto w oczy. Uśmiechasz się do niej. Później patrzysz na jej usta. Później znów w oczy. Nie spuszczasz wzroku. Wytrzymujesz jeszcze chwilę. Aż do momentu kiedy ona zacznie się czerwienić.

xes dodano: 6 dni temu

"Kobiety uwielbiają fuck eye kontakt. Patrzysz jej prosto w oczy. Uśmiechasz się do niej. Później patrzysz na jej usta. Później znów w oczy. Nie spuszczasz wzroku. Wytrzymujesz jeszcze chwilę. Aż do momentu, kiedy ona zacznie się czerwienić."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV