głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika totylkojaaa

Nie płacz jemu to zwisa.  onna.

xes dodano: 5 dni temu

Nie płacz, jemu to zwisa. / onna.

Ile czeka mnie nocy przepełnionych myślą że nie tak miało być?  .xeS.

xes dodano: 5 dni temu

Ile czeka mnie nocy przepełnionych myślą, że nie tak miało być? / .xeS.

Położyła spać się gdy łza obmyła twarz jej. Kolejny raz zwątpiła w nas i w cały świat i w prawdę.  Bonson.

xes dodano: 5 dni temu

Położyła spać się, gdy łza obmyła twarz jej. Kolejny raz zwątpiła w nas i w cały świat i w prawdę. / Bonson.

I krzyczę 'weź mnie ratuj' kiedy patrzysz w moje oczy ale nie chcesz tego słyszeć nic nie mówisz i odchodzisz.  Bonson jak zwykle na miejscu.

xes dodano: 5 dni temu

I krzyczę 'weź mnie ratuj', kiedy patrzysz w moje oczy, ale nie chcesz tego słyszeć, nic nie mówisz i odchodzisz. / Bonson, jak zwykle na miejscu.

 Widzę Cię w przyszłości ze mną jako mojego męża. Widzę jak mamy problemy jak się kochamy jak mamy ciche dni jak się uśmiechamy na widok naszego dziecka. Widzę jak się kłócimy jak podchodzisz do mnie i całujesz w szyję gdy robię Ci kolacje jak tulimy się do siebie gdy spotyka nas tragedia. Widzę Cię przychodzącego z pracy szczęśliwego na nasz widok i wychodzącego z domu trzaskającego drzwiami po sprzeczce. Chcę tego wszystkiego raju i piekła na ziemi łez i śmiechu z Twojego powodu.Tego wszystkiego i każdej lepszej i gorszej rzeczy.

xes dodano: 1 tydzień temu

"Widzę Cię w przyszłości ze mną, jako mojego męża. Widzę jak mamy problemy, jak się kochamy, jak mamy ciche dni, jak się uśmiechamy na widok naszego dziecka. Widzę, jak się kłócimy, jak podchodzisz do mnie i całujesz w szyję gdy robię Ci kolacje, jak tulimy się do siebie gdy spotyka nas tragedia. Widzę Cię przychodzącego z pracy, szczęśliwego na nasz widok i wychodzącego z domu, trzaskającego drzwiami po sprzeczce. Chcę tego wszystkiego, raju i piekła na ziemi, łez i śmiechu z Twojego powodu.Tego wszystkiego i każdej lepszej i gorszej rzeczy."

 Miała piękne oczy trzymała się z chuliganami. I kochała tylko Ciebie to tak między nami.

xes dodano: 2 tygodnie temu

"Miała piękne oczy, trzymała się z chuliganami. I kochała tylko Ciebie, to tak między nami."

Gdy Cię poznałam nie było żadnych znaków. Słońce nie zmieniło lokalizacji ziemia nie zatrzęsła się. Nie było nawet fajerwerków grzmotów czy uginających się nóg. Wiedziałam wiedziałam jednak że to Ty.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Gdy Cię poznałam nie było żadnych znaków. Słońce nie zmieniło lokalizacji, ziemia nie zatrzęsła się. Nie było nawet fajerwerków, grzmotów czy uginających się nóg. Wiedziałam, wiedziałam jednak, że to Ty.

Każdy potrzebuje kogoś kto będzie o niego walczył. Bez względu na wszystko i wbrew zdrowemu rozsądkowi. Kogoś kto najbardziej na świecie będzie po prostu chciał być obok.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Każdy potrzebuje kogoś, kto będzie o niego walczył. Bez względu na wszystko i wbrew zdrowemu rozsądkowi. Kogoś, kto najbardziej na świecie będzie po prostu chciał być obok.

Dla Ciebie byłam tylko rozdziałem. Dla mnie Ty byłeś całą książką.  Tom McNeal.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Dla Ciebie byłam tylko rozdziałem. Dla mnie Ty byłeś całą książką. / Tom McNeal.

Tak pięknie kłamał o miłości że prawie w nią uwierzyłam.  .xeS.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Tak pięknie kłamał o miłości, że prawie w nią uwierzyłam. / .xeS.

To prawda że często nie można odzyskać tego co się kiedyś miało ale można zamknąć ten rozdział i zacząć od nowa.  Alexandra Bracken.

xes dodano: 2 tygodnie temu

To prawda, że często nie można odzyskać tego, co się kiedyś miało, ale można zamknąć ten rozdział i zacząć od nowa. / Alexandra Bracken.

Mogłabym napisać książkę o tym jak osoba którą kochasz ponad wszystko okazuje się bezwzględną parszywą oraz zakłamaną istotą wyprutą z uczuć. Chyba że uczucia zostawił dla tych z którymi zdradzał? Dobre przemyślenie.  .xeS.

xes dodano: 2 tygodnie temu

Mogłabym napisać książkę o tym, jak osoba którą kochasz ponad wszystko okazuje się bezwzględną, parszywą oraz zakłamaną istotą wyprutą z uczuć. Chyba, że uczucia zostawił dla tych z którymi zdradzał? Dobre przemyślenie. / .xeS.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV