głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tosiaaaczek

 Umarłem przez Ciebie chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnąłem żyć..

lovey dodano: 4 stycznia 2017

" Umarłem przez Ciebie, chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnąłem żyć.. "

Byłaś dobrą kobietą. Ty o tym wiesz i on o tym wie. On zacznie żałować że Cie stracił. Pozwól mu poznawać nowe dziewczyny niech się bawi nocami. To już nie Twoja sprawa. Zapomnij o tym co było. Zamień ból w siłę.

lovey dodano: 19 września 2016

Byłaś dobrą kobietą. Ty o tym wiesz i on o tym wie. On zacznie żałować, że Cie stracił. Pozwól mu poznawać nowe dziewczyny, niech się bawi nocami. To już nie Twoja sprawa. Zapomnij o tym co było. Zamień ból w siłę.

Czasem warto mieć gdzieś niektórych ludzi nawet jesli ich kochasz. Nie chodzi o dumę. Chodzi o szacunek do samej siebie.

lovey dodano: 19 września 2016

Czasem warto mieć gdzieś niektórych ludzi, nawet jesli ich kochasz. Nie chodzi o dumę. Chodzi o szacunek do samej siebie.

Jeśli zdradzasz pamiętaj że niszczysz coś więcej niż swój związek. Niszczysz osobę jej pewność siebie i zdolność do zaufania komuś w przyszłości. Możesz zniszczyć całe życie..

lovey dodano: 19 września 2016

Jeśli zdradzasz pamiętaj, że niszczysz coś więcej niż swój związek. Niszczysz osobę, jej pewność siebie i zdolność do zaufania komuś w przyszłości. Możesz zniszczyć całe życie..

Zaakceptuj to co jest i to na co nie masz wpływu. Odpuść to co było. Walcz i miej wiarę w to co będzie.

lovey dodano: 19 września 2016

Zaakceptuj to, co jest i to na co nie masz wpływu. Odpuść to co było. Walcz i miej wiarę w to co będzie.

 Nie patrz wstecz bo serce zatęskni i znowu zaczniesz żyć przeszłością.

lovey dodano: 16 kwietnia 2016

"Nie patrz wstecz, bo serce zatęskni i znowu zaczniesz żyć przeszłością."

 Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości...

lovey dodano: 16 kwietnia 2016

"Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości..."

Czasami trzeba przejść przez piekło aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu ma nas czegoś nauczyć.

lovey dodano: 9 stycznia 2016

Czasami trzeba przejść przez piekło, aby odnaleźć szczęście i radość życia. Wszystko co spotyka nas w życiu ma nas czegoś nauczyć.

To ja Diabelny Mateusz. Mam problem bo kocham. Serce mi pęka w pół kiedy patrzę na jej zdjęcia pełne wspomnień. Kocham Ją dziewczynę o pięknych oczach w których widać błękit nieba. Taki standard nie? Tak wielu ludzi kocha każdy pisze o tym wiersze gubi się po drodze do szczęścia przeprasza wierzy że będzie dobrze. Tak wielu ludzi żyje nadzieją a ja.. ja mógłbym umrzeć z miłości. diabelny

diabelny dodano: 26 grudnia 2015

To ja, Diabelny Mateusz. Mam problem, bo kocham. Serce mi pęka w pół, kiedy patrzę na jej zdjęcia pełne wspomnień. Kocham Ją, dziewczynę o pięknych oczach, w których widać błękit nieba. Taki standard nie? Tak wielu ludzi kocha, każdy pisze o tym wiersze, gubi się po drodze do szczęścia, przeprasza, wierzy, że będzie dobrze. Tak wielu ludzi żyje nadzieją, a ja.. ja mógłbym umrzeć z miłości./ diabelny

Zajebiste! teksty diabelny dodał komentarz: Zajebiste! do wpisu 26 grudnia 2015
Tak bym chciała coś zmienić. Samotna dziewczyna bez przyjaciół... Z ciągłą maską  wszystko u mnie dobrze . Już czas  powiedziało serce. Czas spełnić swoje marzenia... be.mine

be.mine dodano: 18 grudnia 2015

Tak bym chciała coś zmienić. Samotna dziewczyna, bez przyjaciół... Z ciągłą maską ,,wszystko u mnie dobrze". Już czas - powiedziało serce. Czas spełnić swoje marzenia.../be.mine

 Zaryzykuj  powiedziało serce.  Nie dam rady  odpowiedział rozum.

be.mine dodano: 18 grudnia 2015

-Zaryzykuj - powiedziało serce. - Nie dam rady - odpowiedział rozum.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV