głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika toosiekk

 Po tamtej stronie Ciebie i Mnie  Jess Rothenberg    polecam! ♥

nataalii dodano: 18 czerwca 2013

"Po tamtej stronie Ciebie i Mnie" Jess Rothenberg - polecam! ♥

Ludzie są z natury źli  tak po prostu   nie zmienisz tego.   Nataalii

nataalii dodano: 18 czerwca 2013

Ludzie są z natury źli, tak po prostu - nie zmienisz tego. / Nataalii

Myślisz  że TO ma jakiś sens? Nie  nie ma jakiegokolwiek sensu.   Nataalii

nataalii dodano: 17 czerwca 2013

Myślisz, że TO ma jakiś sens? Nie, nie ma jakiegokolwiek sensu. / Nataalii

http:  www.youtube.com watch?v=qqwuYTTn9RE nowy odcinek. Zapraszamy ! :   ♥

nataalii dodano: 17 czerwca 2013

http://www.youtube.com/watch?v=qqwuYTTn9RE nowy odcinek. Zapraszamy ! : ) ♥

Zakryję dłońmi twarz i zacznę udawać  że nie istnieję.   Nataalii

nataalii dodano: 17 czerwca 2013

Zakryję dłońmi twarz i zacznę udawać, że nie istnieję. / Nataalii

Dzisiaj będę niegrzeczną dziewczynką  co Ty na to?   Nataalii

nataalii dodano: 17 czerwca 2013

Dzisiaj będę niegrzeczną dziewczynką, co Ty na to? / Nataalii

Kieliszek czerwonego wina w dłoni  miliony myśli w głowie.   Nataalii

nataalii dodano: 17 czerwca 2013

Kieliszek czerwonego wina w dłoni, miliony myśli w głowie. / Nataalii

Wiesz... Twoja głupota mnie onieśmiela.   Nataalii

nataalii dodano: 16 czerwca 2013

Wiesz... Twoja głupota mnie onieśmiela. / Nataalii

Smakujesz ust  opierasz swoje czoło o moje  wdycham Twój zapach  który jest dla mnie jak narkotyk. Jesteś. I to mi wystarcza.   Nataalii

nataalii dodano: 16 czerwca 2013

Smakujesz ust, opierasz swoje czoło o moje, wdycham Twój zapach, który jest dla mnie jak narkotyk. Jesteś. I to mi wystarcza. / Nataalii

Nie mogę Cię nie mieć  nie ja.   Nataalii

nataalii dodano: 16 czerwca 2013

Nie mogę Cię nie mieć, nie ja. / Nataalii

mam dziwny charakter. odsuwam się od ludzi na których zaczyna mi zależeć tylko po to  żeby później nie cierpieć tracąc przy tym szczęście  które mogło choć przez chwilę oderwać mnie od codzienności. nie umiem zaufać  ale to może nawet zaleta  bo nie daje się tak łatwo wykorzystywać ludziom jak przedtem. nauczyłam się tej obojętności po jego odejściu  kłótniach rodziców i ciągłego krzyku w domu. nauczyłam się  że mam swoje życie i nie mogę żyć nim względem kogoś  przedtem byłam inna może bardziej uśmiechnięta  nie podchodziłam do niczego z dystansem i łatwo wierzyłam w obietnice i to najbardziej dało mi w kość pokazując jaka jest rzeczywistość i nie powinnam dalej żyć w tej bajce powtarzając sobie  że jutro będzie lepiej.

czekoladoweniebo dodano: 16 czerwca 2013

mam dziwny charakter. odsuwam się od ludzi na których zaczyna mi zależeć tylko po to, żeby później nie cierpieć tracąc przy tym szczęście, które mogło choć przez chwilę oderwać mnie od codzienności. nie umiem zaufać, ale to może nawet zaleta, bo nie daje się tak łatwo wykorzystywać ludziom jak przedtem. nauczyłam się tej obojętności po jego odejściu, kłótniach rodziców i ciągłego krzyku w domu. nauczyłam się, że mam swoje życie i nie mogę żyć nim względem kogoś, przedtem byłam inna może bardziej uśmiechnięta, nie podchodziłam do niczego z dystansem i łatwo wierzyłam w obietnice i to najbardziej dało mi w kość pokazując jaka jest rzeczywistość i nie powinnam dalej żyć w tej bajce powtarzając sobie, że jutro będzie lepiej.

nie możesz poświęcić swego życia dla innych. musisz robić to  co jest dobre dla ciebie  nawet jeśli w ten sposób zranisz część bliskich ci osób.

czekoladoweniebo dodano: 16 czerwca 2013

nie możesz poświęcić swego życia dla innych. musisz robić to, co jest dobre dla ciebie, nawet jeśli w ten sposób zranisz część bliskich ci osób.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć