głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika thunderclap

Przychodzi tu. I pisze. Zbłąkana dusza. Pragnąca by ktoś ją wysłuchał. Zbyt nieśmiała by poprosić o to głośno. Przepełniona obawami że w bezpośredniej konfrontacji spotka się z odrzutem. Szyderczym śmiechem który wykpi jej nadzieje na zrozumienie.

definicjamiloscii dodano: 7 marca 2018

Przychodzi tu. I pisze. Zbłąkana dusza. Pragnąca, by ktoś ją wysłuchał. Zbyt nieśmiała, by poprosić o to głośno. Przepełniona obawami, że w bezpośredniej konfrontacji spotka się z odrzutem. Szyderczym śmiechem, który wykpi jej nadzieje na zrozumienie.

Irracjonalne jest to że pojawiam się tu znienacka po półtora roku żeby napisać jedynie te kilkadziesiąt słów i na nowo zniknąć. Jestem osiem lat starsza niż w momencie kiedy pojawiły się tu moje pierwsze teksty  i pewnym faktem jest to że ta strona i ten profil wciąż we mnie żyje jako początek czegoś co mocno mnie kształtowało i budowało jako człowieka. Czuję się tak jakbym chodziła po opuszczonym cmentarzu gdzie leży tylko to co materialne ale tak wyraźnie odczuwasz to co wewnątrz... :

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2018

Irracjonalne jest to, że pojawiam się tu znienacka, po półtora roku, żeby napisać jedynie te kilkadziesiąt słów i na nowo zniknąć. Jestem osiem lat starsza, niż w momencie, kiedy pojawiły się tu moje pierwsze teksty - i pewnym faktem jest to, że ta strona i ten profil wciąż we mnie żyje, jako początek czegoś, co mocno mnie kształtowało i budowało jako człowieka. Czuję się tak jakbym chodziła po opuszczonym cmentarzu, gdzie leży tylko to, co materialne, ale tak wyraźnie odczuwasz to, co wewnątrz... :)

Gdzieś mam jego przeszłość bo pamiętam swoją. Gdzieś mam to co mówią o tym jaki potrafił być  ja też nie świeciłam przykładem. Ranił łamał serca pozostawiał po sobie bałagan... i dzisiaj powinnam może obawiać się że to samo zrobi tu w moim życiu. Sęk w tym że ja też bez głębszych słów wyjaśnień oświadczałam że to nie to i wypisywałam się z czyjegoś jutro które tak skrzętnie planował z moim udziałem. Odwracałam się na widok łez nic sobie z nich nie robiąc. Zgasiłam empatię. Zobojętniałam na uczucia innych. Poszliśmy w dalszą podróż z życia  z takimi bagażami. Absolutnie nienastawieni na to że w naszej relacji możemy napotkać na coś wartego uwagi na dłużej ale zaciekawieni tym co może nam dać. Minęły setki wspólnych dni siedzimy w tym samym pociągu życia a na każdej stacji wysiadamy razem żeby zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej  ale wspólnie.

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2018

Gdzieś mam jego przeszłość, bo pamiętam swoją. Gdzieś mam to, co mówią o tym, jaki potrafił być - ja też nie świeciłam przykładem. Ranił, łamał serca, pozostawiał po sobie bałagan... i dzisiaj powinnam może obawiać się, że to samo zrobi tu, w moim życiu. Sęk w tym, że ja też bez głębszych słów wyjaśnień oświadczałam, że "to nie to" i wypisywałam się z czyjegoś jutro, które tak skrzętnie planował z moim udziałem. Odwracałam się na widok łez, nic sobie z nich nie robiąc. Zgasiłam empatię. Zobojętniałam na uczucia innych. Poszliśmy w dalszą podróż z życia - z takimi bagażami. Absolutnie nienastawieni na to, że w naszej relacji możemy napotkać na coś wartego uwagi na dłużej, ale zaciekawieni tym, co może nam dać. Minęły setki wspólnych dni, siedzimy w tym samym pociągu życia, a na każdej stacji wysiadamy razem, żeby zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej - ale wspólnie.

Najtrudniej jest liczyć do dwudziestu czterech. Doba ma cholernie trudny wymiar bo czujesz ciężar każdej przemijającej godziny  dzisiaj w dniu który się nie powtórzy nie wróci. Liczeniu do dwudziestu czterech towarzyszy przemijanie i umykająca szansa. Wewnętrznie czujesz że powinieneś wykorzystać moment wziąć się w garść pójść po swoje . Tylko co jest twoje ? W każdych kolejnych dwudziestu czterech godzinach błyska pytanie jak je przeżyć by znów nie znaleźć się w martwym punkcie gdzie po prostu nic nie wiesz. Teraz upijasz łyk herbaty dwudziesta trzecia trzydzieści. Za moment minie kolejna pełna doba położysz się do łóżka zamkniesz oczy i pomyślisz o swoich marzeniach. Przyjdą kolejne dwadzieścia cztery godziny  czy odważysz się zawalczyć o to by nie marzyć... a wspominać?

definicjamiloscii dodano: 6 marca 2018

Najtrudniej jest liczyć do dwudziestu czterech. Doba ma cholernie trudny wymiar, bo czujesz ciężar każdej przemijającej godziny - dzisiaj, w dniu który się nie powtórzy, nie wróci. Liczeniu do dwudziestu czterech towarzyszy przemijanie i umykająca szansa. Wewnętrznie czujesz, że powinieneś wykorzystać moment, wziąć się w garść, pójść po "swoje". Tylko co jest "twoje"? W każdych kolejnych dwudziestu czterech godzinach błyska pytanie, jak je przeżyć, by znów nie znaleźć się w martwym punkcie, gdzie po prostu nic nie wiesz. Teraz upijasz łyk herbaty, dwudziesta trzecia trzydzieści. Za moment minie kolejna pełna doba, położysz się do łóżka, zamkniesz oczy i pomyślisz o swoich marzeniach. Przyjdą kolejne dwadzieścia cztery godziny - czy odważysz się zawalczyć o to, by nie marzyć... a wspominać?

Zawsze pokazywał się z papierosem. Z kapturem na głowie spod którego wystawały czarne kosmyki. Kroczył przez miasto budząc strach w mieszkańcach. Każdy wiedział że za paskiem zawsze czarnych porwanych jeansów skrywał pistolet.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Zawsze pokazywał się z papierosem. Z kapturem na głowie, spod którego wystawały czarne kosmyki. Kroczył przez miasto, budząc strach w mieszkańcach. Każdy wiedział, że za paskiem zawsze czarnych, porwanych jeansów skrywał pistolet.

złakniona Ciebie jak słodyczy poszukuję Twojej dłoni…  parując przylegam do zimnych ścian prosząc byś napisał we mnie jak bardzo tęsknisz…  byś przyrzekł że nie zapomnisz a raczej nie potrafisz  może nie chcesz zapomnieć  nie pozwalając bym uleciała niepostrzeżenie z Twoich dłoni obiecując obejmij mnie zamień parę w szron…  obiecaj że znów stopimy się wzajemnie jak wosk połączony w jedno…

ten32 dodano: 5 marca 2018

złakniona Ciebie jak słodyczy poszukuję Twojej dłoni… parując przylegam do zimnych ścian prosząc byś napisał we mnie jak bardzo tęsknisz… byś przyrzekł że nie zapomnisz a raczej nie potrafisz może nie chcesz zapomnieć nie pozwalając bym uleciała niepostrzeżenie z Twoich dłoni obiecując, obejmij mnie zamień parę w szron… obiecaj że znów stopimy się wzajemnie jak wosk połączony w jedno…

Może kiedyś zrozumiesz że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło.

dotknij mnie tam gdzie kończy się przyzwoitość a zaczyna pożądanie a ja pod twoimi palcami  ożyję i stanę się ogniem  nie czekaj zuchwale przerzuć mnie przez biodro odświętnie wystrojone zedrzyj kwiecistą suknię i rozsyp w pościeli włosy niech pachną bezwstydną miłością

ten32 dodano: 5 marca 2018

dotknij mnie tam gdzie kończy się przyzwoitość a zaczyna pożądanie a ja pod twoimi palcami ożyję i stanę się ogniem nie czekaj zuchwale przerzuć mnie przez biodro odświętnie wystrojone zedrzyj kwiecistą suknię i rozsyp w pościeli włosy niech pachną bezwstydną miłością

Lubię kiedy kobieta omdlewa w objęciu  kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu  gdy jej oczy zachodzą mgłą twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie.  Lubię kiedy ją rozkosz i żądza oniemi  gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi  gdy krótkim urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem.  I lubię ten wstyd co się kobiecie zabrania przyznać że czuje rozkosz że moc pożądania zwalcza ją a sycenie żądzy oszalenia  gdy szuka ust a lęka się słów i spojrzenia.  Lubię to  i tę chwilę lubię gdy koło mnie wyczerpana zmęczona leży nieprzytomnie  a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu, kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu, gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi, gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi, gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem. I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia. Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mnie wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie, a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

Potrzebuję Cię tu jak powietrza.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Potrzebuję Cię tu jak powietrza.

Powinieneś być tu ze mna a jesteś tysiące kilometrów stąd.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Powinieneś być tu ze mna, a jesteś tysiące kilometrów stąd.

Pożądanie sprawia że czujemy się atrakcyjni więc pożądajmy się cały czas.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Pożądanie sprawia, że czujemy się atrakcyjni, więc pożądajmy się cały czas.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV