głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tess.ka

W obecnych czasach jesteśmy bombardowani hasłami każącymi dbać przede wszystkim o swoje interesy być bezkompromisowym obojętnym i silnym. Poświęcanie się w związku to okazywanie słabości w towarzystwie niemalże faux pas do którego nigdy w życiu nie należy się przyznawać. W „Pokoleniu Ikea” gloryfikowany jest mężczyzna traktujący kobiety jak zabawki który dzięki znajomości ich psychologii owija je sobie wokół palca by osiągnąć swój cel. A potem szuka następnych i zabawa nie ma końca. Ja przepraszam ale to ma być do cholery normalne?

asienkaaa dodano: 23 lipca 2017

W obecnych czasach jesteśmy bombardowani hasłami każącymi dbać przede wszystkim o swoje interesy, być bezkompromisowym, obojętnym i silnym. Poświęcanie się w związku to okazywanie słabości, w towarzystwie niemalże faux pas, do którego nigdy w życiu nie należy się przyznawać. W „Pokoleniu Ikea” gloryfikowany jest mężczyzna traktujący kobiety jak zabawki, który dzięki znajomości ich psychologii, owija je sobie wokół palca by osiągnąć swój cel. A potem szuka następnych i zabawa nie ma końca. Ja przepraszam, ale to ma być do cholery normalne?

 ... Jednak miłość to nie tylko oglądanie świata przez różowe okulary. Relacje z kimś to przede wszystkim nieustanna praca. Trzeba mieć dla siebie czas dziękować za wspaniałe momenty i wyciągać wnioski z tych gorszych. Trzeba ze sobą rozmawiać nawet wtedy gdy to wcale nie jest proste i umieć pójść na kompromis. Innym razem trzeba z czegoś zrezygnować czasami umieć się poświęcić. Musicie być dla siebie wsparciem nieustannie. Zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa doceniać drugą osobę troszczyć się o siebie respektować swoje drobne wady i każdego dnia otwierać się na siebie. Miłość tak naprawdę to masa poświęceń i dla wielu osób ten stan rzeczy jest niestety nie do zaakceptowania.

asienkaaa dodano: 23 lipca 2017

(...) Jednak miłość to nie tylko oglądanie świata przez różowe okulary. Relacje z kimś to przede wszystkim nieustanna praca. Trzeba mieć dla siebie czas, dziękować za wspaniałe momenty i wyciągać wnioski z tych gorszych. Trzeba ze sobą rozmawiać nawet wtedy gdy to wcale nie jest proste i umieć pójść na kompromis. Innym razem trzeba z czegoś zrezygnować, czasami umieć się poświęcić. Musicie być dla siebie wsparciem, nieustannie. Zapewniać sobie poczucie bezpieczeństwa, doceniać drugą osobę, troszczyć się o siebie, respektować swoje drobne wady i każdego dnia otwierać się na siebie. Miłość tak naprawdę to masa poświęceń i dla wielu osób ten stan rzeczy jest niestety nie do zaakceptowania.

 Związek powinien być twoją bezpieczną przystanią a nie polem walki. W życiu musisz stoczyć wystarczająco wiele bitew a dom jest po to by od nich odpocząć i nabrać sił.

asienkaaa dodano: 15 czerwca 2017

"Związek powinien być twoją bezpieczną przystanią, a nie polem walki. W życiu musisz stoczyć wystarczająco wiele bitew a dom jest po to, by od nich odpocząć i nabrać sił."

Przeczekiwanie nigdy nie rozwiązuje problemów. Zwłaszcza dzisiaj. ... One nie znikają nawet jeśli je zignorujemy. A wskutek naszej obojętności tylko się zwiększą.

asienkaaa dodano: 11 czerwca 2017

Przeczekiwanie nigdy nie rozwiązuje problemów. Zwłaszcza dzisiaj. (...) One nie znikają nawet jeśli je zignorujemy. A wskutek naszej obojętności tylko się zwiększą.

 W życiu nie ma czasu na monotonię. Jest czas na pracę i czas na miłość. To wszystko nie pozostawia nam czasu na nic więcej

asienkaaa dodano: 30 maja 2017

"W życiu nie ma czasu na monotonię. Jest czas na pracę i czas na miłość. To wszystko nie pozostawia nam czasu na nic więcej"

 .. Jeśli jednak on nie będzie Cię słuchał nie będzie chciał nic zmienić będzie przy tym oziębły oschły i agresywny to znaczy że już teraz straciłaś go na zawsze. Przestań walczyć odejdź – z szacunku dla samej siebie. Opłacz to wykrzycz to a później weź się w garść stań na nogi i zacznij żyć. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się że bez niego Twój świat rozsypie się na kawałki to i tak w końcu się pozbierasz. Możesz jeszcze żyć tak szczęśliwie że głowa mała. Musisz tylko uwierzyć że zasługujesz na więcej.

asienkaaa dodano: 26 kwietnia 2017

(..) Jeśli jednak on nie będzie Cię słuchał, nie będzie chciał nic zmienić, będzie przy tym oziębły, oschły i agresywny to znaczy, że już teraz straciłaś go na zawsze. Przestań walczyć, odejdź – z szacunku dla samej siebie. Opłacz to, wykrzycz to, a później weź się w garść, stań na nogi i zacznij żyć. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się, że bez niego Twój świat rozsypie się na kawałki to i tak w końcu się pozbierasz. Możesz jeszcze żyć tak szczęśliwie, że głowa mała. Musisz tylko uwierzyć, że zasługujesz na więcej.

Jeśli podlejesz ziarenko miłością szczerością i wsparciem wtedy wyrośnie z niego najpiękniejszy kwiat jaki kiedykolwiek widziałeś. Pielęgnuj więc swój kwiat dbaj i podlewaj stale uczuciem a zakorzeni się w Tobie na całe życie…

asienkaaa dodano: 26 kwietnia 2017

Jeśli podlejesz ziarenko miłością, szczerością i wsparciem wtedy wyrośnie z niego najpiękniejszy kwiat jaki kiedykolwiek widziałeś. Pielęgnuj więc swój kwiat, dbaj i podlewaj stale uczuciem, a zakorzeni się w Tobie na całe życie…

Dzisiejsze związki polegają na tym że ludzie zdzierają z siebie ubrania on dochodzi na jej brzuch albo tyłek ale nie mogą nawzajem dotykać swoich telefonów. Że żyjemy niby razem ale jednak osobno.  Czy znam przepis na idealny związek? Nie. Ale wiem że aby być w dobrym związku z mężczyzną trzeba budować razem z nim historię. Zaś by być w udanym związku z kobietą trzeba dawać jej emocje.  W każdym związku są kłótnie. Lecz nie chodzi o to że ludzie się kłócą bo kłócić się będą zawsze. Chodzi o to jak się wtedy traktują.

asienkaaa dodano: 16 kwietnia 2017

Dzisiejsze związki polegają na tym, że ludzie zdzierają z siebie ubrania, on dochodzi na jej brzuch albo tyłek, ale nie mogą nawzajem dotykać swoich telefonów. Że żyjemy niby razem, ale jednak osobno. Czy znam przepis na idealny związek? Nie. Ale wiem, że aby być w dobrym związku z mężczyzną trzeba budować razem z nim historię. Zaś by być w udanym związku z kobietą, trzeba dawać jej emocje. W każdym związku są kłótnie. Lecz nie chodzi o to, że ludzie się kłócą, bo kłócić się będą zawsze. Chodzi o to, jak się wtedy traktują.

 Możesz nie być jej pierwszym jej ostatnim lub jedynym. Kochała wcześniej może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna Ty też nie jesteś razem też możecie nigdy nie być doskonali ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć skłonić do myślenia i przyznania że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia ale da Ci cząstkę siebie o której wie że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej nie zmieniaj jej nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż możesz dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia daj jej znać kiedy Cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.

asienkaaa dodano: 10 kwietnia 2017

"Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, Ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią, i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia, ale da Ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej, i nie oczekuj od niej więcej niż możesz dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy Cię denerwuje, i tęsknij kiedy jej nie ma."

najgorsze są chwilę gdy przestajesz być silny. kiedy rozumiesz że nie masz szans zwyciężyć chociaż do tej pory byłeś przekonany że Ci się uda. gdy siedząc na parapecie z papierosem w ręku patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno zdajesz sobie sprawę że nie masz nic. gdy każda piosenka przypomina Ci o tym że do niczego nie dążysz. najgorsze są chwilę kiedy wolisz umrzeć niż żyć.

asienkaaa dodano: 2 kwietnia 2017

najgorsze są chwilę, gdy przestajesz być silny. kiedy rozumiesz, że nie masz szans zwyciężyć, chociaż do tej pory byłeś przekonany, że Ci się uda. gdy siedząc na parapecie, z papierosem w ręku, patrząc na krople deszczu delikatnie uderzające w okno, zdajesz sobie sprawę, że nie masz nic. gdy każda piosenka przypomina, Ci o tym, że do niczego nie dążysz. najgorsze są chwilę, kiedy wolisz, umrzeć, niż żyć.

Nienawidzę leżeć w łóżku po naszej kolejnej kłótni i zastanawiać się jak długo jeszcze wytrzymamy. Nienawidzę martwić się o to że to może być koniec którego tak nie chcę.

asienkaaa dodano: 2 kwietnia 2017

Nienawidzę leżeć w łóżku po naszej kolejnej kłótni i zastanawiać się jak długo jeszcze wytrzymamy. Nienawidzę martwić się o to, że to może być koniec,którego tak nie chcę.

Mimo wszystko jeszcze wierzę że kiedyś razem będziemy decydować o naszej przyszłości.

asienkaaa dodano: 31 marca 2017

Mimo wszystko jeszcze wierzę, że kiedyś razem będziemy decydować o naszej przyszłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV