głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika terrorkaxxcs

na oddziale jest całkiem przyjemnie. przyzwyczaiłam się już do krzykôw pacjentów obrałam metodę gdzie chować leki żeby ich nie musieć zażywać no i coraz mniej o nim myślę.

abstracion dodano: 1 godzinę temu

na oddziale jest całkiem przyjemnie. przyzwyczaiłam się już do krzykôw pacjentów, obrałam metodę gdzie chować leki, żeby ich nie musieć zażywać no i coraz mniej o nim myślę.

…bo kochanie wyglądasz na szczęśliwszą naprawdę. Moi przyjaciele mówili że ja też kiedyś to poczuję  a do tej pory będę się uśmiechał żeby ukryć prawdę. Ale wiedz że byłem szczęśliwszy z Tobą…

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

…bo kochanie wyglądasz na szczęśliwszą, naprawdę. Moi przyjaciele mówili, że ja też kiedyś to poczuję , a do tej pory będę się uśmiechał żeby ukryć prawdę. Ale wiedz, że byłem szczęśliwszy z Tobą…

„Znalazłem kobietę  silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia mam nadzieję że pewnego dnia będę z nią dzielił dom. Znalazłem miłość która udźwignie więcej niż tylko moje sekrety  która udźwignie miłość która udźwignie nasze własne dzieci.  Nadal jesteśmy dziećmi ale jesteśmy tak bardzo zakochani walczymy na przekór wszystkiemu . Ja wiem że damy radę tym razem Kochanie  tylko trzymaj moją dłoń bądź moją dziewczyną ja będę Twoim mężczyzną. Widzę moją przyszłość w Twoich oczach.”

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

„Znalazłem kobietę, silniejszą niż ktokolwiek kogo znam. Ona dzieli ze mną marzenia, mam nadzieję, że pewnego dnia będę z nią dzielił dom. Znalazłem miłość, która udźwignie więcej, niż tylko moje sekrety, która udźwignie miłość, która udźwignie nasze własne dzieci. Nadal jesteśmy dziećmi, ale jesteśmy tak bardzo zakochani, walczymy na przekór wszystkiemu . Ja wiem, że damy radę tym razem Kochanie, tylko trzymaj moją dłoń, bądź moją dziewczyną, ja będę Twoim mężczyzną. Widzę moją przyszłość w Twoich oczach.”

„Nie pytałam jak kto pyta wciąż nie wiele wie. Ufałam tak  już teraz wiem nie znałam Cię. Jak wolny ptak na cztery strony świata leć. Nie pierwszy raz nie jestem wszystkim czego chcesz. Nie podniosę głosu nie zobaczysz łez  kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej. Dam Ci dobrą radę zdrady ukryć chcesz najpierw lepiej kłamać naucz się.”

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

„Nie pytałam jak, kto pyta wciąż nie wiele wie. Ufałam tak, już teraz wiem, nie znałam Cię. Jak wolny ptak, na cztery strony świata leć. Nie pierwszy raz, nie jestem wszystkim czego chcesz. Nie podniosę głosu, nie zobaczysz łez, kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej. Dam Ci dobrą radę, zdrady ukryć chcesz, najpierw lepiej kłamać naucz się.”

Czasami chciałabym tu się odciąć od tego na moment wyłączyć telefon niedostępny abonent  wyjechać nad morze.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Czasami chciałabym tu się odciąć od tego na moment, wyłączyć telefon, niedostępny abonent, wyjechać nad morze.

co mam powiedzieć że jest dobrze? chciałabym serio ale to kłóci się z tym co się dzieje wewnątrz. patrzę za siebie i mnie złość wtedy zżera bo za tamte wspomnienia nieraz dostałam po plecach a głupią naiwność mam od dziecka nieprzerwanie i to ta cecha sprawia że bywa fatalnie. brakuje manier mi nie byłam idealna nigdy  raniłam innych tak jak inni mnie ranili wiem.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

co mam powiedzieć, że jest dobrze? chciałabym serio, ale to kłóci się z tym, co się dzieje wewnątrz. patrzę za siebie i mnie złość wtedy zżera, bo za tamte wspomnienia nieraz dostałam po plecach, a głupią naiwność mam od dziecka nieprzerwanie i to ta cecha sprawia, że bywa fatalnie. brakuje manier mi nie byłam idealna nigdy, raniłam innych tak, jak inni mnie ranili, wiem.

A mimo mych wad i mimo mych kłamstw  proszę  uwierz we mnie. Gdy wszystko jest złe wszystko na nie  błagam kochaj mnie…

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

A mimo mych wad i mimo mych kłamstw, proszę, uwierz we mnie. Gdy wszystko jest złe, wszystko na nie, błagam kochaj mnie…

Opowiem Ci o mnie więcej niż bym chciał. Najbardziej się boję nie wierzyć. Opowiem Ci o mnie więcej niż wiem sam. Najbardziej się boję nie zmienić.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Opowiem Ci o mnie więcej, niż bym chciał. Najbardziej się boję nie wierzyć. Opowiem Ci o mnie więcej, niż wiem sam. Najbardziej się boję nie zmienić.

o czym ja gadam w sumie siedzę w nocy z fajką  a każda nocka ostatnio miesza marzenia z rozpaczą i jeśli dalej uważasz że marzę o wyświetleniach  to wypierdalaj stąd teraz bo chyba w ogóle nie znasz mnie. no powiedz wiesz o mnie tyle co wiedzą plotki? za plecami cisną szmaty a nikt nie powie mi w oczy nic i w sumie wstyd mi czasem za to kim jestem  bo za każdym razem wrzeszczę bo ile wytrzymać jeszcze można ze sobą samym każdy sam ze sobą walczy  a to jak coś odbieramy zależy od naszych granic.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

o czym ja gadam, w sumie siedzę w nocy z fajką, a każda nocka ostatnio miesza marzenia z rozpaczą i jeśli dalej uważasz, że marzę o wyświetleniach, to wypierdalaj stąd teraz, bo chyba w ogóle nie znasz mnie. no powiedz, wiesz o mnie tyle, co wiedzą plotki? za plecami cisną szmaty, a nikt nie powie mi w oczy nic i w sumie wstyd mi czasem, za to kim jestem, bo za każdym razem wrzeszczę, bo ile wytrzymać jeszcze można ze sobą samym, każdy sam ze sobą walczy, a to jak coś odbieramy, zależy od naszych granic.

jeśli nie wierzysz wcale w siebie jesteś najdalej od drogi.

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

jeśli nie wierzysz wcale w siebie, jesteś najdalej od drogi.

„Bez niej żyć się nie da wiesz? Gdy zobaczy coś na niebie gdy uchylam nieba jej  Ty już ściągasz ją na ziemię. Ona nie wie że ja stale z tym walczę  poruszam niebo i ziemię Ty niezwłocznie odpalasz stabilizację. Powód do awantur jest błahy nieraz  a pamiętam te czasy kiedy z równowagi potrafiła wyprowadzić ją jedynie karuzela.”

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

„Bez niej żyć się nie da wiesz? Gdy zobaczy coś na niebie, gdy uchylam nieba jej, Ty już ściągasz ją na ziemię. Ona nie wie, że ja stale z tym walczę, poruszam niebo i ziemię, Ty niezwłocznie odpalasz stabilizację. Powód do awantur jest błahy nieraz, a pamiętam te czasy, kiedy z równowagi potrafiła wyprowadzić ją jedynie karuzela.”

„Wiem że tak bardzo chcesz powiedzieć że nie kochałaś lecz nienawiść do miłości wcale nie uczy Cię kłamać i rozstanie nie pozwala Ci zapomnieć o wspomnieniach. miejsca mienią Ci się w oczach a słowa w postaci echa gdzieś wiją się obok Ciebie i chcą byś częściej czuła kurwa jeszcze mocniej jak rozpierdolił Ci serce. czujesz jak wnętrze wypełnia Ci nienawiść i za nic nie chcesz nic więcej niż poczucia satysfakcji. współczucie trawi tą siłę chcesz wszystko przeżyć  by potem z podwójną siłą spokojnie się na nim zemścić.”

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

„Wiem, że tak bardzo chcesz powiedzieć, że nie kochałaś, lecz nienawiść do miłości wcale nie uczy Cię kłamać i rozstanie nie pozwala Ci zapomnieć o wspomnieniach. miejsca mienią Ci się w oczach, a słowa w postaci echa gdzieś wiją się obok Ciebie i chcą byś częściej czuła, kurwa jeszcze mocniej, jak rozpierdolił Ci serce. czujesz jak wnętrze wypełnia Ci nienawiść i za nic nie chcesz nic więcej, niż poczucia satysfakcji. współczucie trawi tą siłę chcesz wszystko przeżyć, by potem z podwójną siłą spokojnie się na nim zemścić.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV