głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika terrorkaxxcs

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

mikela dodano: 3 dni temu

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami, którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc, że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

Są takie wieczory że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz sytuacje i uczucia których teraz Ci brakuje.

mikela dodano: 6 dni temu

Są takie wieczory, że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki, które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości, osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz, sytuacje i uczucia, których teraz Ci brakuje.

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości czułości miłych rozmów spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

mikela dodano: 6 dni temu

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości, że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

To takie chujowe gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś kto był dla ciebie całym światem ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

mikela dodano: 6 dni temu

To takie chujowe, gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Nie nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu by się poddać.

mikela dodano: 6 dni temu

Nie, nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu, by się poddać.

I już nigdy żadne  kocham Cię  wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

mikela dodano: 6 dni temu

I już nigdy żadne " kocham Cię " wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

Mam wrażenie że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam że Cię znam teraz myślę że stajesz się obcą mi osobą.

mikela dodano: 6 dni temu

Mam wrażenie, że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się, że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam,że Cię znam, teraz myślę, że stajesz się obcą mi osobą.

Nie mam już siły walczyć o coś co skresliles już dawno.

mikela dodano: 6 dni temu

Nie mam już siły walczyć o coś, co skresliles już dawno.

Świat stanął w ogniu i nikt prócz Ciebie nie mógł mnie ocalić. To dziwne jak pożądanie może uczynić ludzi głupimi. Nigdy nie marzyłam że spotkam kogoś takiego jak Ty. Nigdy nie śniłam o tym że stracę kogoś takiego jak Ty...

czarna-mamba dodano: 1 tydzień temu

Świat stanął w ogniu i nikt prócz Ciebie nie mógł mnie ocalić. To dziwne, jak pożądanie może uczynić ludzi głupimi. Nigdy nie marzyłam, że spotkam kogoś takiego jak Ty. Nigdy nie śniłam o tym, że stracę kogoś takiego jak Ty...

Tęsknię. Mocno niewyobrażalnie cierpliwie pięknie smutno tragicznie ciągle trwale niewypowiedzianie strasznie prawdziwie cicho bezszelestnie poetycko w cierpieniu milcząc kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Tęsknię. Mocno, niewyobrażalnie, cierpliwie, pięknie, smutno, tragicznie, ciągle, trwale, niewypowiedzianie, strasznie, prawdziwie, cicho, bezszelestnie, poetycko, w cierpieniu, milcząc, kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

chętnie zapukałabym do Twoich drzwi z prośbą byś nie stracił mnie do końca.

mikela dodano: 1 tydzień temu

chętnie zapukałabym do Twoich drzwi z prośbą, byś nie stracił mnie do końca.

Brakuje mi ogromnej części mojego dawnego życia.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Brakuje mi ogromnej części mojego dawnego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV