głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika teeshi

Oni mówią  że wszystko można zapomnieć  że da się nauczyć żyć inaczej   bez tego  co kiedyś było jak tlen.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

Oni mówią, że wszystko można zapomnieć, że da się nauczyć żyć inaczej - bez tego, co kiedyś było jak tlen.

Słucham naszych piosenek  ale to koi ból tylko na chwilę.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

Słucham naszych piosenek, ale to koi ból tylko na chwilę.

Nigdy się nie poddam! Możesz mnie zabić  narodzę się na nowo.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

Nigdy się nie poddam! Możesz mnie zabić, narodzę się na nowo.

Dokonałam obliczeń i wyszło mi  że nie potrafię wytrzymać dłużej niż 3 dni bez Ciebie. To chyba już coś znaczy.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

Dokonałam obliczeń i wyszło mi, że nie potrafię wytrzymać dłużej niż 3 dni bez Ciebie. To chyba już coś znaczy.

Słucham jej  chociaż mam wrażenie  że z każdą sekundą zabija mnie coraz bardziej. Lubię ją  bo jest przyjaciółką  przy której mogę się wypłakać. Jest narkotykiem   moim ulubionym. I kocham te momenty  w których wydaje się  że wszystko się rozpada. Rani mnie  ale mimo to ją kocham. Bo była przy mnie  gdy Ty też byłeś. Zna Cię tak dobrze  jak ja. Nigdy nie przestanę jej słuchać  chociaż wiem  że nie mam już po co.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

Słucham jej, chociaż mam wrażenie, że z każdą sekundą zabija mnie coraz bardziej. Lubię ją, bo jest przyjaciółką, przy której mogę się wypłakać. Jest narkotykiem - moim ulubionym. I kocham te momenty, w których wydaje się, że wszystko się rozpada. Rani mnie, ale mimo to ją kocham. Bo była przy mnie, gdy Ty też byłeś. Zna Cię tak dobrze, jak ja. Nigdy nie przestanę jej słuchać, chociaż wiem, że nie mam już po co.

Chciałabym wiedzieć  czy pamiętasz jeszcze o moim istnieniu. Czy dzisiaj choć raz  nawet przez ułamek sekundy  pojawiła się w Twojej głowie chociaż jedna myśl o mnie.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

Chciałabym wiedzieć, czy pamiętasz jeszcze o moim istnieniu. Czy dzisiaj choć raz, nawet przez ułamek sekundy, pojawiła się w Twojej głowie chociaż jedna myśl o mnie.

Jestem tu taka samotna. Nic już nie jest tak  jak było   nie mam Ciebie.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

Jestem tu taka samotna. Nic już nie jest tak, jak było - nie mam Ciebie.

Czasami żałuję  ale staram się o tym nie myśleć. Nie patrzę w tył. Zawsze idę do przodu. Chcę ten wyścig wygrać!

take.me.away dodano: 9 maja 2013

Czasami żałuję, ale staram się o tym nie myśleć. Nie patrzę w tył. Zawsze idę do przodu. Chcę ten wyścig wygrać!

mam nadzieję  że Cię zobaczę i jednocześnie czuję niepokój przed tym spotkaniem.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

mam nadzieję, że Cię zobaczę i jednocześnie czuję niepokój przed tym spotkaniem.

 To nie jest tak  że tego nie wiedziałaś. Powiedziałem  że Cię kocham i przysięgam  że nadal tak jest.

take.me.away dodano: 9 maja 2013

"To nie jest tak, że tego nie wiedziałaś. Powiedziałem, że Cię kocham i przysięgam, że nadal tak jest."

 nie przywiązuj się do ludzi    znowu zapomniałam!

take.me.away dodano: 9 maja 2013

"nie przywiązuj się do ludzi" - znowu zapomniałam!

  jesteśmy zupełnie różni ale tacy sami.Każde z naszej czwórki przeżywa w inny sposób najróżniejsze sytuacje chociaż tak na prawdę cała czwórka cierpi lub cieszy się identycznie.Każdy z nas w inny sposób lubi spędzać czas  ale rzadko kiedy można zobaczyć nas osobno.W momencie wspólnej kłótni ja wychodzę  Paulina milczy  Florian ma ochotę zabić cały świat  a Filip się śmieje bo wie  że i tak będzie dobrze. Idealnie umiemy rozpoznać kiedy komuś z nas dzieje się nawet najbardziej wewnętrzna krzywda i w ułamku sekundy czujemy ten sam ból.Zawsze jesteśmy przy sobie  kiedy jest taka potrzeba. Stawiliśmy się na prawdę wielu przeciwnością. Wielu ludzi nie potrafi zrozumieć co tak na prawdę nas łączy za wszelką cenę próbując to zniszczyć.I mimo  iż momentami było na prawdę źle  nigdy się nie poddaliśmy. Jesteśmy dla siebie kimś więcej niż przyjaciółmi.Czujemy to o wiele bardziej niż pozostali.Nie wyobrażamy sobie świata bez naszej wzajemnej obecności i codziennie dziękujemy za wspólnych nas. ja

abstractiions dodano: 9 maja 2013

` jesteśmy zupełnie różni,ale tacy sami.Każde z naszej czwórki przeżywa w inny sposób najróżniejsze sytuacje,chociaż tak na prawdę cała czwórka cierpi lub cieszy się identycznie.Każdy z nas w inny sposób lubi spędzać czas, ale rzadko kiedy można zobaczyć nas osobno.W momencie wspólnej kłótni ja wychodzę, Paulina milczy, Florian ma ochotę zabić cały świat, a Filip się śmieje bo wie, że i tak będzie dobrze. Idealnie umiemy rozpoznać kiedy komuś z nas dzieje się nawet najbardziej wewnętrzna krzywda i w ułamku sekundy czujemy ten sam ból.Zawsze jesteśmy przy sobie, kiedy jest taka potrzeba. Stawiliśmy się na prawdę wielu przeciwnością. Wielu ludzi nie potrafi zrozumieć co tak na prawdę nas łączy,za wszelką cenę próbując to zniszczyć.I mimo, iż momentami było na prawdę źle, nigdy się nie poddaliśmy. Jesteśmy dla siebie kimś więcej niż przyjaciółmi.Czujemy to o wiele bardziej niż pozostali.Nie wyobrażamy sobie świata bez naszej wzajemnej obecności i codziennie dziękujemy za wspólnych nas./ja

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć