 |
|
po co ludzie wciąż do siebie wracają? po co wraca to wszystko, co już dawno odeszło? przecież skoro ludzie kończą ze sobą, to znaczy, że uczucia wygasły, bądź nie mogą już ze sobą być, a nie wciąż i wciąż wracają do tych sytuacji które kiedyś miały miejsce.
|
|
 |
|
najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a właśnie to do nas trafiło.
|
|
 |
|
Myśl zawsze samodzielnie i ignoruj każdego, kto spróbuje Cię ograniczać i narzucać swoje zdanie.
|
|
 |
|
Już nie ma dni bez Ciebie
|
|
 |
|
Chciałabym wykrzyczeć to całemu światu ! A skoro Ty jesteś całym moim światem wystarczy że powiem to Tobie.
|
|
 |
|
Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu, w którym żyję.
|
|
 |
|
Pozwól mi oddać się bez cienia wątpliwości. Dryfując nie rozpoznaję marzeń. Coraz bardziej księżyc przysłania noc. Nadal nie rozpoznaję Ciebie we mgle. A może jesteś złudzeniem, które budzi mnie każdego ranka, aby przypomnieć że istniejesz. Nie zabieraj mi marzeń, tylko one mi pozostały.
|
|
 |
|
ludzie są ślepi, ludzie są głusi - każą Ci nie pić, kiedy życie Cię dusi/koffi
|
|
 |
|
Młodzi już opuszczają kraj - bye!
A to dowodzi jedynie temu, że rządzi tu hajs.
Każdy dzień ma ten gorzki smak,
Jednostki faktycznie tu mają szajs.
I ten syf, intensywny shit - pomimo ekscesów ja dalej idę.
Czasami tak sam na sam
Patrzę w TV jak jeden z drugim to mówią: "Druga Irlandia"
|
|
 |
|
opinia społeczna nas nie obchodzi, forever young, na zawsze młodzi
|
|
 |
|
Może teraz leżysz z otwartymi oczyma i powtarzasz moje imię. Może boisz się jutra, tak jak i ja? Jeżeli w tej chwili potrafisz zrozumieć i domyślić się czegoś, to pamiętaj: jestem teraz z tobą(...) Jestem z tobą wszędzie, jeśli tylko myślisz o mnie.
|
|
|
|