głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szpan

Mówią  żeby nigdy nie żałować znajomości z osobą  przez którą było się szczęśliwym. Chuja prawda. Należy żałować każdej wspólnie spędzonej sekundy  bo gdy to odejdzie to zostajesz kurwa z niczym  totalnie rozjebanym światem i osobowością.

huczuu dodano: 18 lipca 2013

Mówią, żeby nigdy nie żałować znajomości z osobą, przez którą było się szczęśliwym. Chuja prawda. Należy żałować każdej wspólnie spędzonej sekundy, bo gdy to odejdzie to zostajesz kurwa z niczym, totalnie rozjebanym światem i osobowością.

Nie ma nas i patrząc w przeszłość  gdybym mogła zmienić bieg zdarzeń  nigdy nie pozwoliłabym na tą znajomość.

huczuu dodano: 18 lipca 2013

Nie ma nas i patrząc w przeszłość, gdybym mogła zmienić bieg zdarzeń, nigdy nie pozwoliłabym na tą znajomość.

Ludzie się kłócą  trzaskają drzwiami i nienawidzą. Są momenty  w których chcą się pozabijać  pozamykać te rozdziały i zacząć nowe życie. Chcą odejść  jednak ludzie też się kochają i to każe im wracać.

huczuu dodano: 18 lipca 2013

Ludzie się kłócą, trzaskają drzwiami i nienawidzą. Są momenty, w których chcą się pozabijać, pozamykać te rozdziały i zacząć nowe życie. Chcą odejść, jednak ludzie też się kochają i to każe im wracać.

Życie jest zbyt krótkie  żeby ciągle kogoś prosić o zostanie.

huczuu dodano: 18 lipca 2013

Życie jest zbyt krótkie, żeby ciągle kogoś prosić o zostanie.

teraz my.  W.E.N.A.

eterniaa dodano: 16 lipca 2013

teraz my. /W.E.N.A.

powiedz  czy sam potrafisz za czymś pójść tak bez pytań?  Bob One

eterniaa dodano: 16 lipca 2013

powiedz, czy sam potrafisz za czymś pójść tak bez pytań? /Bob One

jeśli zwątpisz choć raz  to choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę   powrotów nie będzie.  Hey

eterniaa dodano: 16 lipca 2013

jeśli zwątpisz choć raz, to choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę - powrotów nie będzie. /Hey

Czuję się beznadziejnie i źle. Czuję  jak moje ciało odmawia współpracy ze mną. Wszystko to przeplatane jest bólem psychicznym i fizycznym. Boli mnie ciało  jak również i serce. Nie daje mi spokoju rozum  który przepełnia mój umysł dawnymi wspomnieniami oraz chwilami  które przekreśliłam jakiś czas temu. Czuję się źle  ponieważ uświadamiam sobie co zrobiłam złego w życiu  jaki popełniłam błąd. Czuję się źle  bo wciąż jestem zanieczyszczona błędami z przeszłości  od których się nie uwolniłam  od których nie potrafię uciec  a już tym bardziej się oderwać. Czuję się źle  bo widzę  jak moje życie zaczyna się sypać  a ja nie jestem w stanie zapanować nad tym. Czuję  że tracę kontrolę nad samą sobą  nad myślami  czy ruchami  które wykonuję na przemian ze snem  czy porannym wstawaniem.

hislovelysmile dodano: 15 lipca 2013

Czuję się beznadziejnie i źle. Czuję, jak moje ciało odmawia współpracy ze mną. Wszystko to przeplatane jest bólem psychicznym i fizycznym. Boli mnie ciało, jak również i serce. Nie daje mi spokoju rozum, który przepełnia mój umysł dawnymi wspomnieniami oraz chwilami, które przekreśliłam jakiś czas temu. Czuję się źle, ponieważ uświadamiam sobie co zrobiłam złego w życiu, jaki popełniłam błąd. Czuję się źle, bo wciąż jestem zanieczyszczona błędami z przeszłości, od których się nie uwolniłam, od których nie potrafię uciec, a już tym bardziej się oderwać. Czuję się źle, bo widzę, jak moje życie zaczyna się sypać, a ja nie jestem w stanie zapanować nad tym. Czuję, że tracę kontrolę nad samą sobą, nad myślami, czy ruchami, które wykonuję na przemian ze snem, czy porannym wstawaniem.

Jeszcze na dobre się nie rozpoczęło  a w czasie tego początku  wszystko powoli się kończyło.

hislovelysmile dodano: 15 lipca 2013

Jeszcze na dobre się nie rozpoczęło, a w czasie tego początku, wszystko powoli się kończyło.

Nie myśl za dużo  bo stworzysz problem  którego przed chwilą nie było.

hislovelysmile dodano: 15 lipca 2013

Nie myśl za dużo, bo stworzysz problem, którego przed chwilą nie było.

Zaszklone oczy  w jeden odległy punkt wpatrzone.

hislovelysmile dodano: 15 lipca 2013

Zaszklone oczy, w jeden odległy punkt wpatrzone.

trzeba żyć

fuck.off.boy.x3 dodano: 14 lipca 2013

trzeba żyć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć