głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika szoko

 Na każde twoje słowo zbyt ostre na każdy gest nie dość szczery  ja powracam  pamiętaj. I jeśli kiedyś sama  zapłacze nocą  nie wchodź do jej pokoju już ja  będę przy niej. Gdy ona cofa się z lękiem ja powracam  pamiętaj.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 00:28

" Na każde twoje słowo,zbyt ostre, na każdy gest, nie dość szczery, ja powracam - pamiętaj. I jeśli kiedyś sama zapłacze nocą nie wchodź do jej pokoju, już ja będę przy niej. Gdy ona cofa się z lękiem, ja powracam - pamiętaj."

 Ja się czuję bardzo bezpiecznie jak jestem sam. Najwięcej. Bardzo mi jest dobrze ze sobą samemu. Ja od razu powiem temu który mnie odkryje żeby się na mnie nie gniewał jak sobie będę odchodził trochę co jakiś czas .

jednorazowagra dodano: wczoraj o 00:17

"Ja się czuję bardzo bezpiecznie, jak jestem sam. Najwięcej. Bardzo mi jest dobrze ze sobą samemu. Ja od razu powiem temu, który mnie odkryje, żeby się na mnie nie gniewał, jak sobie będę odchodził trochę co jakiś czas".

 I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki czemu poraniony pokaleczony świadomy że idzie złą drogą brnie wciąż dalej ciągle się łudząc że to może nie była omyłka?

jednorazowagra dodano: wczoraj o 00:16

"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

 Zobojętniałam – a jednak wszystko mnie przejmuje .

jednorazowagra dodano: wczoraj o 00:12

"Zobojętniałam – a jednak wszystko mnie przejmuje".

 Ale puste wieczory podczas których teoretycznie może zdarzyć się wszystko a nigdy nic się nie zdarza są nie do zniesienia.

jednorazowagra dodano: wczoraj o 00:09

"Ale puste wieczory, podczas których teoretycznie może zdarzyć się wszystko, a nigdy nic się nie zdarza, są nie do zniesienia."

 Albo inny taki co wchodzi z tobą w niepożądaną poufałość. Coś mu tam zaświadczyłeś coś mu tam w chwili fantazji podkadziłeś coś mu tam z nudów pomogłeś a on ci już w permanencji funduje poufałość. Już sobie wyroił braterstwo dusz już sobie wykombinował jakąś wspólnotę duchową już się zobaczył twoim bratem syjamskim. Więc wykorzysta zaraz te niewczesne majaczenia do jakichś gier psychologicznych z tobą. To cię ukąsi znienacka poufale to się popisze przed innymi dając ci pstryczka w nos to cię poklepie szyderczą dwuznaczną czułością kiedy wcale na to nie masz ochoty. I nie daj Boże żebyś w takiej chwili warknął: odpierdol się. Zastygnie jak żona Lota odezwie się w nim natychmiast terkot sprężarki produkującej wielki mróz nienawiści .

jednorazowagra dodano: wczoraj o 00:08

"Albo inny taki, co wchodzi z tobą w niepożądaną poufałość. Coś mu tam zaświadczyłeś, coś mu tam w chwili fantazji podkadziłeś, coś mu tam z nudów pomogłeś, a on ci już w permanencji funduje poufałość. Już sobie wyroił braterstwo dusz, już sobie wykombinował jakąś wspólnotę duchową, już się zobaczył twoim bratem syjamskim. Więc wykorzysta zaraz te niewczesne majaczenia do jakichś gier psychologicznych z tobą. To cię ukąsi znienacka poufale, to się popisze przed innymi dając ci pstryczka w nos, to cię poklepie szyderczą dwuznaczną czułością, kiedy wcale na to nie masz ochoty. I nie daj Boże, żebyś w takiej chwili warknął: odpierdol się. Zastygnie jak żona Lota, odezwie się w nim natychmiast terkot sprężarki produkującej wielki mróz nienawiści".

 Płacz mi zawsze pomaga. Płaczę nawet kiedy nie wiem dlaczego płaczę. Potrafię płakać nad obrazkiem w gazecie lub kiedy dowiem się o czyimś dobrym uczynku albo słuchając muzyki czy też ... w ogóle bez powodu. Zdaje się że to symptom pewnej odmiany nerwicy o skomplikowanej łacińskiej nazwie .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 23:58

"Płacz mi zawsze pomaga. Płaczę, nawet kiedy nie wiem, dlaczego płaczę. Potrafię płakać nad obrazkiem w gazecie lub kiedy dowiem się o czyimś dobrym uczynku albo słuchając muzyki czy też (...) w ogóle bez powodu. Zdaje się, że to symptom pewnej odmiany nerwicy o skomplikowanej łacińskiej nazwie".

 Prawda że uprzejmość jest o tyle trudnym zadaniem iż wymaga okazywania dużego szacunku wszystkim ludziom podczas gdy większość z nich w ogóle na to nie zasługuje a ponadto wymaga udawania wielkiego zainteresowania nimi gdy powinniśmy być szczęśliwi że nic nas nie obchodzą.  Pogodzić uprzejmość z dumą  oto sztuka .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 23:57

"Prawda, że uprzejmość jest o tyle trudnym zadaniem, iż wymaga okazywania dużego szacunku wszystkim ludziom, podczas gdy większość z nich w ogóle na to nie zasługuje, a ponadto wymaga udawania wielkiego zainteresowania nimi, gdy powinniśmy być szczęśliwi, że nic nas nie obchodzą. Pogodzić uprzejmość z dumą - oto sztuka".

 ... nie wydaje mi się konieczne żeby wszyscy dzielili moją opinię ani żeby nawracali mnie gdy ja nie dzielę ich poglądów .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 23:56

"(...) nie wydaje mi się konieczne, żeby wszyscy dzielili moją opinię ani żeby nawracali mnie, gdy ja nie dzielę ich poglądów".

 ... leżeliśmy sobie na tej wysepce z rękami pod głową gapiliśmy się w niebo i gadaliśmy o niczym .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 23:47

"(...) leżeliśmy sobie na tej wysepce z rękami pod głową, gapiliśmy się w niebo i gadaliśmy o niczym".

 Trudno było o energiczniejszego bardziej ciekawego życia i czulszego człowieka nie mogłam więc zrozumieć dlaczego ma tak niskie mniemanie o sobie. Starałam się ze wszystkich sił go pocieszać ale tak naprawdę nie potrafiłam dodać mu otuchy .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 23:45

"Trudno było o energiczniejszego, bardziej ciekawego życia i czulszego człowieka, nie mogłam więc zrozumieć, dlaczego ma tak niskie mniemanie o sobie. Starałam się ze wszystkich sił go pocieszać, ale tak naprawdę nie potrafiłam dodać mu otuchy".

 Nie ma nic trwalszego od troski miłości docenienia i bezpieczeństwa które otrzymujemy od rodziców. Wszystko co jako dzieci dostajemy od matki i ojca zostaje z nami do końca życia. Wszystko czego nie dostajemy również .

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 23:41

"Nie ma nic trwalszego od troski, miłości, docenienia i bezpieczeństwa, które otrzymujemy od rodziców. Wszystko, co jako dzieci, dostajemy od matki i ojca, zostaje z nami do końca życia. Wszystko, czego nie dostajemy, również".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV