głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika suka-bez-uczuc

Nie mogę znieść myśli  że tak bardzo się na Nim zawiodłam. Nie mogę znieść myśli  że człowiek  któremu ufałam najbardziej na świecie zrobił takie świństwo. Dla mnie On był aniołem w ludzkiej postaci. Do pewnego momentu nie wierzyłam  że spotkałam kogoś tak cudownego. Pragnęłam widywać Go codziennie  móc choć przez chwilę z Nim porozmawiać. Teraz siedzę i zastanawiam się. Zastanawiam się nad tym  jak mogłam być tak głupia. Jak mogłam być tak ślepa. Jak mogłam nie zauważyć  że to zwyczajne pozory. Nie potrafię znieść myśli  że On jest zupełnie inny niż mi się wydawało. Ufałam Mu w każdej kwestii. Ufałam Mu bezgranicznie. Ufałam Mu kurwa. UFAŁAM.

unico dodano: 30 marca 2014

Nie mogę znieść myśli, że tak bardzo się na Nim zawiodłam. Nie mogę znieść myśli, że człowiek, któremu ufałam najbardziej na świecie zrobił takie świństwo. Dla mnie On był aniołem w ludzkiej postaci. Do pewnego momentu nie wierzyłam, że spotkałam kogoś tak cudownego. Pragnęłam widywać Go codziennie, móc choć przez chwilę z Nim porozmawiać. Teraz siedzę i zastanawiam się. Zastanawiam się nad tym, jak mogłam być tak głupia. Jak mogłam być tak ślepa. Jak mogłam nie zauważyć, że to zwyczajne pozory. Nie potrafię znieść myśli, że On jest zupełnie inny niż mi się wydawało. Ufałam Mu w każdej kwestii. Ufałam Mu bezgranicznie. Ufałam Mu kurwa. UFAŁAM.

Pokochać mnie? Nie  oni twierdzą  że się nie opłaca. Przecież ze mną można jedynie pójść na spacer  do kina  na imprezę. Ze mną fajnie jest pogadać  pośmiać się  powspominać  wypić kawę  wino czy wódkę. Ze mną dobrze jest pokazać się w towarzystwie. Ze mną można spędzić krótką chwilę może nawet dwie. Ze mną można wszystko  bo można mnie lubić  przytulać  całować  można mnie wykorzystać  ale przecież nie kochać. Mnie się nie da kochać.    napisana

unico dodano: 30 marca 2014

Pokochać mnie? Nie, oni twierdzą, że się nie opłaca. Przecież ze mną można jedynie pójść na spacer, do kina, na imprezę. Ze mną fajnie jest pogadać, pośmiać się, powspominać, wypić kawę, wino czy wódkę. Ze mną dobrze jest pokazać się w towarzystwie. Ze mną można spędzić krótką chwilę może nawet dwie. Ze mną można wszystko, bo można mnie lubić, przytulać, całować, można mnie wykorzystać, ale przecież nie kochać. Mnie się nie da kochać. / napisana
Autor cytatu: napisana

Wszystko będzie dobrze bo jest już w porządku

ramona_23 dodano: 30 marca 2014

Wszystko będzie dobrze bo jest już w porządku

Aby nie pokochał nigdy innej.Aby został na zawsze przy mnie.Aby każdego dnia kochał mnie coraz mocniej.Aby się tak na mnie nie denerwował.Aby zawsze znosił moje humorki.Aby zawsze mnie całował.Aby się o mnie starał.Aby się mniej kłócił.Aby nikt mi go nie odebrał.Abym nie musiała być o Niego zawsze zazdrosna.Aby nie dawał mi powodów do płaczu.Abym była tą jedyną.Amen.

mis_nieszczescia dodano: 29 marca 2014

Aby nie pokochał nigdy innej.Aby został na zawsze przy mnie.Aby każdego dnia kochał mnie coraz mocniej.Aby się tak na mnie nie denerwował.Aby zawsze znosił moje humorki.Aby zawsze mnie całował.Aby się o mnie starał.Aby się mniej kłócił.Aby nikt mi go nie odebrał.Abym nie musiała być o Niego zawsze zazdrosna.Aby nie dawał mi powodów do płaczu.Abym była tą jedyną.Amen.

Czasami mam ochotę stąd uciec.Biec przed siebie nie patrząc w tył  zostawić tu wszystkie wspomnienia i zacząć wszystko od początku z czystą kartą mojego nowego  lepszego życia .

mis_nieszczescia dodano: 29 marca 2014

Czasami mam ochotę stąd uciec.Biec przed siebie nie patrząc w tył, zostawić tu wszystkie wspomnienia i zacząć wszystko od początku z czystą kartą mojego nowego, lepszego życia .

I właśnie tym różnię się od innych dziewczyn. Ja do Ciebie nie wrócę  nie będę robić wszystkiego  żebyś tylko zwrócił na mnie uwagę. Zraniłeś mnie  więc spierdalaj. Nie jesteś nikim specjalnym  nie będę wybaczać  bo nie ma tutaj miejsca na drugą Matkę Teresę. W dupie mam co nas łączyło i co mogłoby łączyć. Nigdy nie będę jakimś ułamkiem  nigdy nie popatrzę już w Twoją stronę  bo tam za duży tłum śliniących się lasek. Poszedłeś na łatwiznę  jak zwykle na skróty  ups  ślepa uliczka. Nie dam Ci satysfakcji  że kolejna wróciła  że możesz robić wszystko  a one i tak przychodzą. Wiesz kto przychodzi? Puste idiotki  które mógłby mieć tutaj każdy  więc czym się szczycisz? Daj spokój  żaden z Ciebie plejer  raczej frajer  który wyznacza swoją wartość przez ilość zaliczeń. Serio? Serio myślałeś  że będę jak tamte  że wrócę  że polecę na tanią bajere o nieistniejącej tęsknocie? Śmieję Ci się w twarz  bo jesteś zerem. Upadłeś tak nisko  że nie ma obok już nikogo. esperer

unico dodano: 29 marca 2014

I właśnie tym różnię się od innych dziewczyn. Ja do Ciebie nie wrócę, nie będę robić wszystkiego, żebyś tylko zwrócił na mnie uwagę. Zraniłeś mnie, więc spierdalaj. Nie jesteś nikim specjalnym, nie będę wybaczać, bo nie ma tutaj miejsca na drugą Matkę Teresę. W dupie mam co nas łączyło i co mogłoby łączyć. Nigdy nie będę jakimś ułamkiem, nigdy nie popatrzę już w Twoją stronę, bo tam za duży tłum śliniących się lasek. Poszedłeś na łatwiznę, jak zwykle na skróty, ups, ślepa uliczka. Nie dam Ci satysfakcji, że kolejna wróciła, że możesz robić wszystko, a one i tak przychodzą. Wiesz kto przychodzi? Puste idiotki, które mógłby mieć tutaj każdy, więc czym się szczycisz? Daj spokój, żaden z Ciebie plejer, raczej frajer, który wyznacza swoją wartość przez ilość zaliczeń. Serio? Serio myślałeś, że będę jak tamte, że wrócę, że polecę na tanią bajere o nieistniejącej tęsknocie? Śmieję Ci się w twarz, bo jesteś zerem. Upadłeś tak nisko, że nie ma obok już nikogo./esperer
Autor cytatu: esperer

tak będzie. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: tak będzie. do wpisu 29 marca 2014
jejku :  teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: jejku :* do wpisu 27 marca 2014
Była ubrana tylko w napalone spojrzenie  czerwone paznokcie  tusz na rzęsach i w naszyjnik od niego. A otulała ją pustka i chłód drugiego człowieka

bakcylla dodano: 27 marca 2014

Była ubrana tylko w napalone spojrzenie, czerwone paznokcie, tusz na rzęsach i w naszyjnik od niego. A otulała ją pustka i chłód drugiego człowieka

a ja ci życzę na nowy rok  żebyś kiedyś zrozumiał jak wiele straciłeś  wybierając ją .

dirti dodano: 27 marca 2014

a ja ci życzę na nowy rok, żebyś kiedyś zrozumiał jak wiele straciłeś, wybierając ją .
Autor cytatu: ansomia

Kurwa jak źle  jak niesamowicie źle  tracę to  ślizgam się i właściwie nie wiem co robię  nie wiem jak mogłam tak wszystko w sobie zjebać i nie wiem dlaczego  nie robię nic  żeby to naprawić  nienawidzę się za to  ale wciąż milczę  spełniam polecenia  upijam się i oddaje w czyjeś ręce  chociaż kurwa wiem  że jestem tam tylko maskotką  że bez Ciebie nic nie znaczę i że bez Ciebie już nigdy się nie podniosę  no kurwa  przecież ja nawet pisać już nie umiem  nie mam niczego  nikogo  nie mam pojęcia kurwa co ja właściwie odpierdalam  no kurwa  musisz to dostrzec  tylko Ty jesteś w stanie dostrzec jak bardzo wszystko w sobie spierdoliłam  tylko Ty jesteś w stanie mnie z tego wyciągnąć  bo wiesz  mimo  że tak bardzo wariuje  to ja już wiem  ja w końcu to zrozumiałam  nie chcę już być taka  już nigdy nie chcę być wolna  nie mieć żadnych zobowiązań i nikim się nie martwić  nie chce wolności i pustej frajdy  chcę Ciebie  przy Tobie tamto wszystko  nic kurwa nie znaczy.

niecalkiemludzka dodano: 27 marca 2014

Kurwa jak źle, jak niesamowicie źle, tracę to, ślizgam się i właściwie nie wiem co robię, nie wiem jak mogłam tak wszystko w sobie zjebać i nie wiem dlaczego, nie robię nic, żeby to naprawić, nienawidzę się za to, ale wciąż milczę, spełniam polecenia, upijam się i oddaje w czyjeś ręce, chociaż kurwa wiem, że jestem tam tylko maskotką, że bez Ciebie nic nie znaczę i że bez Ciebie już nigdy się nie podniosę, no kurwa, przecież ja nawet pisać już nie umiem, nie mam niczego, nikogo, nie mam pojęcia kurwa co ja właściwie odpierdalam, no kurwa, musisz to dostrzec, tylko Ty jesteś w stanie dostrzec jak bardzo wszystko w sobie spierdoliłam, tylko Ty jesteś w stanie mnie z tego wyciągnąć, bo wiesz, mimo, że tak bardzo wariuje, to ja już wiem, ja w końcu to zrozumiałam, nie chcę już być taka, już nigdy nie chcę być wolna, nie mieć żadnych zobowiązań i nikim się nie martwić, nie chce wolności i pustej frajdy, chcę Ciebie, przy Tobie tamto wszystko, nic kurwa nie znaczy.

hehehehhehhhhhhhhh na zawsze  heeeeeeeh

alisja-aj dodano: 27 marca 2014

hehehehhehhhhhhhhh na zawsze, heeeeeeeh

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć