 |
|
"Może to nic nie znaczy, ale daje mi kurwa siłę by kruszyć skały, daje najczystsze życie, uczucie prawdy, na co dzień za dużo myślę chcąc to wytłumaczyć."
|
|
 |
|
Nie chce śnic o słowach, chce je wypowiedzieć i dla nas zachować.
|
|
 |
|
Wychowałem się w rodzinie w której dane słowo ma znaczenie. Nie jest tylko świstem wiatru między ustami. / Me (Rozmowa na skype)
|
|
 |
|
"Mam bilet to wchodzę na bibę, wbiję w lożę jak widzę. Popiję piwem, nie śmierdze groszem żebym pił tequilę. Wolę dziewczynie przynieść różę, gdy przyjdę z winem. Chociaż na chwilę zobaczę uśmiech i oczy pełne iskier." ~ Vixen
|
|
 |
|
"Przeważnie zachowuję się poważnie. Przeważnie nikogo nie drażnię, przeważnie słucham rad uważnie. Przeważnie nie czuję się odważnie, przeważnie widać to po mnie wyraźnie. Otoczenie nie działa na mnie zakaźnie - poprzez wyobraźnię kreuję własne ja."
|
|
 |
|
"Nie ma już bohaterów, Teraz królem jest błazen. Teraz jest cool, luźno, super, bomba, Zniszczono powagę."
|
|
 |
|
"Z każdej strony wciskają mi jakieś z dupy racje, co mam robić, kiedy, z kim i dlaczego to tak ważne. Słuchając ich pierdolenia, bym przestał myśleć wkrótce, a nie mam zamiaru tu skończyć z wypranym mózgiem, ale patrze w koło i widzę, że nie każdy tak ma, może to nie wszystko jest spierdolone, tylko ja"
|
|
 |
|
"Znów ten stan, że nie wiem co mam robić,niby wszystko gra i niby o to chodzi"
|
|
 |
|
"Chcę mimo tych szalonych dni zamknąć ten rozdział, bo lepiej było nam by nigdy w życiu się nie poznać."
|
|
 |
|
Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę . ? Pustka . Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic . Po prostu się przyglądasz .
|
|
 |
|
Gdyby matma wchodziła mi do głowy tak szybko , jak treści sms'ów od ciebie , to byłabym mądrzejsza od Pitagorasa..
|
|
 |
|
Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Mów jej dowcipy. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na Ciebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.
|
|
|
|