 |
|
Życie jest trudne, śmierć jest łatwa.
|
|
 |
|
Jedno z najlepszych uczuć na świecie, gdy obejmujesz ukochaną osobę, a ona przytula Cię jeszcze mocniej.
|
|
 |
|
Jestem tutaj, by cię kochać, trzymać w ramionach, chronić. Jestem tutaj, by uczyć się od ciebie i otrzymywać twą miłość. Jestem tutaj, bo nie ma innego miejsca, w którym mogłabym być.
|
|
 |
|
Kawa stygnie. Uczucia gasną.
|
|
 |
|
Wracam do domu z uczuciem tęsknoty. Takiej dziwnej tęsknoty, nie wiadomo ani za czym, ani za kim. Takiej tęsknoty chyba metafizycznej, na którą pomagają tylko ciepłe dłonie. Nie chcę sam spędzić reszty tego wieczoru
|
|
 |
|
Trzeba wszystko uporządkować. Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać. Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło. I czasami ustalić, czego nigdy nie było. I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.
|
|
 |
|
Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.
|
|
 |
|
Kto nie ma czasu na przyjaciół temu czas przyjaciół zabiera.
|
|
 |
|
Małżeństwo polega na braniu i dawaniu. Musisz dać jej wszystko bo inaczej sama zabierze. :)
|
|
 |
|
Nie przeklinam - rzucam zaklęcia. ;)
|
|
 |
|
"Lepiej być spóźnionym niż przyjść brzydkim".
|
|
 |
|
Myślisz, że miłość boli najbardziej? To spróbuj rozczesać kołtuna!
|
|
|
|