głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sprzedammarzenia

. Może i wyglądam spokojnie   ale w głowie zabijałam już tysiące razy .

dzyndzelek dodano: 29 grudnia 2011

. Może i wyglądam spokojnie , ale w głowie zabijałam już tysiące razy .

. 2 dni kurwa 2 dni ! ♥   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 29 grudnia 2011

. 2 dni kurwa 2 dni ! ♥ | dzyndzel

. 3 dni i Sylweeester ! ♥   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 28 grudnia 2011

. 3 dni i Sylweeester ! ♥ | dzyndzel

. cholernie Ci zazdroszczę . Nikt jeszcze nigdy nie oszalał na moim punkcie tak   jak ja na Twoim .   grozisz  mi xd

dzyndzelek dodano: 28 grudnia 2011

. cholernie Ci zazdroszczę . Nikt jeszcze nigdy nie oszalał na moim punkcie tak , jak ja na Twoim . | grozisz _mi_xd

. i myślisz   że jak będziesz szpanować wpierdalaniem fety   jaraniem zioła i upijania się do nieprzytomności   to będziesz doroślejszy ? gówno prawda . Jeszcze bardziej cię to pogrąży szczylu . ♥   dzyndzel .

dzyndzelek dodano: 28 grudnia 2011

. i myślisz , że jak będziesz szpanować wpierdalaniem fety , jaraniem zioła i upijania się do nieprzytomności , to będziesz doroślejszy ? gówno prawda . Jeszcze bardziej cię to pogrąży szczylu . ♥ | dzyndzel .

. Siedze a lodzie  łyżwy haha  ♥   dzyndzel

dzyndzelek dodano: 28 grudnia 2011

. Siedze a lodzie, łyżwy haha ♥ | dzyndzel

gdybym się miała przejmować tymi fałszywymi szmatami z moblo już dawno by mnie tu nie było ale po co dawać sukom tą satysfakcje?   	  grozisz mi xd

dzyndzelek dodano: 27 grudnia 2011

gdybym się miała przejmować tymi fałszywymi szmatami z moblo już dawno by mnie tu nie było ale po co dawać sukom tą satysfakcje? / grozisz_mi_xd
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

. Chuj . ! Droogie moblowiczki wiadomość aktualna jest taka   że zostaję a namówiła mnie wasza droga koleżanka pku  to w sumie dzięki niej będę z wami ile tylko się da . Bo ona jako jedyna najbardziej się mną przejęła   dziękuję Ci mała ♥   dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 27 grudnia 2011

. Chuj . ! Droogie moblowiczki wiadomość aktualna jest taka , że zostaję a namówiła mnie wasza droga koleżanka pku_ to w sumie dzięki niej będę z wami ile tylko się da . Bo ona jako jedyna najbardziej się mną przejęła , dziękuję Ci mała ♥ | dzyndzelek .

. Pokaż   polecił wyjmując mi z rąk stary album kiedy właśnie układałam go wraz z pozostałymi w szafce . Wstałam z podłogi a kiedy otwierał pierwszą stronę umiejscowiłam się na łóżku tuż za Nim opierając bez słowa policzek o Jego szerokie plecy . Kto to?   zagadnął jakby nieobecny wskazując na jedną z pożółkłych fotografii . Zadawał kolejne pytania a ja automatycznie odpowiadałam   wplatając pomiędzy imiona i korzenie rodzinne krótkie historie . W końcu przerwał tą rutynę   Chciałbym mieć coś takiego . Jakąś pamiątkę po babci   dziadku i innych . Nie odpowiadałam czując jak bierze głęboki oddech   co było oznaką   iż nie skończył .   Um kicia obiecaj mi że za kilkanaście lat to ze swoim dzieciakiem będę tak siedział omawiał zdjęcia   a gdy wskaże na Twoje pytając   co to za piękność   zaśmieję się   mówiąc   że jego mama . Moja żona . ♥   dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 27 grudnia 2011

. Pokaż , polecił wyjmując mi z rąk stary album kiedy właśnie układałam go wraz z pozostałymi w szafce . Wstałam z podłogi a kiedy otwierał pierwszą stronę umiejscowiłam się na łóżku tuż za Nim opierając bez słowa policzek o Jego szerokie plecy . Kto to? - zagadnął jakby nieobecny wskazując na jedną z pożółkłych fotografii . Zadawał kolejne pytania a ja automatycznie odpowiadałam , wplatając pomiędzy imiona i korzenie rodzinne krótkie historie . W końcu przerwał tą rutynę - Chciałbym mieć coś takiego . Jakąś pamiątkę po babci , dziadku i innych . Nie odpowiadałam czując jak bierze głęboki oddech , co było oznaką , iż nie skończył . - Um kicia obiecaj mi że za kilkanaście lat to ze swoim dzieciakiem będę tak siedział omawiał zdjęcia , a gdy wskaże na Twoje pytając , co to za piękność , zaśmieję się , mówiąc , że jego mama . Moja żona . ♥ | dzyndzelek .

 2  Zerknęła jeszcze na niego i zauważyła delikatny uśmiech na jego ustach   pomyślała   że pewnie coś mu się śni . W końcu wyszła kierując się do swojej dzielnicy . Poczuła wibracje telefonu .   Tak cudownie zagryzałaś wargi kreśląc tych kilka słów .  Ugięły się pod nią kolana . Miała wrażenie   że jej głośno bijące serce obudzi całe miasto . ♥   dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 27 grudnia 2011

[2] Zerknęła jeszcze na niego i zauważyła delikatny uśmiech na jego ustach , pomyślała , że pewnie coś mu się śni . W końcu wyszła kierując się do swojej dzielnicy . Poczuła wibracje telefonu . " Tak cudownie zagryzałaś wargi kreśląc tych kilka słów ." Ugięły się pod nią kolana . Miała wrażenie , że jej głośno bijące serce obudzi całe miasto . ♥ | dzyndzelek .

 1  . Domówka u Niego . Siedziała na łóżku   z jego piwem w dłoniach . Dochodziła 3 nad ranem . Poczuła   jak piwo robi swoje . Chciała się położyć . Połowa osób już się zbierała   więc gospodarz imprezy zaczął wszystkich odprowadzać do drzwi . Przytuliła twarz do poduszki   która tak cudownie otulała ją zapachem jego perfum . Przymknęła oczy . Obudziła się gdzieś po godzinie . Poczuła pod głową coś   co na pewno nie było poduszką . Leżała na jego klatce piersiowej przykryta po uszy kołdrą . Podniosła się wolno   żeby go nie obudzić . Przeczesała palcami włosy   na wypadek gdyby jednak tak się stało . Napisała mu na kartce krótkie : PRZEPRASZAM   ŻE BEZ POŻEGNANIA ..

dzyndzelek dodano: 27 grudnia 2011

[1] . Domówka u Niego . Siedziała na łóżku , z jego piwem w dłoniach . Dochodziła 3 nad ranem . Poczuła , jak piwo robi swoje . Chciała się położyć . Połowa osób już się zbierała , więc gospodarz imprezy zaczął wszystkich odprowadzać do drzwi . Przytuliła twarz do poduszki , która tak cudownie otulała ją zapachem jego perfum . Przymknęła oczy . Obudziła się gdzieś po godzinie . Poczuła pod głową coś , co na pewno nie było poduszką . Leżała na jego klatce piersiowej przykryta po uszy kołdrą . Podniosła się wolno , żeby go nie obudzić . Przeczesała palcami włosy , na wypadek gdyby jednak tak się stało . Napisała mu na kartce krótkie : PRZEPRASZAM , ŻE BEZ POŻEGNANIA ..

. na sam twój widok mam syndrom  cieszyjapa   ♥   dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 27 grudnia 2011

. na sam twój widok mam syndrom "cieszyjapa" ♥ | dzyndzelek .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć