 |
spotykasz skurwiela w swoim życiu i kochasz go tak mocno że sama zastanawiasz się jak to możliwe.
|
|
 |
Chciałabym mieć chwilę , uchwyciła bym tę chwilę , Byłbyś właśnie tutaj przy mnie , Gdybym miała sekret,sekret dla ciebie kochanie , Ja bym miała ten skarb pod moim sercem , Nigdy nie oddałabym tego wszystkiego,ponieważ byłam tylko głupia,głupia dla Ciebie , gdy kochałam cię tak dziecinnie . Gydbym miała minutę zmieniła bym ją na godzinę , Ponieważ nie wiedziałam co miałam póki tego nie straciłam , W każdej pojedyńczej chwili,ty zamieniasz... Mówisz do mnie że wszystko wydaje się dobrze . Na tę chwile jesteś tylko przyjacielem i powinno tak zostać .
|
|
 |
nazywam go szczęściem, chociaż to on przynosi mi najwięcej bólu.
|
|
 |
„Nie należy osądzać ludzi pochopnie. Czasem mają ważny powód, żeby zachowywać się tak a nie inaczej. Ale zawsze należy ich wysłuchać”
|
|
 |
Miłość - podobno trudno ją poczuć, ale jakże łatwo odnaleźć w szczegółach.
Idealny przykład? Miłość objawia się wtedy, gdy uśmiech na twarzy bliskiej nam osoby sprawia nam radość.
|
|
 |
- co ty robisz moja panno? - odpisuje na sms. - na lekcji? - nie moja wina, że tęskni. uśmiechnełam się do babki od polskiego. a ona jak zwykle tylko się uśmiechneła idąc do biurka - ci młodzi , zakochani. ej ci mlodzi.
|
|
 |
Ona tak cholernie była naiwna, łudziła się, że ją kocha. Myślała, że znaczy coś dla niego, że On pragnie jej tak jak ona jego. Starała się z całych sił, jednak to było dla niego za mało. Była mu obojętna, ale miała nadzieje, że to się zmieni. Ona Go kochała, a On ją tylko wykorzystał i zostawił z reputacją dziwki.
|
|
 |
Ludzie mają nieznośny zwyczaj zapamiętywania rzeczy, których zapamiętywać nie powinni.
|
|
 |
rzucić, to wszystko i uciec. zacząć żyć od nowa. z nową etykietką. bez opinii, na starcie. bez ludzi, którzy kładą Ci kłody pod nogi. bez problemów, bez rutyny. bez abstrakcyjnej nadziei na lepsze jutro. chcę uciec. ale nie mogę. dalej tkwię, w tym zakichanym, szklanym, pudełku, zwanym życiem. stąd, nie ma wyjścia. nawet śmierć, jest zbyt bezszelestna, by pomóc.
|
|
 |
o wiele łatwiej jest mi udawać obojętność niż pokazać jak cholernie mi na Tobie zależy.
|
|
|
|