głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika smells-like-teen-spirit

to jeden z tych dni  kiedy mój środkowy palec jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

ogarnijdupexd dodano: 8 października 2012

to jeden z tych dni, kiedy mój środkowy palec jest odpowiedzią na wszystkie pytania.

czasem trzeba oddzielić to na co ma   się wyjebane a co trzeba ratować.

ogarnijdupexd dodano: 8 października 2012

czasem trzeba oddzielić to na co ma się wyjebane a co trzeba ratować.

Nadal nie wiem  co ja w Tobie widzę.    Chyba to ten twój głupkowaty uśmiech  słodkie oczka    i dołeczki w policzkach.

ogarnijdupexd dodano: 7 października 2012

Nadal nie wiem, co ja w Tobie widzę. Chyba to ten twój głupkowaty uśmiech, słodkie oczka i dołeczki w policzkach.

Czasami o wiele łatwiej jest  kiedy się o czymś nie wie.

ogarnijdupexd dodano: 7 października 2012

Czasami o wiele łatwiej jest, kiedy się o czymś nie wie.

Już przywykłam  że ilekroć poukładam sobie niektóre sprawy i jestem w stanie normalnie oddychać  pojawiasz się Ty i wszystko rozwalasz jednym krótkim spojrzeniem.

ogarnijdupexd dodano: 7 października 2012

Już przywykłam, że ilekroć poukładam sobie niektóre sprawy i jestem w stanie normalnie oddychać, pojawiasz się Ty i wszystko rozwalasz jednym krótkim spojrzeniem.

w sumie nie jesteśmy razem  więc nie masz obowiązku pisać tylko ze mną. więc teoretycznie mnie nie obchodzi czy piszesz z kimś jeszcze. teoretycznie..

ogarnijdupexd dodano: 7 października 2012

w sumie nie jesteśmy razem, więc nie masz obowiązku pisać tylko ze mną. więc teoretycznie mnie nie obchodzi czy piszesz z kimś jeszcze. teoretycznie..

I te przypadkowe zbiegi okoliczności  które tak bardzo rozpierdalają moje życie.

ogarnijdupexd dodano: 7 października 2012

I te przypadkowe zbiegi okoliczności, które tak bardzo rozpierdalają moje życie.

Nie  żebym nie miała lepszych zajęć  ale postanowiłam zmierzyć moje szczęście. Wyszło mi 180 cm  z kawałkiem.

ogarnijdupexd dodano: 7 października 2012

Nie ,żebym nie miała lepszych zajęć, ale postanowiłam zmierzyć moje szczęście. Wyszło mi 180 cm, z kawałkiem.

Ty beze mnie marzniesz  ja bez Ciebie nie istnieję. Peja   KC

ogarnijdupexd dodano: 6 października 2012

Ty beze mnie marzniesz, ja bez Ciebie nie istnieję. Peja - KC

Trzeba umieć żyć  żeby umrzeć  trzeba umieć umrzeć by żyć. Donatan RÓWNONOC   Słowiańska krew  Gural

ogarnijdupexd dodano: 6 października 2012

Trzeba umieć żyć, żeby umrzeć, trzeba umieć umrzeć by żyć. Donatan RÓWNONOC - Słowiańska krew (Gural)

I wiesz jakie to jest kurwa trudne  zasypiać z myślą  że jutro znowu się obudzisz ze słowami  co ja do chuja robię na tym świecie?

ogarnijdupexd dodano: 6 października 2012

I wiesz jakie to jest kurwa trudne, zasypiać z myślą, że jutro znowu się obudzisz ze słowami "co ja do chuja robię na tym świecie?"

3 zasada dynamiki Newtona: Jeżeli ciało A oddziałowywuje na ciało B to Ciało C się nie wpierdala

ogarnijdupexd dodano: 6 października 2012

3 zasada dynamiki Newtona: Jeżeli ciało A oddziałowywuje na ciało B to Ciało C się nie wpierdala

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć