głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika slodkapaskudaxd

Ludzi nie kocha się za to  że są doskonali  tylko pomimo to  że tacy nie są.

extazy dodano: 16 października 2013

Ludzi nie kocha się za to, że są doskonali, tylko pomimo to, że tacy nie są.

Któż to ci powiedział  że nie ma już na świecie prawdziwej  wiernej  wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!

extazy dodano: 16 października 2013

Któż to ci powiedział, że nie ma już na świecie prawdziwej, wiernej, wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!

...kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn  którzy potrafią ich słuchać  okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu

extazy dodano: 16 października 2013

...kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu

Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka  ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.

extazy dodano: 16 października 2013

Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki  jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała  a na ile umysłu? Ile w niej przypadku  a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają  a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest  albo jej nie ma.

extazy dodano: 16 października 2013

Przez wszystkie te tysiąclecia ludziom nie udało się rozgryźć zagadki, jaką jest miłość. Na ile jest sprawą ciała, a na ile umysłu? Ile w niej przypadku, a ile przeznaczenia? Dlaczego związki doskonałe się rozpadają, a te pozornie niemożliwe trwają w najlepsze? Ludzie nie znaleźli odpowiedzi na te pytania i ja też ich nie znam. Miłość po prostu jest, albo jej nie ma.

Więc kiedy szepce:   Kochasz mnie. Prawda czy fałsz? Odpowiadam:   Prawda.

extazy dodano: 16 października 2013

Więc kiedy szepce: - Kochasz mnie. Prawda czy fałsz? Odpowiadam: - Prawda.

Przewodnią myślą mego życia jest on. Gdyby wszystko przepadło  a on jeden pozostał  to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało  a on zniknął  wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny  nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego.

extazy dodano: 16 października 2013

Przewodnią myślą mego życia jest on. Gdyby wszystko przepadło, a on jeden pozostał, to i ja istniałabym nadal. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego.

Dziura w moim sercu ma Twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.

extazy dodano: 16 października 2013

Dziura w moim sercu ma Twój kształt i nikt inny do niej nie pasuje.

Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka.

extazy dodano: 16 października 2013

Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka.

Kochać kogoś  to przede wszystkim pozwalać mu na to  żeby był  jaki jest.

extazy dodano: 16 października 2013

Kochać kogoś, to przede wszystkim pozwalać mu na to, żeby był, jaki jest.

  Głupia Krzysia! ja bym wolała jednego pana Michała niż dziesięciu Ketlingów! Ja pana Michała kocham z całej siły... lepiej niz ciocię  lepiej... niż wujka... lepiej niż Krzysię!...   Dla Boga! Basiu!   zawołał mały rycerz. I chcąc pohamować jej uniesienie chwycił ją w objęcia  a ona przytuliła się z całej siły do jego piersi  tak że uczuł jej serce bijące jak w zmęczonym ptaku  więc objął ją jeszcze krzepciej i tak trwali. Nastało długie milczenie.   Basiu! zechceszże ty mnie?   ozwał się mały rycerz.   Tak! tak! tak!   odpowiedziała Basia. Na tę odpowiedź i jego z kolei chwyciło uniesienie  przycisnął usta do jej różanych dziewiczych ustek i znów tak trwali.

extazy dodano: 16 października 2013

- Głupia Krzysia! ja bym wolała jednego pana Michała niż dziesięciu Ketlingów! Ja pana Michała kocham z całej siły... lepiej niz ciocię, lepiej... niż wujka... lepiej niż Krzysię!... - Dla Boga! Basiu! - zawołał mały rycerz. I chcąc pohamować jej uniesienie chwycił ją w objęcia, a ona przytuliła się z całej siły do jego piersi, tak że uczuł jej serce bijące jak w zmęczonym ptaku, więc objął ją jeszcze krzepciej i tak trwali. Nastało długie milczenie. - Basiu! zechceszże ty mnie? - ozwał się mały rycerz. - Tak! tak! tak! - odpowiedziała Basia. Na tę odpowiedź i jego z kolei chwyciło uniesienie, przycisnął usta do jej różanych dziewiczych ustek i znów tak trwali.

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać  nawet  jeśli jesteś smutny  ponieważ nigdy nie wiesz  kto może się zakochać w Twoim uśmiechu.

extazy dodano: 16 października 2013

Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet, jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć