 |
Bo bananowy dzieciak chce żyć jak na ulicy, życie to największy skurwiel, który może cię przeliczyć. Więc się nie bujaj jak starej babie cycki, tylko weź MPC, kartkę i żyj tym:)
|
|
 |
Wiem to, znów wracam z koncertu, mam dla ciebie mały prezent. Znów mam cię w sercu, znów nie śpię po nocach, marzę o szczęściu.
|
|
 |
Nie umiem cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z tobą.
|
|
 |
Czasem myślę nadszedł czas dla mnie by iść do psychiatry, albo może po prostu wrócić i kupić ci kwiaty.
|
|
 |
Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać, ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach?
|
|
 |
Ty to czujesz ja to czuje.
|
|
 |
Niezły cios na wyjście z łóżka rano... o godzinie czternastej:) Teraz czy będzie szczęśliwa z nim, powiedz mi? Czy może ją do siebie przekonałeś, może tylko jej pomogłeś i teraz zostaniesz z boku. Zwykle tak jest, gdy trafiasz na tą, a ona nieświadoma wychodzi z twoich myśli. Po prostu bądź szczęśliwy z jej szczęścia, może chodzi o wasze szczęście? Dojdziesz do tego.
|
|
 |
Może to grzech trzymać w klatce namiętności? Dla ludzi bez emocji pisać kiepskie lovestory?
|
|
 |
a ja pieeeerdole to, bo prawda to esencja i wsio:)
|
|
 |
oni szepczą jej czule, ale to ja z nią tańczę, w końcu to zrozumie, że to z nich ja o nią walczę:) ~ L.
|
|
|
|