głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika siwekxx

zawsze wierz w Boga  bo jest kilka pytań na które google nie zna odpowiedzi .

kajmell dodano: 30 października 2010

zawsze wierz w Boga, bo jest kilka pytań na które google nie zna odpowiedzi .

wartościowy chłopak to taki  który wkłada do związku więcej niż tylko penisa .

kajmell dodano: 30 października 2010

wartościowy chłopak to taki, który wkłada do związku więcej niż tylko penisa .

jestem zazdrosna o każdą dziewczynę  którą kiedykolwiek przytuliłeś  bo przez jeden moment miała w ramionach cały mój świat .

kajmell dodano: 30 października 2010

jestem zazdrosna o każdą dziewczynę, którą kiedykolwiek przytuliłeś, bo przez jeden moment miała w ramionach cały mój świat .

because of You.

kajmell dodano: 30 października 2010

because of You.

Zmarnowałeś swoją szansę na szczęście  kotku.   kajmell

kajmell dodano: 30 października 2010

Zmarnowałeś swoją szansę na szczęście, kotku. / kajmell

i chociaż wszyscy mają mambe to nie ja  nie posiadam napisu pod nakrętką i    nie wiem dlaczego cini minis są aż takie cynamonowe  moja wyjątkowa moc nie pobudza temperamentu a no i nie trzęsa mi sie uszy  nie podziele się swoim świerzym oddechem z innymi     nie nadaje im smaku  chociaż nawijam to nie zbaranieje  nie najesz się mną jeszcze bardziej     nie jestem nr 1 w polsce  nie wiem dlaczego o kanapce the m można mówić tylko i wyłącznie wielka literą  to mnie inspiruje życie   nie posiadam 2 letniej gwarancji  nie wygładzam ani nie redukuję zmarszczek a moi znajomi nie kupują w lidlu

batman69 dodano: 30 października 2010

i chociaż wszyscy mają mambe to nie ja, nie posiadam napisu pod nakrętką i nie wiem dlaczego cini minis są aż takie cynamonowe, moja wyjątkowa moc nie pobudza temperamentu a no i nie trzęsa mi sie uszy, nie podziele się swoim świerzym oddechem z innymi, nie nadaje im smaku, chociaż nawijam to nie zbaranieje, nie najesz się mną jeszcze bardziej, nie jestem nr 1 w polsce, nie wiem dlaczego o kanapce the m można mówić tylko i wyłącznie wielka literą, to mnie inspiruje życie, nie posiadam 2-letniej gwarancji, nie wygładzam ani nie redukuję zmarszczek,a moi znajomi nie kupują w lidlu ;*

ślicznie piszesz     teksty batman69 dodał komentarz: ślicznie piszesz ; * do wpisu 30 października 2010
nie twoje   czytałam to gdzieś już . teksty batman69 dodał komentarz: nie twoje , czytałam to gdzieś już . do wpisu 29 października 2010
fajnie by było. mieć szczęście po swojej stronie. uśmiechać się bez powodu. tak po prostu.     kajmell

kajmell dodano: 29 października 2010

fajnie by było. mieć szczęście po swojej stronie. uśmiechać się bez powodu. tak po prostu. / kajmell

Są takie chwile  sytuacje  ludzie  którzy sprawiają  że się rumienimy.  Wstyd o tym powiedzieć głośno  ale często jest nam z tym dobrze.

kajmell dodano: 29 października 2010

Są takie chwile, sytuacje, ludzie, którzy sprawiają, że się rumienimy. Wstyd o tym powiedzieć głośno, ale często jest nam z tym dobrze.

Jesteś jak moje przeznaczenie   wszystko zależy od Ciebie.

kajmell dodano: 29 października 2010

Jesteś jak moje przeznaczenie - wszystko zależy od Ciebie.

Z całego serca chcę Cię nienawidzić  ale nie umiem. Możesz powiedzieć mi czemu?

kajmell dodano: 29 października 2010

Z całego serca chcę Cię nienawidzić, ale nie umiem. Możesz powiedzieć mi czemu?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć