głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika siksaa

Kochać jest łat­wo. To  można po­wie­dzieć  jak z sa­mocho­dem: wys­tar­czy włączyć sil­nik  do­dać ga­zu i wyz­naczyć so­bie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak prze­jażdżka z kimś in­nym  je­go sa­mocho­dem. Na­wet  jeśli uważasz te­go ko­goś za dob­re­go kierowcę  zaw­sze po­zos­ta­je ten pod­skórny strach  że może się po­mylić  a wte­dy w ułam­ku se­kun­dy wys­trze­licie obo­je przez przed­nią szybę na spot­ka­nie śmier­ci. Być kochaną może oz­naczać naj­większy koszmar. Bo miłość to re­zyg­nacja z pa­nowa­nia nad włas­nym lo­sem. A co się sta­nie  jeśli w połowie dro­gi pos­ta­nowisz zawrócić al­bo skręcić w bok  a nie masz na to ja­ko pa­sażer żad­ne­go wpływu?

legalove dodano: 17 maja 2013

Kochać jest łat­wo. To, można po­wie­dzieć, jak z sa­mocho­dem: wys­tar­czy włączyć sil­nik, do­dać ga­zu i wyz­naczyć so­bie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak prze­jażdżka z kimś in­nym, je­go sa­mocho­dem. Na­wet, jeśli uważasz te­go ko­goś za dob­re­go kierowcę, zaw­sze po­zos­ta­je ten pod­skórny strach, że może się po­mylić, a wte­dy w ułam­ku se­kun­dy wys­trze­licie obo­je przez przed­nią szybę na spot­ka­nie śmier­ci. Być kochaną może oz­naczać naj­większy koszmar. Bo miłość to re­zyg­nacja z pa­nowa­nia nad włas­nym lo­sem. A co się sta­nie, jeśli w połowie dro­gi pos­ta­nowisz zawrócić al­bo skręcić w bok, a nie masz na to ja­ko pa­sażer żad­ne­go wpływu?

Zwyk­le próbu­jemy dos­trzec to  cze­go nie ma  a jes­teśmy śle­pi na wiel­kie lek­cje  ja­kie życie in­sce­nizu­je przed naszy­mi oczami.     Paulo Coelho

legalove dodano: 17 maja 2013

Zwyk­le próbu­jemy dos­trzec to, cze­go nie ma, a jes­teśmy śle­pi na wiel­kie lek­cje, ja­kie życie in­sce­nizu­je przed naszy­mi oczami. / Paulo Coelho

dzisiaj będzie zajebiście .  D wiem to ♥

legalove dodano: 17 maja 2013

dzisiaj będzie zajebiście . ;D wiem to ♥

GZ :  teksty legalove dodał komentarz: GZ :) do wpisu 16 maja 2013
'i stała się jego inspiracją.. i obsesją.'

legalove dodano: 16 maja 2013

'i stała się jego inspiracją.. i obsesją.'

there's something inside me . that pulls beneath the surface . consuming  confusing what is real.  this lack of self control . I fear is never ending . controlling   mm ♥

legalove dodano: 15 maja 2013

there's something inside me . that pulls beneath the surface . consuming, confusing what is real. this lack of self control . I fear is never ending . controlling / mm ♥

i uwierzyć że znowu spotkali się tam gdzie kiedyś ..   kroczyli w przeciwnych kierunkach  a gdy już się mijali on zawrócił i chwycił ją za dłoń.  droga którą wybrali miała nigdy się nie kończyć i być czymś nie do opisania.  nędzne złudzenia szczęścia. ich usta już nie potrafiły ze sobą grać jak dawniej  a wszystko przez kłamstwa.

legalove dodano: 15 maja 2013

i uwierzyć że znowu spotkali się tam gdzie kiedyś .. kroczyli w przeciwnych kierunkach, a gdy już się mijali on zawrócił i chwycił ją za dłoń. droga którą wybrali miała nigdy się nie kończyć i być czymś nie do opisania. nędzne złudzenia szczęścia. ich usta już nie potrafiły ze sobą grać jak dawniej, a wszystko przez kłamstwa.

  dlaczego postanowiłaś powiedzieć mu prawdę?    bo to łatwiejsze.    łatwiejsze od czego?    od budzenia się z myślą  że kolejny dzień będzie kłamstwem.

legalove dodano: 15 maja 2013

- dlaczego postanowiłaś powiedzieć mu prawdę? - bo to łatwiejsze. - łatwiejsze od czego? - od budzenia się z myślą, że kolejny dzień będzie kłamstwem.

to moja wina. od samego początku  to była moja wina. chociaż nie potrafiłam tego przyznac. dzisiaj wiem  że to co zrobiłam  było nieuczciwe wobec ciebie. to ciągłe ''naprawianie'' mojego kłam­stwa mniej­szy­mi kłam­stwa­mi  było jak gasze­nie pożaru benzyną.  To jest tylko moja wina.

legalove dodano: 15 maja 2013

to moja wina. od samego początku, to była moja wina. chociaż nie potrafiłam tego przyznac. dzisiaj wiem, że to co zrobiłam, było nieuczciwe wobec ciebie. to ciągłe ''naprawianie'' mojego kłam­stwa mniej­szy­mi kłam­stwa­mi, było jak gasze­nie pożaru benzyną. To jest tylko moja wina.

i nie wiem co zrobić. kurwa . pierwszy raz w życiu . jednak czuję  że to już jest CZAS. czas na prawdę . byś ją poznał . cokolwiek zrobisz  cokolwiek o mnie pomyślisz   musisz wiedzieć . jeśli to zrobię  jeśli Ci powiem  mocno zaryzykuję   jednak mówiąc Ci o wszystkim   będę wiedziała  że już nie mam nic do ukrycia  że i tak kiedyś musiałbyś się o tym dowiedzieć .

legalove dodano: 15 maja 2013

i nie wiem co zrobić. kurwa . pierwszy raz w życiu . jednak czuję, że to już jest CZAS. czas na prawdę . byś ją poznał . cokolwiek zrobisz, cokolwiek o mnie pomyślisz - musisz wiedzieć . jeśli to zrobię, jeśli Ci powiem, mocno zaryzykuję , jednak mówiąc Ci o wszystkim , będę wiedziała, że już nie mam nic do ukrycia, że i tak kiedyś musiałbyś się o tym dowiedzieć .

dokładnie. teksty legalove dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 15 maja 2013
Bo to  co dla mnie miało sens  odeszło razem z Tobą.

legalove dodano: 15 maja 2013

Bo to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć