 |
|
unikam ludzi fałszywych.. i dlaczego nagle zrobiło się tak pusto?
|
|
 |
|
i nawet kiedy jestem w stanie nietrzeźwym, potrafię się przyznać, że cholernie za Tobą tęsknię./vanilla07
|
|
 |
|
Za godzinę ruszamy na WAWE o taak do piątku !! Cudownie !:D /lokoko
|
|
 |
|
weź mnie sobie. weź mnie, a ja nie będę się wyrywać, uciekać. naprawdę.
|
|
 |
|
przyjdź. możemy się poniszczyć, napić, zapalić, porozmawiać o bólu. przyjdź. tak dawno cie nie było.
|
|
 |
|
każdym oddechem wołam o ciebie.
|
|
 |
|
Jeżeli masz w sobie na tyle skurwysyństwa żeby obrabiać mi za plecami dupę, to znajdź w sobie chociaż krztynę odwagi, by powiedzieć mi to prosto w oczy. / slonbogiem
|
|
 |
|
na sercu rana jak otwarta, boli w chuj, ale też wzmacnia.
|
|
 |
|
zdarza się i tak, że kochamy kogoś tak mocno, że płaczemy jego łzami, odczuwamy jego każdy smutek, umieramy, aby on chciał żyć.
|
|
 |
|
zastanawiam się co jest w nim takiego, że nie nadążam nad swoim tętnem.
|
|
 |
|
wczoraj obiecałam sobie, że nie będę paliła, dziś szukam wzrokiem ostatniej fajki z paczki. obiecałam sobie, że nigdy nie stracę wiary, dziś mam to w dupie, czaisz? wokół mnie białe ściany i puste plany, obiecaliśmy sobie wszechświat. nie słowami, obiecały nam to nasze serca i oczy, które rozumiały niewerbalny przekaz.
|
|
 |
|
ludzie bezczelni, o ciężkich charakterach najgłębiej zapadają nam w sercach. szczególnie gdy mają niebieskie oczy, zaczepne spojrzenie i powalający uśmiech.
|
|
|
|