głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sexyc

Tak po prostu jest My Kobiety takie jesteśmy. Planujemy każdy szczegół szykujemy się przed czasem gotujemy chcemy aby wszystko było idealnie.Po czym nam się obrywa bo dla faceta nic się nie stanie jak spóźni się 4 godziny albo jak przełożycie spotkanie na inny dzień. Wtedy nam się wszystkiego odechciewa mamy już gdzieś spotkanie i rozmowę. Albo jestem na pierwszym miejscy albo nara nie chce znajomości na pół gwizdka. Żegnam.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Tak po prostu jest, My Kobiety takie jesteśmy. Planujemy każdy szczegół, szykujemy się przed czasem, gotujemy, chcemy, aby wszystko było idealnie.Po czym nam się obrywa, bo dla faceta nic się nie stanie, jak spóźni się 4 godziny, albo jak przełożycie spotkanie na inny dzień. Wtedy nam się wszystkiego odechciewa, mamy już gdzieś spotkanie i rozmowę. Albo jestem na pierwszym miejscy, albo nara, nie chce znajomości na pół gwizdka. Żegnam.

Jak co roku dziwny i szalony grudzień...

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Jak co roku dziwny i szalony grudzień...

 Jest spora różnica pomiędzy poddaniem się a podjęciem decyzji że wreszcie masz dość. Nie przenoście gór dla tych którzy nie podniosą dla was kamienia.    Michał Kellen

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

"Jest spora różnica pomiędzy poddaniem się, a podjęciem decyzji, że wreszcie masz dość. Nie przenoście gór dla tych, którzy nie podniosą dla was kamienia." - Michał Kellen

Marcin Sójka  Zaskakuj Mnie

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Marcin Sójka - Zaskakuj Mnie

Witam trochę mnie tu nie było. Raczej nikt nawet tego nie zauważył. W każdym razie żyje raz lepiej raz gorzej.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Witam, trochę mnie tu nie było. Raczej nikt nawet tego nie zauważył. W każdym razie, żyje, raz lepiej, raz gorzej.

'' Ci coś mnie już kochają będą na zawsze obok. ''

bezznakumiloscii dodano: 1 tydzień temu

'' Ci coś mnie już kochają, będą na zawsze obok. ''

Nie potrafię już kochać tak jak kiedyś kochałam. Ufać też już nie potrafię mimo tego że kiedyś ufałam. Nie potrafię słuchać choć kiedyś to robiłam. Nie potrafię już pomagać bo kiedyś za bardzo się w to angażowałam. Nie potrafię okazywać uczuć choć kiedyś przychodziło mi to z łatwością. Nie potrafię wierzyć już w nic choć kiedyś żyłam nadzieją i zawsze wierzyłam że musi być dobrze choć nie musiało ale wierzyłam.  wiem już że nie warto. Nie warto kochać nie warto ufać nie warto słuchać nie warto pomagać nie warto mówić o uczuciach ani w nic wierzyć bo i tak to wszystko szlak strzeli. I tak się wszystko rozpadnie na miliony kawałków nic nie wartych wspomnień.

bezznakumiloscii dodano: 2 tygodnie temu

Nie potrafię już kochać tak jak kiedyś kochałam. Ufać też już nie potrafię, mimo tego że kiedyś ufałam. Nie potrafię słuchać, choć kiedyś to robiłam. Nie potrafię już pomagać, bo kiedyś za bardzo się w to angażowałam. Nie potrafię okazywać uczuć, choć kiedyś przychodziło mi to z łatwością. Nie potrafię wierzyć już w nic, choć kiedyś żyłam nadzieją, i zawsze wierzyłam że musi być dobrze, choć nie musiało, ale wierzyłam. - wiem już, że nie warto. Nie warto kochać, nie warto ufać, nie warto słuchać, nie warto pomagać, nie warto mówić o uczuciach, ani w nic wierzyć,bo i tak to wszystko szlak strzeli. I tak się wszystko rozpadnie na miliony kawałków, nic nie wartych wspomnień.

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz być w ciągłym ruchu.

pocketful_of_sunshine dodano: 18 listopada 2018

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu.

Chodziliśmy nie szukając się ale wiedząc że chodzimy po to żeby się znaleźć

pocketful_of_sunshine dodano: 18 listopada 2018

Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć

Chcę zasypiać i budzić się przy Tobie każdego dnia i każdej nocy.

bezznakumiloscii dodano: 15 listopada 2018

Chcę zasypiać i budzić się przy Tobie każdego dnia i każdej nocy.

Jesteś równa babka  piękna wartościowa  niesamowita.  Znosisz ból  przetrwasz burzę  uśmiechasz się mimo rozdartego serca. Podajesz dłoń tym  którzy na to nie zasłużyli.  Upadasz  płaczesz  wstajesz  śmiejesz się  wzruszasz  wybaczasz kochasz !  Masz miliony twarzy  więc jeśli ktoś nie może Cię znieść  gdy jesteś słabsza  wredna rozdarta emocjonalnie  gdy popełniasz błędy  najprawdopodobniej nie wart jest Ciebie  gdy jesteś najlepsza.  — List w butelce

pocketful_of_sunshine dodano: 13 listopada 2018

Jesteś równa babka, piękna wartościowa niesamowita. Znosisz ból, przetrwasz burzę, uśmiechasz się mimo rozdartego serca. Podajesz dłoń tym, którzy na to nie zasłużyli. Upadasz, płaczesz, wstajesz, śmiejesz się, wzruszasz , wybaczasz kochasz ! Masz miliony twarzy, więc jeśli ktoś nie może Cię znieść, gdy jesteś słabsza, wredna rozdarta emocjonalnie, gdy popełniasz błędy, najprawdopodobniej nie wart jest Ciebie- gdy jesteś najlepsza. — "List w butelce"

 Zbuduje Ci dom będziesz miała schron taki szałas na hałas

pocketful_of_sunshine dodano: 5 listopada 2018

,,Zbuduje Ci dom, będziesz miała schron, taki szałas na hałas"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV