 |
Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.
|
|
 |
"Któregoś dnia obudzisz się o ósmej w sobotę obok miłości swojego życia, zrobisz kawę i jajecznicę. I po prostu będzie w porządku."
|
|
 |
mijała mnie już tyle razy, a ja za każdym razem błagałem w myślach ''zatrzymaj się, nie mijajmy się już nigdy więcej''
|
|
 |
nie liczyłem na nic. to znaczy liczyłem, że odwzajemnisz z czasem moje uczucie. przecież nie mieściło mi się w głowie ni w sercu, że możesz nie odwzajemnić. bo niby jak ty, cały mój świat, mógłby się mnie wyrzec?
|
|
 |
To było bardzo piękne, zobaczyć Cię po raz pierwszy i myśleć bez słów: chcę.
|
|
 |
Widzisz w czyimś oku drzazgę, a w swoim masz belkę.
|
|
 |
Pod lupę ludzi biorą, cudze brudy piorą, nie wie, nie zna Cię a jednak mówi jeden z drugim sporo.
|
|
 |
Moje zaufanie względem Twojej osoby spadło tak nisko,że nie uwierzę Ci nawet gdy powiesz,która jest godzina.
|
|
 |
Nic do Ciebie nie mam, nawet szacunku.
|
|
 |
Nie będę śpiewał Ci jak Ryszard Rynkowski, nie interesuje mnie nawet czy lubisz brąz. Tylko się cofnę do klasyki eldoki, nie pytaj dokąd i ze mną chodź. Nie będzie drinków z palemką w hotelach, a czysta z gwinta i wkurwisz się nieraz..
|
|
 |
Lubię pić, i się całować. To jedyne co potrafię.
|
|
 |
Chcą, bym (...) wrócił, miał serce, oddzwonił, miał czas, sumienie, bo chcą.. Bo chcą chcieć, bo im się rzekomo należę..Leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
|
|
|
|