głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sandrussxd

Pięciogodzinny sen. Przez pewne sprawy zaprzątające umysł nie można nawet spać. A o skupieniu się na jakichkolwiek rzeczach w ogóle nie wspomnę..

zimoweslonce dodano: 17 maja 2012

Pięciogodzinny sen. Przez pewne sprawy zaprzątające umysł nie można nawet spać. A o skupieniu się na jakichkolwiek rzeczach w ogóle nie wspomnę..

Zbliża się dzień  o którym kiedyś marzyłam. Teraz się go boję. Najbardziej ze wszystkich innych niepokojących mnie spraw. Ale im bardziej będzie się zbliżał  to tym bardziej prawdopodobny może stać się fakt  ze towarzyszyć mi w nim będzie inna osoba. Z czego bardzo bym się cieszyła..

zimoweslonce dodano: 16 maja 2012

Zbliża się dzień, o którym kiedyś marzyłam. Teraz się go boję. Najbardziej ze wszystkich innych niepokojących mnie spraw. Ale im bardziej będzie się zbliżał, to tym bardziej prawdopodobny może stać się fakt, ze towarzyszyć mi w nim będzie inna osoba. Z czego bardzo bym się cieszyła..

Jeśli dalej byłoby tak  jak od kwietnia do tej pory  tzn. tyle czasu bym nie widziała pewnej osoby  to kiedyś w końcu uwolniłabym się od tych podłych wspomnień..

zimoweslonce dodano: 16 maja 2012

Jeśli dalej byłoby tak, jak od kwietnia do tej pory, tzn. tyle czasu bym nie widziała pewnej osoby, to kiedyś w końcu uwolniłabym się od tych podłych wspomnień..

  Nie bądź dziewczyną  która potrzebuję mężczyzny. Bądź dziewczyną  którą potrzebuje mężczyzna..

zimoweslonce dodano: 15 maja 2012

~ Nie bądź dziewczyną, która potrzebuję mężczyzny. Bądź dziewczyną, którą potrzebuje mężczyzna..

Nie obiecuję  że nigdy się nie rozkleję przy nim. Oczywiście  nie przyjdzie mu do głowy  że to przez niego. Bo minęło już dużo czasu... I przecież nic to nie znaczyło. Ale wtedy może by inaczej na mnie spojrzał. Inaczej..

zimoweslonce dodano: 14 maja 2012

Nie obiecuję, że nigdy się nie rozkleję przy nim. Oczywiście, nie przyjdzie mu do głowy, że to przez niego. Bo minęło już dużo czasu... I przecież nic to nie znaczyło. Ale wtedy może by inaczej na mnie spojrzał. Inaczej..

  Wiele prawdziwych myśli wypowiada się na głos jako żarty..

zimoweslonce dodano: 14 maja 2012

~ Wiele prawdziwych myśli wypowiada się na głos jako żarty..

Nie. Moje serce dzisiaj nie przyspieszyło  gdy przechodził patrząc piwnymi oczyma. Rozum górą! Długo czekałam na ten dzień. Jestem cierpliwa. To w sobie lubię..

zimoweslonce dodano: 14 maja 2012

Nie. Moje serce dzisiaj nie przyspieszyło, gdy przechodził patrząc piwnymi oczyma. Rozum górą! Długo czekałam na ten dzień. Jestem cierpliwa. To w sobie lubię..

Mimo  że studniówka dopiero w czwartej klasie  za dwa lata  ja już myślę  jak będzie wyglądała. I z kim na nią pójdę. Jedyne wymaganie   minimum 2 m wzrostu. Może być to każdy  bez względu na wygląd. Ale spróbuję z S. Nie odpuszczę  za bardzo mi zależy  żeby to był właśnie on. Jak nie wyjdzie  to dopiero pomyślę o kimś innym..

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

Mimo, że studniówka dopiero w czwartej klasie, za dwa lata, ja już myślę, jak będzie wyglądała. I z kim na nią pójdę. Jedyne wymaganie - minimum 2 m wzrostu. Może być to każdy, bez względu na wygląd. Ale spróbuję z S. Nie odpuszczę, za bardzo mi zależy, żeby to był właśnie on. Jak nie wyjdzie, to dopiero pomyślę o kimś innym..

Porozrzucane po podłodze zgniecione kartki  z niedoskonałymi pomysłami na pracę domową z polskiego. Słuchane od paru godzin radio rmf fm z internetu. Co chwilę w googlach wpisywane wyrażenie do słownika. Linijka  ołówek  długopis  książka  zeszyt  inne kartki   i czyste i pozapisywane   na łóżku  obok śpiącego kota. Tak. Znowu postanowiłam  że wzorowo odrobię pracę domową... nadzieja. To jest to. Pomyślałam  że jak nie będę pilna  dokładna  wręcz idealna  to mimo tego  że wzrostowo pasuję do niego jak żadna inna  wybierze właśnie inną..

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

Porozrzucane po podłodze zgniecione kartki, z niedoskonałymi pomysłami na pracę domową z polskiego. Słuchane od paru godzin radio rmf fm z internetu. Co chwilę w googlach wpisywane wyrażenie do słownika. Linijka, ołówek, długopis, książka, zeszyt, inne kartki - i czyste i pozapisywane - na łóżku, obok śpiącego kota. Tak. Znowu postanowiłam, że wzorowo odrobię pracę domową... nadzieja. To jest to. Pomyślałam, że jak nie będę pilna, dokładna, wręcz idealna, to mimo tego, że wzrostowo pasuję do niego jak żadna inna, wybierze właśnie inną..

dobre! teksty zimoweslonce dodał komentarz: dobre! do wpisu 13 maja 2012
  Moje trzy słowa mają dwa znaczenia.   ..

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

" Moje trzy słowa mają dwa znaczenia. " ..

  I jeśli jesteś zepsuta  ja Ciebie naprawię.  I uchronię Cię przed szalejącą burzą.   ..

zimoweslonce dodano: 13 maja 2012

" I jeśli jesteś zepsuta, ja Ciebie naprawię. I uchronię Cię przed szalejącą burzą. " ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć