głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika sadquen

Ktoś zapytał mnie co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam że lubię książki i zieloną herbatę bo nie śmiałam powiedzieć że najbardziej lubię seks i kokainę najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

fuck.it.im.young dodano: wczoraj o 16:10

Ktoś zapytał mnie, co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam, że lubię książki i zieloną herbatę, bo nie śmiałam powiedzieć, że najbardziej lubię seks i kokainę, najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

 A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz że Twoje życie powinno być szare nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej nieszczęśliwej ofiary losu  tak jest łatwiej nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart...

fuck.it.im.young dodano: wczoraj o 16:02

"A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz, że Twoje życie powinno być szare, nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej, nieszczęśliwej ofiary losu - tak jest łatwiej, nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart..."

Ci ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy jak te słowa działają. Komentarze typu idź się zabij  jesteś chujowa  naprawdę dotykają. Nieważne czy są w życiu czy w internecie. Jeżeli ktoś ma naprawdę nasyfione w głowie bierze wszystko do siebie. Wszystko dosłownie wszystko. Więc dobrze przemyśl zanim coś powiesz.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 21:55

Ci ludzie naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak te słowa działają. Komentarze typu "idź się zabij", "jesteś chujowa", naprawdę dotykają. Nieważne czy są w życiu, czy w internecie. Jeżeli ktoś ma naprawdę nasyfione w głowie bierze wszystko do siebie. Wszystko, dosłownie wszystko. Więc dobrze przemyśl zanim coś powiesz.

Było dobrze wystarczyło kilka zdań kilka słów. I już nie jest dobrze nie jest nawet okej.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 19:07

Było dobrze, wystarczyło kilka zdań, kilka słów. I już nie jest dobrze, nie jest nawet okej.

Nie umiem znaleźć nikogo odkąd się z nim pożegnałam. Nie poznałam ani jednej nowej osoby. Nie wiem co się stało chyba boję się odrzucenia. To straszne. Paraliżuje mnie strach chore.

zuzaalala dodano: przedwczoraj o 19:01

Nie umiem znaleźć nikogo odkąd się z nim pożegnałam. Nie poznałam ani jednej nowej osoby. Nie wiem co się stało, chyba boję się odrzucenia. To straszne. Paraliżuje mnie strach, chore.

Wkurwiają mnie osoby które uważają że wszyscy w moim wieku wyolbrzymiają problemy. Że my ich w ogóle nie mamy. Wkurwiają mnie kiedy mówią że przesadzam gdy mówię im co jest nie tak.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Wkurwiają mnie osoby, które uważają, że wszyscy w moim wieku wyolbrzymiają problemy. Że my ich w ogóle nie mamy. Wkurwiają mnie, kiedy mówią, że przesadzam, gdy mówię im, co jest nie tak.

Nie umiem się nie uśmiechać to mój system obronny.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Nie umiem się nie uśmiechać, to mój system obronny.

Pokazałam im kiedyś co jest w środku mnie. Nie zrozumieli wyśmiali. Wtedy postawiłam gruby mur między nimi a mną.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Pokazałam im kiedyś co jest w środku mnie. Nie zrozumieli, wyśmiali. Wtedy postawiłam gruby mur między nimi a mną.

Jakoś tak ciężko było mi tobie powiedzieć co czuję gdy do mnie mówisz.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

Jakoś tak ciężko było mi tobie powiedzieć co czuję, gdy do mnie mówisz.

To niby rok tak mały okres czasu. Mały roczek a jak zmienił tych ludzi. Kocham tych ludzi sprzed roku. Teraz się zepsuli. Zmienili się o 180°.

zuzaalala dodano: 2 dni temu

To niby rok, tak mały okres czasu. Mały roczek, a jak zmienił tych ludzi. Kocham tych ludzi sprzed roku. Teraz się zepsuli. Zmienili się o 180°.

Lubie tego zjeba. Ale on chyba uważa mnie za kogoś do kogo można napisać kiedy się nudzi. Nienawidzę być kimś takim a tak wiele ludzi mnie tak traktuje.

zuzaalala dodano: 3 dni temu

Lubie tego zjeba. Ale on chyba uważa mnie za kogoś, do kogo można napisać kiedy się nudzi. Nienawidzę być kimś takim, a tak wiele ludzi mnie tak traktuje.

Jebana suka uważała się za moją najlepszą przyjaciółkę a wmawiała mi że to ja jestem skurwionym gównem. Że nie powinnam w ogóle wychodzić z domu bo wyglądam okropnie czyli jak zawsze. Słuchałam jej bo była moją najlepszą przyjaciółką.

zuzaalala dodano: 3 dni temu

Jebana suka uważała się za moją najlepszą przyjaciółkę a wmawiała mi, że to ja jestem skurwionym gównem. Że nie powinnam w ogóle wychodzić z domu, bo wyglądam okropnie, czyli jak zawsze. Słuchałam jej, bo była moją najlepszą przyjaciółką.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV