głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pysiooo

latała za nim  jak suka za psem   a twierdziła co innego.

dreampearl dodano: 29 października 2011

latała za nim jak suka za psem , a twierdziła co innego.

pieprz się.

dreampearl dodano: 29 października 2011

pieprz się.

'nie płacz to żałosne'   tylko tyle potrafił powiedzieć.

dreampearl dodano: 29 października 2011

'nie płacz to żałosne' - tylko tyle potrafił powiedzieć.

baaaardzoooo dziękuję każdemu z osobna za życzenia. byłabym wręcz  wniebowzięta gdyby to wszystko się spełniło ♥  UWIELBIAAM WAS ♥ ♥ ♥  to były jedne  z najlepszych urodzin  a najciekawsze jest to  że one się  jeszcze nie skończyły  bo cześć II urodzin zaczynamy dziś około 19 ogniskiem. więc jesteście wszyscy zaproszeni !   3

zozolandia dodano: 29 października 2011

baaaardzoooo dziękuję każdemu z osobna za życzenia. byłabym wręcz, wniebowzięta gdyby to wszystko się spełniło ♥ UWIELBIAAM WAS ♥ ♥ ♥ to były jedne z najlepszych urodzin, a najciekawsze jest to, że one się jeszcze nie skończyły, bo cześć II urodzin zaczynamy dziś około 19 ogniskiem. więc jesteście wszyscy zaproszeni ! < 3

dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy  kim zawsze byliśmy w oczach ludzi  których ceniliśmy ponad własne życie. ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy  jaką wartość miały te wszystkie słowa  czym była każda obietnica. dopiero po czasie okazuje się  że wszystko co było tak cholernie ważne i cudowne  było niczym  nie liczyło się  że wszystko było ściemą  każdy uśmiech i każda łza dla Nich  była czymś nieważnym.   endoftime.

dreampearl dodano: 28 października 2011

dopiero po czasie dowiadujemy się kim jesteśmy, kim zawsze byliśmy w oczach ludzi, których ceniliśmy ponad własne życie. ile tak naprawdę dla Nich znaczyliśmy, jaką wartość miały te wszystkie słowa, czym była każda obietnica. dopiero po czasie okazuje się, że wszystko co było tak cholernie ważne i cudowne, było niczym, nie liczyło się, że wszystko było ściemą, każdy uśmiech i każda łza dla Nich, była czymś nieważnym. | endoftime.
Autor cytatu: endoftime

dławimy się łzami  dusimy wspomnienia i uczucia czytając stare archiwum i smsy   jedyne czego chcemy to zapomnieć   oderwać sie od tej pieprzonej   rzeczywistości   wymazać z pamięci wszystkie spędzone razem chwile   chcemy byc po prostu znowu szczęśliwi.. tak jak kiedyś .

dreampearl dodano: 28 października 2011

dławimy się łzami, dusimy wspomnienia i uczucia czytając stare archiwum i smsy, jedyne czego chcemy to zapomnieć , oderwać sie od tej pieprzonej rzeczywistości , wymazać z pamięci wszystkie spędzone razem chwile, chcemy byc po prostu znowu szczęśliwi.. tak jak kiedyś .

siedzisz w kącie podkurczając kolana do klatki piersiowej  Twym punktem obserwacji jest Wasze zdjęcie  wiszące wśród innych  wspólnych chwil zatrzymanych na błahym kadrze. nadal nie możesz uwierzyć  że to właśnie życie zniszczyło każdą z tych chwil  to ono tak idealnie  w krótkim czasie z rąk wyrwało Wam szczęście. czujesz jak dreszcze powoli atakują każdą część ciała  jak łzy kolejno spływają po policzkach odbijając się od podłogę z echem  które słyszy tylko serce. w czterech ścianach własnego świata  przestajesz czuć się bezpiecznie  ta przeszłość mieszająca w teraźniejszości i wewnętrzny ból po stracie kogoś  za kogo kiedyś oddałabyś własne życie zabija każdego wieczoru  kawałek po kawałku.   endoftime.

dreampearl dodano: 28 października 2011

siedzisz w kącie podkurczając kolana do klatki piersiowej, Twym punktem obserwacji jest Wasze zdjęcie, wiszące wśród innych, wspólnych chwil zatrzymanych na błahym kadrze. nadal nie możesz uwierzyć, że to właśnie życie zniszczyło każdą z tych chwil, to ono tak idealnie, w krótkim czasie z rąk wyrwało Wam szczęście. czujesz jak dreszcze powoli atakują każdą część ciała, jak łzy kolejno spływają po policzkach odbijając się od podłogę z echem, które słyszy tylko serce. w czterech ścianach własnego świata, przestajesz czuć się bezpiecznie, ta przeszłość mieszająca w teraźniejszości i wewnętrzny ból po stracie kogoś, za kogo kiedyś oddałabyś własne życie zabija każdego wieczoru, kawałek po kawałku. | endoftime.
Autor cytatu: endoftime

Ja też  tylko resztki bezsensownej miłości zostały gdzieś daleko    teksty loveandpeace dodał komentarz: Ja też, tylko resztki bezsensownej miłości zostały gdzieś daleko ;) do wpisu 28 października 2011
znów popełniam ten sam błąd. wchodzę w znane już bagno. znów jestem szczęśliwa.

dreampearl dodano: 28 października 2011

znów popełniam ten sam błąd. wchodzę w znane już bagno. znów jestem szczęśliwa.
Autor cytatu: definicjamiloscii

ciekawe jak długo.. teksty dreampearl dodał komentarz: ciekawe jak długo.. do wpisu 28 października 2011
nie wycinamy już na drzewach serduszek. kaleczymy inaczej.

dreampearl dodano: 28 października 2011

nie wycinamy już na drzewach serduszek. kaleczymy inaczej.

jestem emocjonalnie zepsuta . przyjdź później.

dreampearl dodano: 28 października 2011

jestem emocjonalnie zepsuta . przyjdź później.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć