głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pozytywnie

Jako że tutaj pisze juz tylko w pustkę zapraszam was na moją stronę na Facebooku : https: www.facebook.com Będziesz się ze mnie spowiadał 1993160530739284

hibitch dodano: przedwczoraj o 12:02

Jako, że tutaj pisze juz tylko w pustkę, zapraszam was na moją stronę na Facebooku :) https://www.facebook.com/Będziesz-się-ze-mnie-spowiadał-1993160530739284/

Ostatni raz mnie pocałuj pogładź po policzku przytul tak czule i powiedz że mnie kochasz. I zniknę z Twojego Świata.  HB

hibitch dodano: przedwczoraj o 11:55

Ostatni raz mnie pocałuj, pogładź po policzku, przytul tak czule i powiedz, że mnie kochasz. I zniknę z Twojego Świata. | HB

Pewnie zastanawiasz się dlaczego unikam Twojego wzroku. Ale jak spojrzeć w oczy kogoś kto znaczył tak wiele i przy tym nie zdradzić się że w naszym spojrzeniu jest za wiele bólu cierpienia i łez? Że jedyne czego się pragnie to przytulić go. Jak powiedzieć że nawet nie zdążyliśmy się pożegnać i opanowało nas za wiele emocji?  HB.

hibitch dodano: 2 dni temu

Pewnie zastanawiasz się dlaczego unikam Twojego wzroku. Ale jak spojrzeć w oczy kogoś kto znaczył tak wiele i przy tym nie zdradzić się, że w naszym spojrzeniu jest za wiele bólu, cierpienia i łez? Że jedyne czego się pragnie to przytulić go. Jak powiedzieć, że nawet nie zdążyliśmy się pożegnać i opanowało nas za wiele emocji? | HB.

 Nie błądzić żyjąc to znaczy nie żyć..

zimoweslonce dodano: 2 tygodnie temu

~Nie błądzić żyjąc to znaczy nie żyć..

Kocham. Najczęstszy wyraz używany przeze mnie w wiadomościach na literę k po której wpisaniu mój słownik podpowiada ten właśnie wyraz..

zimoweslonce dodano: 27 stycznia 2019

Kocham. Najczęstszy wyraz używany przeze mnie w wiadomościach na literę k, po której wpisaniu mój słownik podpowiada ten właśnie wyraz..

Pewnego dnia przestałam się przejmować. Po prostu. I nagle życie stało się lepsze. Nagle przestało być wszystko tak nadludzko trudne. HB.

hibitch dodano: 24 stycznia 2019

Pewnego dnia przestałam się przejmować. Po prostu. I nagle życie stało się lepsze. Nagle przestało być wszystko tak nadludzko trudne. |HB.

Nigdy nie będziesz moim błędem nie powiem Ci że nie byłeś tego wart. Każda chwila z Tobą czegoś mnie Nauczyła uszczesliwiła lub zmusiła do refleksji. Nawet jeśli były to ogromne błędy których skutki odczuwać będę do końca życia a blizna z mojej dłoni nigdy nie zniknie. HB

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Nigdy nie będziesz moim błędem, nie powiem Ci, że nie byłeś tego wart. Każda chwila z Tobą czegoś mnie Nauczyła, uszczesliwiła lub zmusiła do refleksji. Nawet jeśli były to ogromne błędy których skutki odczuwać będę do końca życia a blizna z mojej dłoni nigdy nie zniknie. |HB

Pozwoliłam mu na więcej niż komukolwiek pozwoliłam mu się odkryć pozwoliłam sobie otworzyć się dla Ciebie i na Ciebie. Pozwoliłam sobie posypać pierwszą kreskę pozwoliłam zabrać moje serce badać je. Poznawać najskrytsze zakamarki. Rozkochać się w Twoich uśmiechach spojrzeniach dotyku. Nieprawdopodobne ile może się zdarzyć i zrodzic z nienawiści.  HB.

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Pozwoliłam mu na więcej niż komukolwiek, pozwoliłam mu się odkryć, pozwoliłam sobie otworzyć się dla Ciebie i na Ciebie. Pozwoliłam sobie posypać pierwszą kreskę, pozwoliłam zabrać moje serce, badać je. Poznawać najskrytsze zakamarki. Rozkochać się w Twoich uśmiechach, spojrzeniach, dotyku. Nieprawdopodobne ile może się zdarzyć i zrodzic z nienawiści. | HB.

Nigdy nie widziałam nic gorszego niż smutek w jego oczach. I choć widzę go wesołego widzę w jego oczach jakieś zmartwienie brak tego blasku. I choć zranił mnie głęboko jak nikt w życiu żałuję że nie mogę go wysłuchać przytulić. Być chociaż. I zastanawiam się czy narkotyki doszczętnie zjadły mi mózg czy to po prostu znów ta głupia miłość. HB.

hibitch dodano: 23 stycznia 2019

Nigdy nie widziałam nic gorszego niż smutek w jego oczach. I choć widzę go wesołego, widzę w jego oczach jakieś zmartwienie, brak tego blasku. I choć zranił mnie głęboko jak nikt w życiu, żałuję, że nie mogę go wysłuchać, przytulić. Być chociaż. I zastanawiam się czy narkotyki doszczętnie zjadły mi mózg czy to po prostu znów ta głupia miłość. |HB.

Choćby nie wiem co nie pokażę Ci mych uczuć. Jak bardzo boli mnie nasz koniec. Jak co wieczór umieram z drinkiem w dłoni drugą już sypię na kreskę. A Ty śpisz i nie rusza Cię nic. Masz wszystko. Żonę dzieci. Dom. A ja tu umieram nie wiedzieć czemu. To ty mnie zraniłeś. To ty nie odezwałeś się słowem. HB.

hibitch dodano: 22 stycznia 2019

Choćby nie wiem co, nie pokażę Ci mych uczuć. Jak bardzo boli mnie nasz koniec. Jak co wieczór umieram z drinkiem w dłoni, drugą już sypię na kreskę. A Ty śpisz i nie rusza Cię nic. Masz wszystko. Żonę, dzieci. Dom. A ja tu umieram, nie wiedzieć czemu. To ty mnie zraniłeś. To ty nie odezwałeś się słowem. |HB.

Ta chwila... Nasze spojrzenia się spotykają na krótką chwilę. Zieleń naszych oczy miesza się ze sobą ukazując wiele żalu i cierpienia wyrzutów sumienia. To te oczy patrzył na mnie z miłością rozbierały mnie wzrokiem. Te oczy zaćpane zapłakane smutne wesołe czy pijane kochałam. Nadal Cię kocham skarbie. HB.

hibitch dodano: 21 stycznia 2019

Ta chwila... Nasze spojrzenia się spotykają na krótką chwilę. Zieleń naszych oczy miesza się ze sobą ukazując wiele żalu i cierpienia, wyrzutów sumienia. To te oczy patrzył na mnie z miłością, rozbierały mnie wzrokiem. Te oczy zaćpane, zapłakane, smutne, wesołe czy pijane kochałam. Nadal Cię kocham skarbie. |HB.

Kiedy w końcu skończy się ta tęsknota? Kiedy odważę się postawić kropkę przy naszym rozdziale? Nie oszukuj się ani mnie że było idealnie. Że mogło to przetrwać. Wszystkie moje przypuszczenia okazały się prawdą. Za zasłoną kłamstw i narkotykowego odużenia wiedziałam że to niewłaściwe. Że ranię nie tylko siebie ale i tej z którą tak długo kroczysz przez życie. Już wiem jak smakujesz jak moje serce przy Tobie przyśpiesza jak boli kiedy je ranisz. Chciałam mieć Cię za wszelką cenę. Wmawialam sobie że jest dobrze. Że kogoś mam tak drogiego. Niestety tak naprawdę byłam Ciągle sama.  HB.

hibitch dodano: 21 stycznia 2019

Kiedy w końcu skończy się ta tęsknota? Kiedy odważę się postawić kropkę przy naszym rozdziale? Nie oszukuj się ani mnie, że było idealnie. Że mogło to przetrwać. Wszystkie moje przypuszczenia okazały się prawdą. Za zasłoną kłamstw i narkotykowego odużenia, wiedziałam, że to niewłaściwe. Że ranię nie tylko siebie ale i tej z którą tak długo kroczysz przez życie. Już wiem jak smakujesz, jak moje serce przy Tobie przyśpiesza, jak boli kiedy je ranisz. Chciałam mieć Cię za wszelką cenę. Wmawialam sobie, że jest dobrze. Że kogoś mam tak drogiego. Niestety, tak naprawdę byłam Ciągle sama. | HB.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV