głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pozytywnawariatka

Dlaczego przeszłość jest tak dotkliwie obecna w teraźniejszości? Ludzie mówią było minęło  ale to nie działa. Nic nie minęło to wszystko żyje gdzieś głęboko starannie ukryte. Mija tylko czas wszystko inne w nas pozostaje. Wszystko inne nadal istnieje i nadal boli tak samo.”

zakochanawnim dodano: 15 października 2015

Dlaczego przeszłość jest tak dotkliwie obecna w teraźniejszości? Ludzie mówią "było, minęło", ale to nie działa. Nic nie minęło, to wszystko żyje, gdzieś głęboko, starannie ukryte. Mija tylko czas, wszystko inne w nas pozostaje. Wszystko inne nadal istnieje i nadal boli tak samo.”

Chciałabym żebyś zatęsknił za mną tak jak jeszcze za nikim nigdy nie tęskniłeś. Żebyś czytając stare e sms powstrzymywał łzy tak jak ja to robiłam. Żebyś patrząc na zegarek myślał co właśnie robię i gdzie i z kim jestem. Chcę żebyś poczuł ten ból który ja czułam zawsze gdy się do mnie nie odzywałeś. Chcę żeby zabolało Cię to tak jak bolało mnie gdy Ciebie nie było. Chcę żebyś płakał wył z bólu i w głębi duszy krzyczał o pomoc. Chcę tylko żebyś w końcu zrozumiał co ja czułam gdy mnie raniłeś. Po prostu należy Ci się to.

zakochanawnim dodano: 15 października 2015

Chciałabym żebyś zatęsknił za mną, tak jak jeszcze za nikim nigdy nie tęskniłeś. Żebyś czytając stare e-sms powstrzymywał łzy, tak jak ja to robiłam. Żebyś patrząc na zegarek myślał, co właśnie robię, i gdzie i z kim jestem. Chcę żebyś poczuł ten ból, który ja czułam zawsze, gdy się do mnie nie odzywałeś. Chcę żeby zabolało Cię to, tak jak bolało mnie, gdy Ciebie nie było. Chcę żebyś płakał, wył z bólu, i w głębi duszy krzyczał o pomoc. Chcę tylko, żebyś w końcu zrozumiał co ja czułam, gdy mnie raniłeś. Po prostu, należy Ci się to.

To rzeczy które kochamy najbardziej nas niszczą.

zakochanawnim dodano: 15 października 2015

To rzeczy, które kochamy najbardziej nas niszczą.

Myślę o tobie choć nie chcę.

zakochanawnim dodano: 29 kwietnia 2015

Myślę o tobie, choć nie chcę.

 Jak bardzo mnie kochasz?  A ile jest wody w oceanie?  Nieskończoność  A roślin na ziemi?  Nieskończoność.  A ptaków na niebie?  Nieskończoność.  Teraz już wiesz?

zakochanawnim dodano: 29 kwietnia 2015

-Jak bardzo mnie kochasz? -A ile jest wody w oceanie? -Nieskończoność -A roślin na ziemi? -Nieskończoność. -A ptaków na niebie? -Nieskończoność. -Teraz już wiesz?

Dziwne tak wiedzieć że już nic się nie naprawi.

zakochanawnim dodano: 24 kwietnia 2015

Dziwne tak wiedzieć, że już nic się nie naprawi.

Dzięki tobie o wszystkim zapominam. Jesteś najlepszą terapią.

zakochanawnim dodano: 20 luty 2015

Dzięki tobie o wszystkim zapominam. Jesteś najlepszą terapią.

Ja nigdy nie będę tą najważniejszą.

zakochanawnim dodano: 9 listopada 2014

Ja nigdy nie będę tą najważniejszą.

Nie ma Cię przecież cholera! Dlaczego więc czuję oddech Twój na karku? just love

just_love dodano: 28 października 2014

Nie ma Cię przecież, cholera! Dlaczego więc czuję oddech Twój na karku? /just_love

Bądź moją królową na zawsze...

zakochanawnim dodano: 15 września 2014

Bądź moją królową na zawsze...

Tak długo już Cię nie ma w moim życiu...i dlugo tak mój świat zamyka się wokół Twojej osoby. To możliwe kochać tak? Aż krew mnie zalewa wrząca żarliwością! Jak klatka ten stan..złota opleciona ciepłem wspomnień a w tym całym burdelu klucze których szukać nie chcę bo ból ten tak czuć pięknie. I wracasz nagle a nie ma Cię przecież. W milczeniu patrzysz na mnie oddech Twój słyszę też. Cudowna melodia dla moich uszu coś pięknego. I teraz ten nagły trzask rzeczywistości. Głucha cisza pęka z wrzaskiem.  just love

just_love dodano: 10 września 2014

Tak długo już Cię nie ma w moim życiu...i dlugo tak mój świat zamyka się wokół Twojej osoby. To możliwe kochać tak? Aż krew mnie zalewa, wrząca żarliwością! Jak klatka ten stan..złota, opleciona ciepłem wspomnień, a w tym całym burdelu klucze, których szukać nie chcę, bo ból ten tak czuć pięknie. I wracasz nagle, a nie ma Cię przecież. W milczeniu patrzysz na mnie, oddech Twój słyszę też. Cudowna melodia dla moich uszu, coś pięknego. I teraz ten nagły trzask rzeczywistości. Głucha cisza pęka z wrzaskiem. /just_love

Naszła mnie ochota żeby Ci powiedzieć jak bardzo cię kochm i że nie mogę bez ciebie żyć.

zakochanawnim dodano: 2 września 2014

Naszła mnie ochota, żeby Ci powiedzieć jak bardzo cię kochm i że nie mogę bez ciebie żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV