głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika possaj

Jestem w otwartym związku z Rapem. ♥

ramona_23 dodano: 13 luty 2012

Jestem w otwartym związku z Rapem. ♥

ludzie mówią   że jutro Walentynki . Jak dla mnie to tylko wtorek

ramona_23 dodano: 13 luty 2012

ludzie mówią , że jutro Walentynki . Jak dla mnie to tylko wtorek

Rap nie zawsze dawał ukojenie   kiedyś były też prochy .

ramona_23 dodano: 13 luty 2012

Rap nie zawsze dawał ukojenie , kiedyś były też prochy .

stanęła nad jego grobem i zaczęła mówić do marmurowej płyty i zdjęcia młodego  przystojnego chłopaka na niej. do zdjęcia chłopaka  którego niegdyś kochała nad życie  który tak wiele dla niej znaczył. musiało to wyglądać jak scena z jakiegoś taniego dramatu  ale mało obchodziło ją to w tamtej chwili. nie zauważyła kiedy na jej policzkach pojawiły się łzy  płakała wyklinając go za to  że go przy niej nie ma  że gdyby tu był wszystko wyglądałoby inaczej. tęskni za nim  za jego obecnością i choć jest już dobrze  choć poradziła sobie z jego utratą to czasem przychodzą takie momenty kiedy to wszystko wraca. uświadamia sobie  że już nigdy w życiu brązowe oczy nie spojrzą na nią z miłością  a arogancki głos nie powie do niej ' młoda ' . i uwierz  nie ma takiej opcji by zagłuszyć tą pustkę  która pozostała w sercu.

ramona_23 dodano: 13 luty 2012

stanęła nad jego grobem i zaczęła mówić do marmurowej płyty i zdjęcia młodego, przystojnego chłopaka na niej. do zdjęcia chłopaka, którego niegdyś kochała nad życie, który tak wiele dla niej znaczył. musiało to wyglądać jak scena z jakiegoś taniego dramatu, ale mało obchodziło ją to w tamtej chwili. nie zauważyła kiedy na jej policzkach pojawiły się łzy, płakała wyklinając go za to, że go przy niej nie ma, że gdyby tu był wszystko wyglądałoby inaczej. tęskni za nim, za jego obecnością i choć jest już dobrze, choć poradziła sobie z jego utratą to czasem przychodzą takie momenty kiedy to wszystko wraca. uświadamia sobie, że już nigdy w życiu brązowe oczy nie spojrzą na nią z miłością, a arogancki głos nie powie do niej ' młoda ' . i uwierz, nie ma takiej opcji by zagłuszyć tą pustkę, która pozostała w sercu.

Zamiast kupić papierosy wole kupić sobie pomarańcze i iść na plażę xD

ramona_23 dodano: 13 luty 2012

Zamiast kupić papierosy wole kupić sobie pomarańcze i iść na plażę xD

'mała nie przejmuj się  kiedyś znowu wyjdzie słońce

ramona_23 dodano: 12 luty 2012

'mała nie przejmuj się, kiedyś znowu wyjdzie słońce

  magda   my wychodzimy . bedziemy jutro . tylko bez imprez i balaganu   dobrze mamo   przecież ja zawsze grzeczna jestem   dobra   dobra   pa .   ledwo zamknęła drzwi     no siema ludzie   wolna chata   dobra   za 10 minut  d  ramona 23

ramona_23 dodano: 12 luty 2012

- magda , my wychodzimy . bedziemy jutro . tylko bez imprez i balaganu - dobrze mamo , przecież ja zawsze grzeczna jestem - dobra , dobra - pa . [ ledwo zamknęła drzwi ] - no siema ludzie , wolna chata - dobra , za 10 minut ;d /ramona_23

Taa  my nie wyrastamy z marzeń   jak upadamy  to tylko razem !

ramona_23 dodano: 12 luty 2012

Taa, my nie wyrastamy z marzeń - jak upadamy, to tylko razem !

Niekończący się romans na poważnie   Ty i ja  atrakcja  przyjemność zdarzeń

ramona_23 dodano: 12 luty 2012

Niekończący się romans na poważnie - Ty i ja, atrakcja, przyjemność zdarzeń

Jutro tez chce budząc się widzieć twój uśmiech choć pewnie łóżko będzie puste  serce pełne

ramona_23 dodano: 12 luty 2012

Jutro tez chce budząc się widzieć twój uśmiech choć pewnie łóżko będzie puste, serce pełne

zimne Dębowe mocne   dobry rap   unoszący się dym z papierosów   ekipa ♥

ramona_23 dodano: 12 luty 2012

zimne Dębowe mocne , dobry rap , unoszący się dym z papierosów , ekipa ♥

balety ♥

ramona_23 dodano: 12 luty 2012

balety ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć