głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika poranekpoety

Nie mogę więcej mieć już nadziei więc zamykam wszystkie drzwi do których chcesz wejść. Ten rozdział skończył się już nie patrzę wstecz. Zrobiłam wszystko tak jak mogłeś tego chcieć.

aniteensan dodano: 1 tydzień temu

Nie mogę więcej mieć już nadziei, więc, zamykam wszystkie drzwi, do których chcesz wejść. Ten rozdział skończył się, już nie patrzę wstecz. Zrobiłam wszystko, tak jak mogłeś tego chcieć.

Ludzi cierpiących po stracie kogoś bliskiego w żaden sposób nie można pocieszyć. Oni muszą po prostu to przecierpieć.

aniteensan dodano: 1 tydzień temu

Ludzi cierpiących po stracie kogoś bliskiego w żaden sposób nie można pocieszyć. Oni muszą po prostu to przecierpieć.

To to uczucie które mówi Ci że jesteś na właściwym miejscu. To ten dotyk którego tak zachłannie pragnęłaś. To te oczy których tak spazmatycznie szukałaś. To te ręce które tak idealnie pasują do twoich. To ten sam bieg serc i uśmiech który pokochałaś. Głos który wyróżniał się na tle innych. To ten oddech którego Ci tak brakowało. To on był tą częścią układanki którą gdzieś kiedyś zgubiłaś. To on jest twoim powodem dla którego tu jesteś.

aniteensan dodano: 2 tygodnie temu

To to uczucie, które mówi Ci, że jesteś na właściwym miejscu. To ten dotyk, którego tak zachłannie pragnęłaś. To te oczy, których tak spazmatycznie szukałaś. To te ręce, które tak idealnie pasują do twoich. To ten sam bieg serc i uśmiech, który pokochałaś. Głos, który wyróżniał się na tle innych. To ten oddech, którego Ci tak brakowało. To on był tą częścią układanki, którą gdzieś, kiedyś zgubiłaś. To on jest twoim powodem, dla którego tu jesteś.

Kocham Cię. Kłócimy się. Obrażam się na ciebie. Przekrzykuję cię. Denerwuję się i jestem nadto złośliwa. Lubię słuchać że mnie kochasz i lubię też to że zawsze życzysz mi dobrej nocy. Lubię gdy jesteś. Cieszyć się codziennością. Filmami nawet jeśli mi się nie podobają albo nic z nich nie wiem. Lubię leżeć z tobą na łóżku kiedy wpatrujesz się we mnie tymi cudownymi niebieskimi oczami. Lubię kiedy mówisz do mnie słodkimi słówkami kiedy mnie pieścisz dotykasz tak jak nikt inny czule głaszczesz po twarzy całujesz w czoło przelotnie gładzisz mą dłoń. Lubię czuć że jesteśmy razem i czuć że będziemy razem że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed nami.

aniteensan dodano: 2 tygodnie temu

Kocham Cię. Kłócimy się. Obrażam się na ciebie. Przekrzykuję cię. Denerwuję się i jestem nadto złośliwa. Lubię słuchać, że mnie kochasz i lubię też to, że zawsze życzysz mi dobrej nocy. Lubię gdy jesteś. Cieszyć się codziennością. Filmami, nawet jeśli mi się nie podobają, albo nic z nich nie wiem. Lubię leżeć z tobą na łóżku kiedy wpatrujesz się we mnie tymi cudownymi, niebieskimi oczami. Lubię kiedy mówisz do mnie słodkimi słówkami, kiedy mnie pieścisz, dotykasz tak jak nikt inny, czule głaszczesz po twarzy, całujesz w czoło, przelotnie gładzisz mą dłoń. Lubię czuć, że jesteśmy razem i czuć, że będziemy razem, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed nami.

Najbardziej zakłamana kurwa chce pouczać o zasadach! :

aniteensan dodano: 4 października 2016

Najbardziej zakłamana kurwa chce pouczać o zasadach! :)

Zbyt dumna by powiedzieć cześć  zbyt dumna by się odezwać  zbyt słaby by zapomnieć.  pannikt

pannikt dodano: 28 września 2016

Zbyt dumna by powiedzieć "cześć", zbyt dumna by się odezwać - zbyt słaby by zapomnieć. // pannikt

Jeszcze wczoraj to mógłbym się z nią razem zestarzeć  dziś już to nie poszedłbym z nią nawet na kawę.  Planet ANM

pannikt dodano: 19 września 2016

Jeszcze wczoraj to mógłbym się z nią razem zestarzeć, dziś już to nie poszedłbym z nią nawet na kawę. // Planet ANM

Ja wiem jaki jesteś nie chce widzieć Cię więcej.

aniteensan dodano: 18 września 2016

Ja wiem jaki jesteś, nie chce widzieć Cię więcej.

Uwierz mi żałuję wielu rzeczy. Żałuję dziś że jestem szarym zwykłym człowiekiem bez perspektyw. Że porzuciłam jedną pasję dla innej i już w niczym nie jestem świetna. Świetnie że nie posłuchałam Jego kiedy szeptał mi 'rzuć to' bo dziś zostałabym z niczym. Zabrał mi cząstkę życia pasję i sumienie. Zmył na najbliższy czas uśmiech z mojej twarzy w zamian dołożył do niej przeszklone wciąż oczy łzy i zakrwawione usta. Cały mój świat który składał się na Jego osobę ląduje dziś gdzieś w kącie a On jako nieodłączny element mnie zabiera ze Sobą moją duszę zostawiając mnie pustym i przejrzystym jak szkło człowiekiem.

aniteensan dodano: 10 września 2016

Uwierz mi, żałuję wielu rzeczy. Żałuję dziś, że jestem szarym, zwykłym człowiekiem bez perspektyw. Że porzuciłam jedną pasję dla innej i już w niczym nie jestem świetna. Świetnie, że nie posłuchałam Jego kiedy szeptał mi 'rzuć to' bo dziś zostałabym z niczym. Zabrał mi cząstkę życia, pasję i sumienie. Zmył na najbliższy czas uśmiech z mojej twarzy, w zamian dołożył do niej przeszklone wciąż oczy, łzy i zakrwawione usta. Cały mój świat, który składał się na Jego osobę ląduje dziś gdzieś w kącie, a On jako nieodłączny element mnie, zabiera ze Sobą moją duszę, zostawiając mnie, pustym i przejrzystym jak szkło człowiekiem.

SŁOWA RANIĄ BARDZIEJ NIŻ COKOLWIEK ...... ZWŁASZCZA OD OSÓB KTÓRE JAKIŚ CZAS TEMU MOŻNA BYŁO NAZWAĆ PRZYJACIÓŁMI ..... PIERDOLONA RASA LUDZKA

aniteensan dodano: 10 września 2016

SŁOWA RANIĄ BARDZIEJ NIŻ COKOLWIEK ...... ZWŁASZCZA OD OSÓB KTÓRE JAKIŚ CZAS TEMU MOŻNA BYŁO NAZWAĆ PRZYJACIÓŁMI ..... PIERDOLONA RASA LUDZKA

 I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości  czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą

pannikt dodano: 15 sierpnia 2016

"I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą"

Bo widzi pan ja budzę się rano obok niego i szeptem milczę mu do ucha siebie. Chociaż czasami chciałabym mu to wykrzyczeć.Ale potem zastanawiam się: po co? On i tak słyszy to milczenie. On zawsze dokładnie wie co chce mu powiedzieć. Nawet wtedy gdy milczę. Czasami wydaje mi się że nawet uśmiecha się we śnie gdy tak na niego patrzę oparta na łokciu. I jestem pewna że w tym momencie w swoim śnie delikatnie ociera mi łzy. Bo widzi pan ja jestem bardzo szczęśliwa kobietą. Jestem największą szczęściarą jaką znam.

aniteensan dodano: 14 sierpnia 2016

Bo widzi pan, ja budzę się rano obok niego i szeptem milczę mu do ucha siebie. Chociaż czasami chciałabym mu to wykrzyczeć.Ale potem zastanawiam się: po co? On i tak słyszy to milczenie. On zawsze dokładnie wie, co chce mu powiedzieć. Nawet wtedy, gdy milczę. Czasami wydaje mi się, że nawet uśmiecha się we śnie, gdy tak na niego patrzę oparta na łokciu. I jestem pewna, że w tym momencie w swoim śnie delikatnie ociera mi łzy. Bo widzi pan, ja jestem bardzo szczęśliwa kobietą. Jestem największą szczęściarą, jaką znam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV