głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika poranekpoety

Zastanawiam się co robisz i czy nie chcesz uciec stąd krzyczę że Cię kocham ale nie wiem czy to już nie błąd.

aniteensan dodano: 4 listopada 2016

Zastanawiam się co robisz i czy nie chcesz uciec stąd, krzyczę, że Cię kocham, ale nie wiem czy to już nie błąd.

Jestem Twoją ambicją ale musisz kontrolować mnie bo chciałbym wziąć wszystko.

aniteensan dodano: 4 listopada 2016

Jestem Twoją ambicją, ale musisz kontrolować mnie, bo chciałbym wziąć wszystko.

Wieloletnia przyjaźń także jest miłością  i to pełniejszą niż każda inna.

aniteensan dodano: 2 listopada 2016

Wieloletnia przyjaźń także jest miłością - i to pełniejszą niż każda inna.

Psychologowie twierdzą że osoba która potrafi pierwsza przeprosić jest tą odważniejszą. Osoba która pierwsza wybacza jest silniejszą. A osoba która zapomina jest najszczęśliwszą.

aniteensan dodano: 30 października 2016

Psychologowie twierdzą, że osoba, która potrafi pierwsza przeprosić jest tą odważniejszą. Osoba, która pierwsza wybacza jest silniejszą. A osoba, która zapomina, jest najszczęśliwszą.

Niektórzy faceci sprawiają że kobiety płaczą inni że nie śpią po nocach. Są też tacy którzy sprawiają że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać to są Ci właściwi.

aniteensan dodano: 30 października 2016

Niektórzy faceci sprawiają, że kobiety płaczą, inni że nie śpią po nocach. Są też tacy którzy sprawiają, że kobiety nie mogą przestać się uśmiechać- to są Ci właściwi.

Nie mogę więcej mieć już nadziei więc zamykam wszystkie drzwi do których chcesz wejść. Ten rozdział skończył się już nie patrzę wstecz. Zrobiłam wszystko tak jak mogłeś tego chcieć.

aniteensan dodano: 15 października 2016

Nie mogę więcej mieć już nadziei, więc, zamykam wszystkie drzwi, do których chcesz wejść. Ten rozdział skończył się, już nie patrzę wstecz. Zrobiłam wszystko, tak jak mogłeś tego chcieć.

Ludzi cierpiących po stracie kogoś bliskiego w żaden sposób nie można pocieszyć. Oni muszą po prostu to przecierpieć.

aniteensan dodano: 15 października 2016

Ludzi cierpiących po stracie kogoś bliskiego w żaden sposób nie można pocieszyć. Oni muszą po prostu to przecierpieć.

To to uczucie które mówi Ci że jesteś na właściwym miejscu. To ten dotyk którego tak zachłannie pragnęłaś. To te oczy których tak spazmatycznie szukałaś. To te ręce które tak idealnie pasują do twoich. To ten sam bieg serc i uśmiech który pokochałaś. Głos który wyróżniał się na tle innych. To ten oddech którego Ci tak brakowało. To on był tą częścią układanki którą gdzieś kiedyś zgubiłaś. To on jest twoim powodem dla którego tu jesteś.

aniteensan dodano: 12 października 2016

To to uczucie, które mówi Ci, że jesteś na właściwym miejscu. To ten dotyk, którego tak zachłannie pragnęłaś. To te oczy, których tak spazmatycznie szukałaś. To te ręce, które tak idealnie pasują do twoich. To ten sam bieg serc i uśmiech, który pokochałaś. Głos, który wyróżniał się na tle innych. To ten oddech, którego Ci tak brakowało. To on był tą częścią układanki, którą gdzieś, kiedyś zgubiłaś. To on jest twoim powodem, dla którego tu jesteś.

Kocham Cię. Kłócimy się. Obrażam się na ciebie. Przekrzykuję cię. Denerwuję się i jestem nadto złośliwa. Lubię słuchać że mnie kochasz i lubię też to że zawsze życzysz mi dobrej nocy. Lubię gdy jesteś. Cieszyć się codziennością. Filmami nawet jeśli mi się nie podobają albo nic z nich nie wiem. Lubię leżeć z tobą na łóżku kiedy wpatrujesz się we mnie tymi cudownymi niebieskimi oczami. Lubię kiedy mówisz do mnie słodkimi słówkami kiedy mnie pieścisz dotykasz tak jak nikt inny czule głaszczesz po twarzy całujesz w czoło przelotnie gładzisz mą dłoń. Lubię czuć że jesteśmy razem i czuć że będziemy razem że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed nami.

aniteensan dodano: 12 października 2016

Kocham Cię. Kłócimy się. Obrażam się na ciebie. Przekrzykuję cię. Denerwuję się i jestem nadto złośliwa. Lubię słuchać, że mnie kochasz i lubię też to, że zawsze życzysz mi dobrej nocy. Lubię gdy jesteś. Cieszyć się codziennością. Filmami, nawet jeśli mi się nie podobają, albo nic z nich nie wiem. Lubię leżeć z tobą na łóżku kiedy wpatrujesz się we mnie tymi cudownymi, niebieskimi oczami. Lubię kiedy mówisz do mnie słodkimi słówkami, kiedy mnie pieścisz, dotykasz tak jak nikt inny, czule głaszczesz po twarzy, całujesz w czoło, przelotnie gładzisz mą dłoń. Lubię czuć, że jesteśmy razem i czuć, że będziemy razem, że wszystko co najlepsze jest jeszcze przed nami.

Najbardziej zakłamana kurwa chce pouczać o zasadach! :

aniteensan dodano: 4 października 2016

Najbardziej zakłamana kurwa chce pouczać o zasadach! :)

Zbyt dumna by powiedzieć cześć  zbyt dumna by się odezwać  zbyt słaby by zapomnieć.  pannikt

pannikt dodano: 28 września 2016

Zbyt dumna by powiedzieć "cześć", zbyt dumna by się odezwać - zbyt słaby by zapomnieć. // pannikt

Jeszcze wczoraj to mógłbym się z nią razem zestarzeć  dziś już to nie poszedłbym z nią nawet na kawę.  Planet ANM

pannikt dodano: 19 września 2016

Jeszcze wczoraj to mógłbym się z nią razem zestarzeć, dziś już to nie poszedłbym z nią nawet na kawę. // Planet ANM

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV