głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika popielniczka

nie wiem czy jeszcze żyję. nie wiem czy powinnam próbować żyć.

ognistowlosa dodano: 9 lipca 2017

nie wiem, czy jeszcze żyję. nie wiem, czy powinnam próbować żyć.

'People i should love  I hate ... '

ognistowlosa dodano: 5 lipca 2015

'People i should love - I hate(...)'

w spokoju umieranie w ciszy zapomnienie amen.

smile93 dodano: 1 lipca 2015

w spokoju umieranie w ciszy zapomnienie amen.

Oh miło mi Cię poznać! Co chcesz o mnie wiedzieć? Powiem Ci w skrócie. Niekochana obojętna niezgrabna beznadziejna. Nie nie. Nie zawsze stałam się tą osobą stosunkowo niedawno.

ognistowlosa dodano: 18 czerwca 2015

Oh, miło mi Cię poznać! Co chcesz o mnie wiedzieć? Powiem Ci w skrócie. Niekochana, obojętna, niezgrabna, beznadziejna. Nie, nie. Nie zawsze, stałam się tą osobą stosunkowo niedawno.

Osuwam się w przepaść palce ześlizgują się z chropowatej krawędzi. Nie widzę Cię. Nie czuję Cię. Zbyt długo czekałam na Twoją wyciągniętą dłoń. Zbyt długo ufałam samej sobie.

ognistowlosa dodano: 18 czerwca 2015

Osuwam się w przepaść, palce ześlizgują się z chropowatej krawędzi. Nie widzę Cię. Nie czuję Cię. Zbyt długo czekałam na Twoją wyciągniętą dłoń. Zbyt długo ufałam samej sobie.

naucz się ze mną rozmawiać naucz się od nowa. od podstaw.

ognistowlosa dodano: 13 kwietnia 2015

naucz się ze mną rozmawiać, naucz się od nowa. od podstaw.

Chciałabym móc wyjść iść przed siebie. Wdychać zimne lekko zanieczyszczone powietrze. Nie patrzeć za siebie po prostu iść. Równym tempem stawiać kroki w namokłej ziemi. Chłonąć wzrokiem otaczający mnie widok zbliżające się lasy. Nie akompaniować sobie muzyką odtwarzaną z podstarzałego już telefonu zapomnieć o słuchawkach po prostu iść. Nie musieć udawać radości smutku nie musieć nikogo grać. Obserwować ciemniejące niebo ale nie zatrzymywać się. Po prostu iść iść przez całą wieczność dopóki nogom nie zabraknie sił.

ognistowlosa dodano: 6 luty 2015

Chciałabym móc wyjść, iść przed siebie. Wdychać zimne, lekko zanieczyszczone powietrze. Nie patrzeć za siebie, po prostu iść. Równym tempem stawiać kroki w namokłej ziemi. Chłonąć wzrokiem otaczający mnie widok, zbliżające się lasy. Nie akompaniować sobie muzyką, odtwarzaną z podstarzałego już telefonu, zapomnieć o słuchawkach, po prostu iść. Nie musieć udawać radości, smutku, nie musieć nikogo grać. Obserwować ciemniejące niebo, ale nie zatrzymywać się. Po prostu iść, iść przez całą wieczność, dopóki nogom nie zabraknie sił.

czterdzieści pięć dni tyle dzieli mnie od prawdziwego chaosu.

ognistowlosa dodano: 6 luty 2015

czterdzieści pięć dni, tyle dzieli mnie od prawdziwego chaosu.

już dość dość oszukiwania samej siebie. obłuda mi się przejadła. wciąż uciekam przed prawdą najpierw umieszczam ją tutaj tuż potem usuwam. wiem że nie mam podstaw by bać się do tego stopnia. to irracjonalne ale mimo wszystko strach przed byciem rozszyfrowaną przez znajomych opanował mnie całkowicie już jakiś czas temu. ale koniec nigdy więcej pozbywania się własnych uczuć szczególnie gdy przeistoczą się w wirtualne wspomnienie.

ognistowlosa dodano: 6 luty 2015

już dość, dość oszukiwania samej siebie. obłuda mi się przejadła. wciąż uciekam przed prawdą, najpierw umieszczam ją tutaj, tuż potem usuwam. wiem, że nie mam podstaw, by bać się do tego stopnia. to irracjonalne, ale mimo wszystko strach przed byciem rozszyfrowaną przez znajomych opanował mnie całkowicie już jakiś czas temu. ale koniec, nigdy więcej pozbywania się własnych uczuć, szczególnie, gdy przeistoczą się w wirtualne wspomnienie.

do zobaczenia kocham Cię.

ognistowlosa dodano: 29 stycznia 2015

do zobaczenia, kocham Cię.

tak łatwo jest się pogubić tak trudno myśleć racjonalnie.

ognistowlosa dodano: 28 stycznia 2015

tak łatwo jest się pogubić, tak trudno myśleć racjonalnie.

'It's better to feel pain than nothing at all'

ognistowlosa dodano: 28 stycznia 2015

'It's better to feel pain, than nothing at all'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV