głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pomaranczaaaa

Moja głowa to najlepsze miejsce na popis dla bólu. Skubany właśnie tam czuje się swobodnie. Za swój pokaz owacje dostaje. Od serca komór od płuc i od oddechu. Od spojrzeń moich nawet od słuchu. W artykule czytałam: można w tęsknocie afirmacje odnaleźć. Ja nie widzę nic poza bojaźliwym dłoni i warg smutnym drganiem. just love.

just_love dodano: wczoraj o 23:31

Moja głowa to najlepsze miejsce na popis dla bólu. Skubany właśnie tam czuje się swobodnie. Za swój pokaz owacje dostaje. Od serca komór, od płuc i od oddechu. Od spojrzeń moich nawet, od słuchu. W artykule czytałam: można w tęsknocie afirmacje odnaleźć. Ja nie widzę nic, poza bojaźliwym dłoni i warg smutnym drganiem. /just_love.

Mogłabym Twoje ramiona rysować nocnym marzeniem wokół moich własnych. Twoje oczy mogłabym w lustrze zamiast swoich własnych widzieć. Tak chciałabym... Zauważyć kolor tęczówek chociaż je znam ale może zmieniło się coś... Uśmiechu Twój szczery kształt mogłabym znać...Ale Ty widziałeś masę strat. Widziałeś masę strat dobrze to znam. just love.

just_love dodano: 1 tydzień temu

Mogłabym Twoje ramiona rysować nocnym marzeniem wokół moich własnych. Twoje oczy mogłabym w lustrze, zamiast swoich własnych, widzieć. Tak chciałabym... Zauważyć kolor tęczówek, chociaż je znam, ale może zmieniło się coś... Uśmiechu Twój szczery kształt mogłabym znać...Ale Ty widziałeś masę strat. Widziałeś masę strat, dobrze to znam. /just_love.

Ważne jest to czy w ogóle będziemy mieli odwagę zacząć czy podejmiemy decyzję czy powiemy tak i zrobimy pierwszy krok. Ważne jest czy wytrwamy czy nie odpuścimy czy nie powiemy sobie dość  czy nie poddamy się w połowie czy nie pozwolimy by wewnętrzna słabość nas zabiła. Ważny jest cel i jego zdobycie sięgnięcie po nagrodę zajęcie miejsca na podium. Ważna jest ta radość satysfakcja poczucie własnej wartości. Ważny jest efekt naszej pracy. Fakt że się udało że wygraliśmy. Że potrafimy walczyć. yezoo

yezoo dodano: 2 tygodnie temu

Ważne jest to czy w ogóle będziemy mieli odwagę zacząć, czy podejmiemy decyzję, czy powiemy "tak" i zrobimy pierwszy krok. Ważne jest, czy wytrwamy, czy nie odpuścimy, czy nie powiemy sobie "dość", czy nie poddamy się w połowie, czy nie pozwolimy by wewnętrzna słabość nas zabiła. Ważny jest cel i jego zdobycie, sięgnięcie po nagrodę, zajęcie miejsca na podium. Ważna jest ta radość, satysfakcja, poczucie własnej wartości. Ważny jest efekt naszej pracy. Fakt, że się udało, że wygraliśmy. Że potrafimy walczyć. [yezoo ]

Leżysz...leży miłość i ja.  Iza Kowalewska.

just_love dodano: 14 czerwca 2020

Leżysz...leży miłość i ja. / Iza Kowalewska.

Chociaż krzykiem mnie otul nawet najgorszym wrzaskiem i ciało moje porwij bluzg potokiem możesz. Proszę nie zostawiaj mnie na pastwę ciszy dobrej na pastwę nocy cichej i dobrej. Ona zna mnie dobrze ja ją znam za dobrze. Moje serce nie będzie potrafiło się jej oprzeć. Zatrzymaj planetę inaczej nigdzie już nie dotrę. just love.

just_love dodano: 9 czerwca 2020

Chociaż krzykiem mnie otul, nawet najgorszym wrzaskiem, i ciało moje porwij bluzg potokiem, możesz. Proszę nie zostawiaj mnie na pastwę ciszy dobrej, na pastwę nocy cichej i dobrej. Ona zna mnie dobrze, ja ją znam za dobrze. Moje serce nie będzie potrafiło się jej oprzeć. Zatrzymaj planetę, inaczej nigdzie już nie dotrę. /just_love.

Zwróć mi wszystkie noce i policzone gwiazdy wszystkie poranki i otwarcie powiek. Chcę z powrotem każdą oddaną porę roku niezliczone kroki do Ciebie każdy kilometr. Zabieram słowa dotyk dzielony oddech. Wszystko co Tobie oddałam. just love

just_love dodano: 8 czerwca 2020

Zwróć mi wszystkie noce i policzone gwiazdy, wszystkie poranki i otwarcie powiek. Chcę z powrotem każdą oddaną porę roku, niezliczone kroki do Ciebie, każdy kilometr. Zabieram słowa, dotyk, dzielony oddech. Wszystko, co Tobie oddałam. /just_love

Ust moich dotyka teraz szkło zimne i zgryziony mój język w moje oczy patrzą moje własne kiedy w lustro popatrzę. I mówię do siebie głosem oszalałym i dłonie szalenie ściskają zgarbione ramiona. Przed sobą samą uciekam samą siebie karcę i śpiewam kołysanki żeby uśpić serce  jedyne czego opanować nie mogę. Bo łzy obetrę rozgrzeję ciało szepnę tylko to serce... Oddane połatane wciąż bijące rozrywa mnie moje własne serce. just love

just_love dodano: 6 czerwca 2020

Ust moich dotyka teraz szkło zimne i zgryziony mój język, w moje oczy patrzą moje własne, kiedy w lustro popatrzę. I mówię do siebie głosem oszalałym i dłonie szalenie ściskają zgarbione ramiona. Przed sobą samą uciekam, samą siebie karcę i śpiewam kołysanki, żeby uśpić serce - jedyne, czego opanować nie mogę. Bo łzy obetrę, rozgrzeję ciało, szepnę, tylko to serce... Oddane, połatane, wciąż bijące, rozrywa mnie moje własne serce. /just_love

Jak wiele takich okresów może mieć kobieta? Oddałam mu wszystkie. Urodziny moich przyjaciół urodziny moich rodziców wakacje też... Nie musisz mnie żałować nawet jeśli od początku byłam godna pożałowania. just love.

just_love dodano: 3 czerwca 2020

Jak wiele takich okresów może mieć kobieta? Oddałam mu wszystkie. Urodziny moich przyjaciół, urodziny moich rodziców,wakacje też... Nie musisz mnie żałować, nawet jeśli od początku byłam godna pożałowania. /just_love.

Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc nic mi nie jest  Twoje zapomniane koszule jak chłopcu składałam. Minęło trochę czasu zanim zapłakałam. Jesteś płonącym we mnie ogniem. Minęło trochę czasu zanim zrozumiałam... ten ogień wszystko wokół spala. Mówiłam: nic mi nie jest. Popiołem się stalam. just love

just_love dodano: 2 czerwca 2020

Jak tęskny wzrok poety za widokiem fontanny... Tak naiwne jest dziecko wewnątrz mnie. Wciąż nie mogło uwierzyć, że odszedłeś. Tak naiwna jestem. Ludziom mówiąc "nic mi nie jest" Twoje zapomniane koszule jak chłopcu składałam. Minęło trochę czasu, zanim zapłakałam. Jesteś płonącym we mnie ogniem. Minęło trochę czasu, zanim zrozumiałam... ten ogień wszystko wokół spala. Mówiłam: nic mi nie jest. Popiołem się stalam. just_love

Nie bez powodu język mi się plącze i ręce moje drżą nie bez powodu. Moje pierwsze kroki niewypowiedziane słowa... Jesteś moim niedoświadczeniem którego wystrzegam się od samych oczu. Ale kiedy płonąłem w otchłani płomieni nigdy o Tobie nie zapomniałem. Sinan.

just_love dodano: 2 czerwca 2020

Nie bez powodu język mi się plącze i ręce moje drżą nie bez powodu. Moje pierwsze kroki, niewypowiedziane słowa... Jesteś moim niedoświadczeniem, którego wystrzegam się od samych oczu. Ale kiedy płonąłem w otchłani płomieni nigdy o Tobie nie zapomniałem. /Sinan.

Jesteś jak piórko na wietrze. Jak możesz stawiać opór wiatrowi? Unknown

just_love dodano: 2 czerwca 2020

Jesteś jak piórko na wietrze. Jak możesz stawiać opór wiatrowi? /Unknown

Pytanie do Ciebie mam. Czy ten gwiazd blask wciąż to samo wrażenie ma? Pytania dwa. Czy w niebo patrzysz tak jakbym ja pod nim szła? just love.

just_love dodano: 31 maja 2020

Pytanie do Ciebie mam. Czy ten gwiazd blask wciąż to samo wrażenie ma? Pytania dwa. Czy w niebo patrzysz tak, jakbym ja pod nim szła? /just_love.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV