głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pierdolnij_smajla

Na błędach uczymy się tylko wtedy  kiedy zaczynają boleć.

natlokmysli dodano: 29 lipca 2012

Na błędach uczymy się tylko wtedy, kiedy zaczynają boleć.

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata  chciałabym dać Ci umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś  jak ważny dla mnie jesteś.

natlokmysli dodano: 29 lipca 2012

Gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym dać Ci umiejętność patrzenia moimi oczami. Wtedy zauważyłbyś, jak ważny dla mnie jesteś.

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość  by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw.

natlokmysli dodano: 29 lipca 2012

Takie jest już życie. Śmiejemy się by potem zalewać się łzami. Wywołujemy zazdrość, by potem zazdrościć. Kłamiemy by potem słuchać kłamstw.

wiesz  że co noc płaczę . widzisz spuchnięte powieki . spierzchnięte wargi . to nic  że pocięłam sobie ręce . to nic  że sobie nie radzę . straciłam Ciebie i już nic się nie liczy.

natlokmysli dodano: 29 lipca 2012

wiesz, że co noc płaczę . widzisz spuchnięte powieki . spierzchnięte wargi . to nic, że pocięłam sobie ręce . to nic, że sobie nie radzę . straciłam Ciebie i już nic się nie liczy.

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką  jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku   mam prawo do łez.

natlokmysli dodano: 29 lipca 2012

lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem. lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach. lubię być optymistką, jednak też czasem potrzebuję odpocząć. mam prawo do smutku , mam prawo do łez.

Ogólnie jest zajebiście  tylko w szczegółach tkwi beznadzieja.

kuuurdemole dodano: 25 lipca 2012

Ogólnie jest zajebiście, tylko w szczegółach tkwi beznadzieja.

przybliż się  chcę Ci powiedzieć coś na usta.

kuuurdemole dodano: 25 lipca 2012

przybliż się- chcę Ci powiedzieć coś na usta.

dokladnie teksty kuuurdemole dodał komentarz: dokladnie do wpisu 25 lipca 2012
Do zrobienia smutnej miny potrzeba użycia 42 mięśni  do pokazania środkowego palca   tylko 7 .

misiaczek33394 dodano: 23 lipca 2012

Do zrobienia smutnej miny potrzeba użycia 42 mięśni, do pokazania środkowego palca - tylko 7 .

Może gdyby nie ludzie już dawno bylibyśmy razem ♥ .

misiaczek33394 dodano: 23 lipca 2012

Może gdyby nie ludzie już dawno bylibyśmy razem ♥ .

bałam się miłości którą On chciał mi dać.    691 .

misiaczek33394 dodano: 23 lipca 2012

bałam się miłości którą On chciał mi dać. || 691 .

każdy przejeżdżający samochód powodował nieznośną chęć rzucenia się pod koła.

misiaczek33394 dodano: 23 lipca 2012

każdy przejeżdżający samochód powodował nieznośną chęć rzucenia się pod koła.
Autor cytatu: 691

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć