 |
Koniec z czekaniem. Zawsze na coś czekamy. Na jutro, na weekend, na wakacje. Czekamy na telefon, sms, e-mail, wiadomość.
Czekamy aż coś się wydarzy. Czekamy na coś. Starczy już tego.
Nie mam zamiaru spędzać życia czekając.
Życie jest tu i teraz, i mam zamiar wykorzystać każdą chwilę :)
|
|
 |
Choć chciałabyś być czasem kobietą spokojną, nie mającą pretensji i szczęśliwie funkcjonującą w społeczeństwie, to czasem się nie da. Głupie hormony szaleją i podpowiadają Ci szeptem, że coś jest nie tak. I sama się męczysz, bo nikomu nie powiesz, żeby nie wyjść na histeryczkę.
|
|
 |
Na jego widok motyle w moim brzuchu wyprawiają sobie dyskotekę.
|
|
 |
"Zaraz go zajebie. Tylko wypiję kawę."
|
|
 |
"Nie żałuj, nigdy nie żałuj, że mogłeś coś zrobić w życiu, a tego nie zrobiłeś.
Nie zrobiłeś, bo nie mogłeś."
|
|
 |
Widzę przyszłość. Jest tam, już gotowa, na ulicy, zaledwie trochę bledsza niż teraźniejszość. Czego potrzebuje, żeby się zrealizować?
|
|
 |
' Do kobiety trzeba się pofatygować... tak? Potem patrzysz jej w oczy... przysuwasz się... tak? Tylko troszeczkę a najlepiej prawie do końca... potem czekasz aż ona się też troszeczkę przysunie... prawdaż? Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają... A potem po prostu jej mówisz jak bardzo jej nienawidzisz. ' : D
|
|
 |
czasem chcę porozmawiać ale bez oddźwięku.
|
|
 |
słuchawki zawsze będą splątane, herbata
za gorąca, a facet nie ten
|
|
 |
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach.
|
|
 |
Bo co to za impreza bez przypału?x3/co.cie.to
|
|
|
|