głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika perfekcyjniedoskonala

Zawsze pokazywał się z papierosem. Z kapturem na głowie spod którego wystawały czarne kosmyki. Kroczył przez miasto budząc strach w mieszkańcach. Każdy wiedział że za paskiem zawsze czarnych porwanych jeansów skrywał pistolet.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Zawsze pokazywał się z papierosem. Z kapturem na głowie, spod którego wystawały czarne kosmyki. Kroczył przez miasto, budząc strach w mieszkańcach. Każdy wiedział, że za paskiem zawsze czarnych, porwanych jeansów skrywał pistolet.

złakniona Ciebie jak słodyczy poszukuję Twojej dłoni…  parując przylegam do zimnych ścian prosząc byś napisał we mnie jak bardzo tęsknisz…  byś przyrzekł że nie zapomnisz a raczej nie potrafisz  może nie chcesz zapomnieć  nie pozwalając bym uleciała niepostrzeżenie z Twoich dłoni obiecując obejmij mnie zamień parę w szron…  obiecaj że znów stopimy się wzajemnie jak wosk połączony w jedno…

ten32 dodano: 5 marca 2018

złakniona Ciebie jak słodyczy poszukuję Twojej dłoni… parując przylegam do zimnych ścian prosząc byś napisał we mnie jak bardzo tęsknisz… byś przyrzekł że nie zapomnisz a raczej nie potrafisz może nie chcesz zapomnieć nie pozwalając bym uleciała niepostrzeżenie z Twoich dłoni obiecując, obejmij mnie zamień parę w szron… obiecaj że znów stopimy się wzajemnie jak wosk połączony w jedno…

Może kiedyś zrozumiesz że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło.

dotknij mnie tam gdzie kończy się przyzwoitość a zaczyna pożądanie a ja pod twoimi palcami  ożyję i stanę się ogniem  nie czekaj zuchwale przerzuć mnie przez biodro odświętnie wystrojone zedrzyj kwiecistą suknię i rozsyp w pościeli włosy niech pachną bezwstydną miłością

ten32 dodano: 5 marca 2018

dotknij mnie tam gdzie kończy się przyzwoitość a zaczyna pożądanie a ja pod twoimi palcami ożyję i stanę się ogniem nie czekaj zuchwale przerzuć mnie przez biodro odświętnie wystrojone zedrzyj kwiecistą suknię i rozsyp w pościeli włosy niech pachną bezwstydną miłością

Lubię kiedy kobieta omdlewa w objęciu  kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu  gdy jej oczy zachodzą mgłą twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie.  Lubię kiedy ją rozkosz i żądza oniemi  gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi  gdy krótkim urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem.  I lubię ten wstyd co się kobiecie zabrania przyznać że czuje rozkosz że moc pożądania zwalcza ją a sycenie żądzy oszalenia  gdy szuka ust a lęka się słów i spojrzenia.  Lubię to  i tę chwilę lubię gdy koło mnie wyczerpana zmęczona leży nieprzytomnie  a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Lubię, kiedy kobieta omdlewa w objęciu, kiedy w lubieżnym zwisa przez ramię przegięciu, gdy jej oczy zachodzą mgłą, twarz cała blednie i wargi się wilgotne rozchylą bezwiednie. Lubię, kiedy ją rozkosz i żądza oniemi, gdy wpija się w ramiona palcami drżącemi, gdy krótkim, urywanym oddycha oddechem i oddaje się cała z mdlejącym uśmiechem. I lubię ten wstyd, co się kobiecie zabrania przyznać, że czuje rozkosz, że moc pożądania zwalcza ją, a sycenie żądzy oszalenia, gdy szuka ust, a lęka się słów i spojrzenia. Lubię to - i tę chwilę lubię, gdy koło mnie wyczerpana, zmęczona leży nieprzytomnie, a myśl moja już od niej wybiega skrzydlata w nieskończone przestrzenie nieziemskiego świata.

Potrzebuję Cię tu jak powietrza.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Potrzebuję Cię tu jak powietrza.

Powinieneś być tu ze mna a jesteś tysiące kilometrów stąd.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Powinieneś być tu ze mna, a jesteś tysiące kilometrów stąd.

Pożądanie sprawia że czujemy się atrakcyjni więc pożądajmy się cały czas.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Pożądanie sprawia, że czujemy się atrakcyjni, więc pożądajmy się cały czas.

Do you remember me?  To ja skurwysyn który nie umiał Cię kochać..

ten32 dodano: 5 marca 2018

Do you remember me? To ja, skurwysyn, który nie umiał Cię kochać..

Kochać to niszczyć a być kochatym to zostać zniszczonym.  I otwierasz oczy przestajesz już płakać..  Moje palce suną po Twych skroniach nos muska skórę na szyi a usta plotą garść komplementów otulając Twoją duszę.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Kochać to niszczyć, a być kochatym-to zostać zniszczonym. I otwierasz oczy, przestajesz już płakać.. Moje palce suną po Twych skroniach, nos muska skórę na szyi, a usta plotą garść komplementów otulając Twoją duszę.

Nie będę Cię pieścić ani kochać..  Nie będę Cię szanować i czcić..  Będę jedynie wspominać wspominać dni kiedy było normalnie wiesz?

ten32 dodano: 5 marca 2018

Nie będę Cię pieścić, ani kochać.. Nie będę Cię szanować i czcić.. Będę jedynie wspominać-wspominać dni, kiedy było normalnie, wiesz?

Wyrwany z piekła  Jestem tam gdzie nikt nigdy jeszcze nie był... Przekroczyłem bramy piekieł a teraz żądze i panuje nad chaosem w Twojej głowie.

ten32 dodano: 5 marca 2018

Wyrwany z piekła Jestem tam, gdzie nikt nigdy jeszcze nie był... Przekroczyłem bramy piekieł, a teraz żądze i panuje nad chaosem w Twojej głowie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV