głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika perfekcyjniedoskonala

Dzień bez oka­zywa­nia czułości ukocha­nej oso­bie to dzień stracony. Nie mar­nujmy życia na oka­zywa­nie obojętności i niechęci gdyż żaden dzień się nie powtórzy.....♥ ♥

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Dzień bez oka­zywa­nia czułości ukocha­nej oso­bie to dzień stracony. Nie mar­nujmy życia na oka­zywa­nie obojętności i niechęci, gdyż żaden dzień się nie powtórzy.....♥ ♥

Mu­zyka... dla niektórych jest wy­pełnieniem ciszy  a dla in­nych wy­pełnieniem duszy....     ♥ ♥ ♥

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Mu­zyka... dla niektórych jest wy­pełnieniem ciszy, a dla in­nych wy­pełnieniem duszy.... ♥ ♥ ♥

Dwoje nas  A zabrakło słów  Jeden szept Wszystko zmienić mógł  Nawet nie wiesz jak Bardzo to boli.  Pusty dom  Choć otwarte drzwi  Dość już mam Niepewności chwil  W samotności dni  Czekania do woli. Nawet telefon milczy... Tak bez słów Nie odchodzi się ..

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Dwoje nas, A zabrakło słów, Jeden szept Wszystko zmienić mógł, Nawet nie wiesz jak Bardzo to boli. Pusty dom, Choć otwarte drzwi, Dość już mam Niepewności chwil, W samotności dni, Czekania do woli. Nawet telefon milczy... Tak bez słów Nie odchodzi się ..

Zabrakło słów .....♥Oby nig­dy nie zab­rakło Ci cza­su...i słów....  na okazanie uczuć

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Zabrakło słów .....♥Oby nig­dy nie zab­rakło Ci cza­su...i słów.... na okazanie uczuć

Gdy bliskiej nam osobie  dzieje się jej coś złego....  czu­jesz że tra­cisz cząstkę siebie...  czu­jesz że to wszys­tko dzielisz z nią pół na pół

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Gdy bliskiej nam osobie dzieje się jej coś złego.... czu­jesz,że tra­cisz cząstkę siebie... czu­jesz, że to wszys­tko dzielisz z nią pół na pół

CHCIAŁBYM Dostać na własność twoje dłonie  ich dotyk niecierpliwie gorący  pod którym znów ciało zapłonie w spazmie gwałtownym i drżącym.  Posiąść na zawsze twoje usta zaborcze zachłanne mnie głodne. Niech moim nie grozi już pustka i noce samotnością chłodne.   Pojmać w niewolę twoje oczy  poczuć jak drży pode mną ziemia... Owinąć się tobą otoczyć i zostać. Po kres zapomnienia.

ten32 dodano: 1 tydzień temu

CHCIAŁBYM-Dostać na własność twoje dłonie, ich dotyk niecierpliwie gorący, pod którym znów ciało zapłonie w spazmie gwałtownym i drżącym. Posiąść na zawsze twoje usta zaborcze, zachłanne, mnie głodne. Niech moim nie grozi już pustka i noce samotnością chłodne. Pojmać w niewolę twoje oczy, poczuć jak drży pode mną ziemia... Owinąć się tobą, otoczyć i zostać. Po kres zapomnienia.

Nawet jeśli jesteś daleko...nawet jeśli nie mogę pokonać tego oddalenia....nawet jeśli ty i ja  to teraz dwa światy  zawsze jestem przy tobie....Już samo słowo zawsze  zawiera w sobie pewną nierzeczywistość  sięga poza kres pojmowania.... ZAWSZE tu na ziemi najczęściej się nie sprawdza  ale tam gdzie rzeczywistość nie ma władzy  jest pełnoprawnym określeniem. Mogę jedynie wędrować po niedostępnych za dnia ścieżkach we śnie...A wtedy każde pragnienie każde marzenie nawet najśmielsze może stać się jawą....Ale tylko we śnie.  Tam znów mogę czuć twój dotyk oddech. Tę piękną iluzję rozwiewa świt  ale wrócę...znów wrócę gdy zapadnie noc.

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Nawet jeśli jesteś daleko...nawet jeśli nie mogę pokonać tego oddalenia....nawet jeśli ty i ja - to teraz dwa światy - zawsze jestem przy tobie....Już samo słowo "zawsze" zawiera w sobie pewną nierzeczywistość, sięga poza kres pojmowania.... ZAWSZE tu, na ziemi najczęściej się nie sprawdza , ale tam, gdzie rzeczywistość nie ma władzy - jest pełnoprawnym określeniem. Mogę jedynie wędrować po niedostępnych za dnia ścieżkach we śnie...A wtedy każde pragnienie, każde marzenie nawet najśmielsze może stać się jawą....Ale tylko we śnie. Tam znów mogę czuć twój dotyk, oddech. Tę piękną iluzję rozwiewa świt , ale wrócę...znów wrócę gdy zapadnie noc.

Mrok i rozmyty kształt. Moje zaćmienie. I dzień który się stał już tylko cieniem.  Szare odbicie snów jak w starym lustrze. Szarość zwyczajnych słów o szarym jutrze.  Ktoś wszedł? Nie tylko cień przysłonił okno. Kolejny pusty dzień godziny połknął.  Lampion nadziei zgasł. Znikło marzenie. Sny zamordował czas. Zostały cienie.

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Mrok i rozmyty kształt. Moje zaćmienie. I dzień, który się stał już tylko cieniem. Szare odbicie snów jak w starym lustrze. Szarość zwyczajnych słów o szarym jutrze. Ktoś wszedł? Nie, tylko cień przysłonił okno. Kolejny, pusty dzień godziny połknął. Lampion nadziei zgasł. Znikło marzenie. Sny zamordował czas. Zostały cienie.

Jest czas  gdy nawet kamień śpiewa. I jest czas gdy gasną wszystkie gwiazdy na niebie a dzień ukrywa się za szarą kurtyną...Smutny to czas  rozdarty na pół gdy nie ma już my i wszystko zyskuje płaski bezbarwny wymiar. Na pustej ścianie jak w niemym kinie wyświetlają się twoje wspomnienia...z pustych kątów dobiega szept...tak niedawno jeszcze słyszany tuż obok...teraz tylko będący echem..Świat staje się bezcielesny  a ty razem z nim tracisz siebie. Po kawałeczku  po kropli uchodzi życie z każdym dniem stajesz się cieniem i nikniesz...nikniesz. Nie masz ochoty wrócić  zerwać ten ciężki woal melancholii  rezygnujesz  bo sensem życia jest to co już się skończyło. Jak więc żyć i nie żyć? Jak być nie będąc jednocześnie? To karkołomne zadania nie do pokonania. Treścią myśli staje się jedno słowo: wróć....Ale nie ma powrotów nie stamtąd. Zostajesz więc ...pokonana przygięta do ziemi smutkiem zamknięta na wszystko co nie jest Nim..

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Jest czas , gdy nawet kamień śpiewa. I jest czas, gdy gasną wszystkie gwiazdy na niebie, a dzień ukrywa się za szarą kurtyną...Smutny to czas, rozdarty na pół, gdy nie ma już "my" i wszystko zyskuje płaski, bezbarwny wymiar. Na pustej ścianie jak w niemym kinie wyświetlają się twoje wspomnienia...z pustych kątów dobiega szept...tak niedawno jeszcze słyszany tuż, obok...teraz tylko będący echem..Świat staje się bezcielesny , a ty razem z nim tracisz siebie. Po kawałeczku , po kropli uchodzi życie, z każdym dniem stajesz się cieniem i nikniesz...nikniesz. Nie masz ochoty wrócić , zerwać ten ciężki woal melancholii, rezygnujesz , bo sensem życia jest to, co już się skończyło. Jak więc żyć i nie żyć? Jak być nie będąc jednocześnie? To karkołomne zadania, nie do pokonania. Treścią myśli staje się jedno słowo: wróć....Ale nie ma powrotów, nie stamtąd. Zostajesz więc ...pokonana, przygięta do ziemi smutkiem, zamknięta na wszystko co nie jest Nim..

Pamiętasz mnie ? Teraz jestem tylko cieniem To jest tam gdzie chciałabym być  obok Ciebie.......♥

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Pamiętasz mnie ? Teraz jestem tylko cieniem To jest tam gdzie chciałabym być obok Ciebie.......♥

Co się z nami dzieje? Czy jesteśmy zakochani w życiu? naszych miłości ? czy jesteśmy zakochani w samotności? Kim jesteśmy w miłości?  jesteśmy podobną  młodszą siostrą   Teraz unikałem robienia smutnych filmów  Zmieniłem muzykę w moich filmach  co nie jest w moim stylu lol  ale to jest coś co pochodzi z mojego serca aby być smutnym Smutek to także szczęście.

ten32 dodano: 1 tydzień temu

Co się z nami dzieje? Czy jesteśmy zakochani w życiu? naszych miłości,? czy jesteśmy zakochani w samotności? Kim jesteśmy w miłości? jesteśmy podobną, , młodszą siostrą, Teraz unikałem robienia smutnych filmów, Zmieniłem muzykę, w moich filmach, co nie jest w moim stylu, lol ale to jest coś, co pochodzi z mojego serca, aby być smutnym Smutek to także szczęście.

♡ Wystarczy kropla miłości albo przyjaźńi ofiarowana drugiej osobie a jej świat choć na chwilkę stanie się niebem. ♡

ten32 dodano: 1 tydzień temu

♡ Wystarczy kropla miłości, albo przyjaźńi ofiarowana drugiej osobie, a jej świat choć na chwilkę stanie się niebem. ♡

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV